Футбол и какво следва след Мъри.........????

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Sat Nov 20, 2010 11:40 am

Matrim wrote:
Ъ, каква случайност? Това никога не съм го разбирал. Не всеки футболист трябва да може да дриблира. Инзаги е на терена, за да вкарава голове и го прави. Дай да обвиним и вратарите, че не подават като Шави...
Стига си я защитавал тая апологетика на бездарието. :) Каква случайност? Срещу Реал преди две седмици вкара два гола, щото два пъти топката се блъсна в него, единия от които във веждата му. Заклевам се - във веждата му. Те и Вия и Ето'o са там, за да вкарват голове, ама те правят разноглед с контрол, първо докосване и завършващ удар, поглед върху играта, спиране, абе срам ме е, че изобщо ги слагам в един и същ абзац с Индзаги.

Да върви да играе джаги като не може да дриблира!
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5257
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Sat Nov 20, 2010 7:20 pm

They never ask you how you score, just how many.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Sun Nov 21, 2010 12:38 am

За Индзаги не съм съгласен. Да е клизма, да е клизма, колко да е клизма. Клю§а от палатката е скил дето му викат пласиране. И колкото и да ми е неприятно да съм съгласен веднъж с Мат, център нападателят за разлика от останалите постове има много то§на мярка за измерване на класата - вкарани голове. А Пипоня там води лошо.
Анелка ми е един от най-гнусните и омразни футболисти евър - при§ини бол, но има ужасно много футболни ка§ества. Гола миналата или по-миналата година дето хвърли вратаря и в двете посоки преди да я копне над него беше брилянт.
И Тони не знам къде го бутате. Всеки знае, §е той е защитник, който го пускат напред, защото в Италия няма кой да играе там.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests