Тенис

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Sun Sep 09, 2007 6:19 pm

Жалко за Давиденко:(Сега всички дружно ще стискаме палци за :P
-You might have a point here,mate.But I can't give it up..Do you wanna know why?
-Why??
-..Meet me in the pub in two minutes.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Sun Sep 09, 2007 6:43 pm

Честито на Енен, страхотно представяне през целия турнир и напълно заслужена победа.

Довечера трябва да е голямото шоу, Джокович със сигурност ще затрудни Фед, но не мисля, че е способен да издържи физически достатъчно дълго време, за да има шанс за крайна победа.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Sun Sep 09, 2007 7:15 pm

За Енен беше ясно.Кузнецова е далеч от нейната класа.Аз се надявам Джуки да победи :D
-You might have a point here,mate.But I can't give it up..Do you wanna know why?
-Why??
-..Meet me in the pub in two minutes.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sun Sep 09, 2007 7:34 pm

zari wrote:За Енен беше ясно.Кузнецова е далеч от нейната класа.Аз се надявам Джуки да победи :D
веднъж вече победи, значи може и да повтори :) е стискам палци да стане добър мач, Джокович много ме кефи принципно, дано си повярва че може да бие.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Sep 10, 2007 11:03 am

double post ftw!

абе не заслужаваше да е само 3 сета този мач :) Но Федерер определено показа по-здрави нерви и би, ще видим следващия път :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Mon Sep 10, 2007 11:29 am

Ужааасс.Много кофти-поредната титла в актива на Федерер :(
-You might have a point here,mate.But I can't give it up..Do you wanna know why?
-Why??
-..Meet me in the pub in two minutes.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Sep 10, 2007 12:07 pm

http://www.usopen.org/en_US/news/articl ... 50046.html

много забавно четиво, има страхотни попадения :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Thu Sep 13, 2007 8:53 pm

USOpen - Requiem for a Dream :( I am devastated.

Лошото е, че Надал най-вероятно ще се оттегли от всички турнири до края на този сезон. :( Контузиите се оказаха твърде сериозни. И всичко тръгна от проклетия Уимбълдън и гадния мениджмънт на турнира, който принуди тенисистите да играят при адски условия и тежък график. Сега да махнат Уимбълдън от програмната схема, изобщо няма да ми липсва. Ако изобщо играе, Рафа ще се появи на тенис корт едва на Мъстърса в Мадрид. Но и това е под въпрос.

От останалите тенисисти симпатизирам вече само на Фернандо Гонсалес и му стискам палци да се представи добре на турнира в Китай, където спечели първите си 2 мача, надявам се да стигне поне до финал. Стискам палци и на Фед. Да, откакто започна да показва нескрита симпатия към Надал и всичките комлименти които му отправи напоследък, все повече му пожелавам успех. Дано направи истински Голям Шлем, ама едва ли.
pulled out

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Fri Sep 14, 2007 11:11 am

Аз нямам търпение да започне сезонът на тараплексова настилка и в зала.И ми се иска Фереро да излезе от дупката,в която се намира от толкова време,да се вземе в ръце и да спечели отново Мастърс Париж.Да не би да се е разделил с Патрисия?Не мога да си обясня депресията му :D
-You might have a point here,mate.But I can't give it up..Do you wanna know why?
-Why??
-..Meet me in the pub in two minutes.

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Fri Sep 14, 2007 9:09 pm

Не знам дали J.C. се е разделил с приятелката си, но май сега други неща го вълнуват повече. Може би му е писнало от тениса и съпътстващите го пътувания, травми, напрежение, стрес и т.н. Колко по-гот е да си хотелиер. :)

Btw той кога е печелил Мастърса - Париж?
pulled out

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Mon Sep 17, 2007 9:59 am

2003,но не Париж,а Мадрид.Моя грешка.Игра финал срещу Масу.Ако се откаже много ще ми липсва.
-You might have a point here,mate.But I can't give it up..Do you wanna know why?
-Why??
-..Meet me in the pub in two minutes.

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Tue Sep 18, 2007 3:41 pm

Да де, Париж, Мадрид какво значение има, все Мастърс е :) Гонзо пък спечели China Open, много се радвам.

Завърши надпреварата за ранкинга в ATP, сега започва тази за пари ... и pole position за Шанхай. :) Първите 3 места вече са заети, но за останалите 5 борбата ще е със зъби и нокти, разликата в точките е мн малка и тенисистите с шансове за влизане в 8-цата са повече от 5. Така че аз очаквам мн оспорвани турнири от тук до 4 ноември, когато ще излезе класирането. Особено Мастърсите в Мадрид и Париж - отдавна в Париж не са се събирали големи имена. Само Джоко още се бори за ATP ранкинг, ама нищо де, нека, харесвам ентусиастите. :)
pulled out

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Tue Sep 18, 2007 7:10 pm

И аз.дано имам повече време да погледам:)Моргана,според теб кои влизат в осмицата?
-You might have a point here,mate.But I can't give it up..Do you wanna know why?
-Why??
-..Meet me in the pub in two minutes.

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Tue Sep 18, 2007 11:52 pm

Много е трудно да се каже, zari. Знаеш как е, резултата на 1 мач много зависи и от психическото състояние на тенисиста, дали ще има ден или не, късмет, добър сервис и т.н. Но Давиденко и Анди мисля, че ще влязат, освен, ако съвсем не оплескат следващите турнири. Блейк също мисля, че ще е в 8-цата. Може би и Гонзо, ако продължи да играе като на финала в Пекин. Робредо тази година не играе мн добре, та едва ли ще бъде той другия. Не знам, може би Ферер.

За тенис винаги ще ми се намери време, а и сега от започващите турнири повечето са в Европа, та няма да се налага да ставам в 2-3am да ги гледам. :)
pulled out

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Wed Sep 19, 2007 8:53 pm

Вярно,че и Ферер има шансове,бях го изпуснала от сметките.На него изобщо не му симпатизирам.Играе много скован тенис.Ок,признавам,че си заслужи полуфинала на US Open,но лично не бях във възторг :roll: .
Last edited by zari on Fri Oct 12, 2007 5:17 pm, edited 1 time in total.
-You might have a point here,mate.But I can't give it up..Do you wanna know why?
-Why??
-..Meet me in the pub in two minutes.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests