Hisoka is God (HxH темата)

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Sat Aug 09, 2014 2:53 pm

Въпреки, че ще ме изядат, аз ти препоръчвам новия release, първите 30 серии са горе долу, но нататък е 8/10 определено си струва.

Иначе мангата се има за някакъв по странен тип шонен, защото много разчита на някакви надлъгвания и въпреки, че почва много лигаво, определено се превръща в една от най-приятните истории писани някога.(говорим си до чаптър 340, където историята е завършена и може и да мине без продължението. Продължението, което храним в момента е предимно за бащата на главния герой и дядо му.)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Hisoka is God (HxH темата)

Post by Xellos » Thu Apr 28, 2016 6:53 pm

Падна ми се днеска на рандъм бутона в анимерам.ме хънтъра стария, та се подсетих за малко избрани моменти.

Тоя олигофрен мангаката пуснал по случай високосната нова глава. :facepalm: В която хисока и луцифер се бият на турнамента в скай тауър ей така в джаза и до смъъъъърт. Качеството е все едно го е рисувал с крака току що избягали 20 километров маратон пак... :roll:
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Hisoka is God (HxH темата)

Post by Amelia » Fri Apr 29, 2016 5:22 am

Тоя аре вече да се пенсионира вместо да продъжава да изнасилва анално единственото смислено нещо, дето е правил някога. Шибаняк.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Hisoka is God (HxH темата)

Post by Amelia » Fri Jun 10, 2016 12:42 am

За заинтересованите, в мангата боят на Хисока и Куроро приключи. Накрая всъщност беше яко.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests