ПРОМОЦИЯ - ДВЕ ХОРЪР-КНИГИ!

Имате няколко балистични ракети и се чудите на кого да ги продадете - това е мястото! Танкове, гранатомети, fluffy dildos - we've got them all
Post Reply
User avatar
BlackHeart
Commoner
Posts: 33
Joined: Wed Dec 07, 2011 8:02 pm

ПРОМОЦИЯ - ДВЕ ХОРЪР-КНИГИ!

Post by BlackHeart » Fri Aug 31, 2012 10:29 pm

http://img16.imageshack.us/img16/3523/primoy.png

Септември винаги е бил за мен много специален месец. Това е месецът, в който и аз, и баща ми имаме рождени дни. Това е и месецът, в който са празниците на всички населени места, в които някога съм живял - първо родното село на баща ми Лозица, после Белене, Свищов и накрая София.

Затова:

Обявявам официално промоция, валидна в рамките на септември - два хорър-сборника на обща цена 15 лв. Новата ми книга "Човекът, който обичаше Стивън Кинг" и антологията на българския хорър "До Ада и Назад", намалени от обща цена 24 лв на 15 - или около 40% отстъпка. Близо 700 страници чист хорър, над 40 разказа, написани от общо 23 родни творци.

За жители на София, Белене, Лозица или Свищов - виждаме се лично и връчвам на ръка (или ви ги изпращам по общи познати), за хора от други населени места - изпращам с наложен платеж по Еконт Експрес за ваша сметка. Ако проявите интерес - пишете ми на имейл scarecrow@abv.bg

А автографът, естествено, се подразбира! Приятно четене!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests