aide za konkursite

Конкурсите за разкази на Shadowdance... хлебарки, дракони и смърфове...

Moderators: Trip, Random, Marfa

Locked
diKa
Smallfolk
Posts: 3
Joined: Tue May 22, 2007 12:36 pm
Location: varna

aide za konkursite

Post by diKa » Tue May 22, 2007 12:41 pm

Надали тук му е мястото да питам и се извинявам за това но само обикалям от тема в тема и тотално се опетлах. нооо, както и да е. въпросчето е следното - кога ще има нов конкурс и ще може ли да се изпращат работи на английски език например? ми те въпросчетата станаха две, ама...
skyPe - didi_wicca

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue May 22, 2007 12:46 pm

Не съм сигурна за кой конкурс говориш - за уъркшопа или за конкурса за разказ в списанието. И за двете не е ясно, но нов конкурс сигурно ще има след някой и друг месец.
Що се отнася до английския - не, не можеш. Всички тук сме българи, списанието е на български... няма логика разказът да е на английски. А ако си толкова добре с английския, че чак мислиш на него, сигурна съм, че няма да ти е проблем да преведеш разказа.
Last edited by Morwen on Tue May 22, 2007 1:37 pm, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

diKa
Smallfolk
Posts: 3
Joined: Tue May 22, 2007 12:36 pm
Location: varna

Post by diKa » Tue May 22, 2007 1:09 pm

за инфото - мерси, вярно че въпроса може и да не е звучал доста логичен ама тъкмо влизам и още си нямам идея кое точно какво е, workshopove и т.н. Тъпичка съм си, какво да се прави :lol:
виж, за англ, не че има проблем да го преведа - по принцип съм започнала. въпроса е там, че на англ и тъпите озречения ми звучат окей ама като започна да превеждам тя става една разтеглива.... уф, дан` ми обръщаш внимание просто. :wink: мерси пак
skyPe - didi_wicca

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests