Търся книга 13 от Колелото на времето

Имате няколко балистични ракети и се чудите на кого да ги продадете - това е мястото! Танкове, гранатомети, fluffy dildos - we've got them all
Post Reply
TeamOfone
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Mon Jul 24, 2017 3:40 pm

Търся книга 13 от Колелото на времето

Post by TeamOfone » Mon Jul 24, 2017 3:54 pm

Здравейте,
След няколкоседмично отчаяно издирване на 13-та книга от Колелото на времето реших да пробвам и тук. Някой да я продава, дава под наем или подарява. Почти приключих 12-тата, а се оказа че "Среднощни кули" е с изчерпан тираж и я няма в нито една онлайн книжарница (нова или втора употреба). Предлагат ми единствено електронен вариант, но аз държа книгата да си е хартиена. (малко олдскуул, но все пак).

Благодаря предварително

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Търся книга 13 от Колелото на времето

Post by coldie » Tue Jul 25, 2017 10:12 pm

Не ти трябва, ако си харесал/а предишните, особено тези писани от Джордан, в Спомени за Светлина, ще намериш само малки проблясъци на Светлина :)

TeamOfone
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Mon Jul 24, 2017 3:40 pm

Re: Търся книга 13 от Колелото на времето

Post by TeamOfone » Tue Jul 25, 2017 10:41 pm

:) Хубава- лоша, няма значение. Изчетох 12 книги за 5 месеца и трябва да я завърша. А и аз съм фен на Сандерсън, така че едва ли ще е толкова зле :) Проблема е, че я няма никъде...

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Търся книга 13 от Колелото на времето

Post by coldie » Thu Jul 27, 2017 11:53 pm

TeamOfone wrote:
Tue Jul 25, 2017 10:41 pm
:) Хубава- лоша, няма значение. Изчетох 12 книги за 5 месеца и трябва да я завърша. А и аз съм фен на Сандерсън, така че едва ли ще е толкова зле :) Проблема е, че я няма никъде...
А те пък бяха 14 :) , Среднощни кули търсиш. Аз ги продадох всички които Сандерсън ги завърши, пълен боклук са за мен, да Сандерсън може да пише добре, но дали нарочно или не прецака коллото.
Среднощни Кули я има в Chitanka.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests