Шампионска лига 2007/08

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Thu May 22, 2008 12:39 am

Честита купа, момчета и момичета. Пожелавам ви и следващата година да направите такъв добър сезон и да земете среброто . 8-)
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu May 22, 2008 12:41 am

Баси Роналдо като изпусна сърцети ми пропусна два такта. Добре че Тери се подхлъзна. :mrgreen:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu May 22, 2008 12:43 am

DELgado wrote:Баси Роналдо като изпусна сърцети ми пропусна два такта. Добре че Тери се подхлъзна. :mrgreen:
а после казват че нямало Бог :lol:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu May 22, 2008 12:57 am

Уморих се от шаманските танци и фалшивите изпълнение на Уи Ар Дъ Чампиънс около и върху дивана в хола. :lol:
Искам само да кажа че Челси играха много добре и даже по-добре от нас. Пожелавам им успех и догодина пак да се срещнем на финала. Пък нека тогава пак да пробват да ни докажат че са по-добри.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Thu May 22, 2008 1:01 am

Аре поздрав с малко архиви :)

http://www.rpgwatch.com/#9066
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Thu May 22, 2008 8:31 am

Абе хора, вие мач ли сте гледали снощи, или сте писали във форума :)

Ех, някак си не смеех да се надявам, но Ман Юнайтед е отново шампион, просто така ми е благо на душата, че няма накъде повече :) (абе има, ама да върви приказката) Вярно е, че Челси бяха по-добри към края, но в крайна сметка и двата отбора са с доста изравнени възможности, така че всеки можеше да победи. Мъчно ми стана за Джон Тери - точно най-големия пич в Челси да изпусне дузпа, но какво да се прави, съдба. За сметка на това много се зарадвах за Ван дер Саар - всички го бяха отписали, а човека показа, че има още много хляб в него. Също така се зарадвах, че пуснаха Райън Гигс - само той и Пол Скоулс останаха от отбора от 1999-та, а и Гигс е направил толкова много на отбора, че заслужаваше да е на терена.

Като цяло стана прекрасен мач, и двата отбора показаха, че наличието на два английски клуба на финал е напълно заслужено. Пожелавам всичко най-хубаво на Челси, освен когато играят срещу Манчестър Юнайтед :)
This signature is not yet rated

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu May 22, 2008 9:49 am

Водещият на сутрешниа блок на Ретро радио е голям пич. На всеки кръгъл час пуска Уи Ар Дъ Чемпиънс в чест на титлата на Юнайтед. :thumbsup:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Thu May 22, 2008 10:02 am

Браво на Манчестър! :D Това си беше логичният завършек на турнира. Макар че снощният мач конкретно не беше най-показателен за това, второто полувреме особено. С тез две греди, както би казал Гонзо - пълна липса на малшанс за Челси... Сърцето ми щеше да излезе, а дори не съм фен на Юнайтед. Просто Челси са ми толкова нелюбими. Но и на мен ми стана много мъчно за Тери, точно на най-стабилния играч да се случи лошият късмет. Като стигнаха до дузпи бях сигурна, че класата на Чех ще си каже думата и Манчестър нямат шанс. Ама явно, че си е пълно тото, пък и с тоя мокър терен... Не можах да разбера защо изобщо трябваше Роналдо да изпълнява, при положение че, след като изпусна на полуфинала, беше видимо натоварен...Странно решение на Фъргюсън. Той направо си се отказа преди да ритне, горкия, така беше спекъл. Иначе, какъвто ще да е, факт е, че той доведе Манчестър дотук.

Любимата ми коментаторска реплика: Съдията направи забележка на Ван дер Саар да не бави времето. Почти се представих Ван дер Саар като япончето от Хироус.
Онази за разбитите носове също беше добра. Както и констатацията - Дрогба отива да се бие. :D
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Thu May 22, 2008 12:11 pm

Ван дер Сар е около осем пъти и половина по-голям от Чех. Само заради него и Добичето предпочитах леко Юнайтед.
Роналдо си беше ок за дузпата, обаче както винаги се направи на хитрец - спря, за да се хвърли вратаря и след това да бие, само, че не си направи сметките правилно тоя път...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Thu May 22, 2008 6:32 pm

Ван дер Сар е сред най-яките вратари, наистина (на мача на Левски с Ювентус успях да се здрависам с него :panda: ). Ама поне само осем пъти да беше, с тая половинка вече става малко прекалено. ;) Чех е несравним нинджа все пак. Колко опита вече направиха да го обезвередят завинаги и все неуспешни. Завръща се още по-добър. Много искам да иде в Ливърпул.

Не знам...на мен Роналдо ми се стори много плах.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu May 22, 2008 7:56 pm

Мъчно ми е за Джон Тери, но пък страшно се радвам за Райън Гигс, който открай време ми е любим играч от Манчестър. Хем подобри рекорда на Боби Чарлтън по играни мачове с отбора, хем го ознаменува с купа на европейски клубен шампион.

Колкото и да бях за Манчестър в този мач, щеше да е хубаво победата им да е малко по-недвусмислена, а не да се стига до дузпи. В някои моменти нещата си бяха яко на кантар.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri May 23, 2008 3:26 am

Да си го кажа честно че ми е малко гузно. С играта показана на финала Челси заслужаваше повече да бие. Но пък аз съм си фен на Мачестър и когато дигнахме купата накрая само дето не се разплаках.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri May 23, 2008 3:28 am

DELgado wrote:Да си го кажа честно че ми е малко гузно. С играта показана на финала Челси заслужаваше повече да бие. Но пък аз съм си фен на Мачестър и когато дигнахме купата накрая само дето не се разплаках.
Ти кога точно я вдигна купата, че май не те показаха? :lol:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri May 23, 2008 3:43 am

Ами съпреживявах с футболистите и почти имах чуството че съм там, с тях на терена. :wink:
Иначе за Гигс и аз се зарадвах много. Само ме е малко яд че излезе точно Скоулс за да влезе той. Двамата заслужаваха да поиграят заедно в името на доброто старо време, но предполагам че сър Алекс си знае по-добре от мен. :mrgreen:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri May 23, 2008 3:45 am

Абсолютно съгласен за Скоулс. Щеше да е хубаво и той да е на терена, когато завърши мачът.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests