Gantz

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
Post Reply
inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Gantz

Post by inkheart » Thu Jan 29, 2009 3:45 am

any fans?
Image

Тва, е друго не мога да кажа, дайте да дистураме нещо. БТВ мангата по-кърти от анимето

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jan 29, 2009 4:52 am

Има, има. Това е едно от аниметата с най-яките и креативни сцени на кръволей и секс, които съм виждала. Идеята също е доста яка. Първи епизод на първи сезон беше БРУТАЛЕН. Намерете си обаче нецензурираната версия на сезоните, че иначе не е оферта. Втори сезон свършва тъпо. Сложили са финал, с който си отрязват всяка възможност за продължение.

Мангата я следих до появата на някакви вампири с наномашини в тях. Ще я подхвана по-нататък отново, кефеше ме, но много я развличат. Артът е убийствен.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Jan 29, 2009 11:51 am

Хаха, Амелия, думата "кръволей" рути абсолютно безпрекословно!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jan 29, 2009 12:09 pm

Яка Психарска Касапница е ма кефи здраво. Заебах аз мангата, че се уляха. :twisted:
:ninja:

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Thu Jan 29, 2009 2:00 pm

Мене пък никак не ме трогна.. по-скоро бих го определил като скучно и мудно. Особено сцените в които главният герой трябваше да вземе някакво решение, моментите в които се замисляше траеха по 2-3 епизода :lol:
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Thu Jan 29, 2009 9:27 pm

Drizzt Do`Urden wrote:Мене пък никак не ме трогна.. по-скоро бих го определил като скучно и мудно. Особено сцените в които главният герой трябваше да вземе някакво решение, моментите в които се замисляше траеха по 2-3 епизода :lol:
Излизам да си разходя хъскито, и като се върна, ще ти разкажа ЗАЩО не си прав :lol:

back:
Именно развлачването на анимето ме кефи. Ако не си забелядал въпросните мисли в два епизода за заредени с доста философия. Лично мен ме накараха да се замисля дали найстина е толкова лесно да напуснеш спусъка. Вярно, малко клиширана тема, но e преставена доста touchy. Освен това ми омръзна от русокоси мъжаки ,с дайклеове три пъти колкото тях, избиващи зомбита в 20 мунита от общо 30 екранно време.

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Post by Onslaught » Wed Feb 04, 2009 10:58 pm

Ами бих казал ,че доста ми хареса щом се зарибих да прочета мангата.


_Манга Спойлер_
Spoiler: show
Доста се разочаровах обаче от смъртта на Куроно. Когата събра 100 точки доколкото си спомням вече си имаше доста вземане даване с вампирите и беше наясно ,че те знаят кой е той. Така че трябваше да съобрази какво може да му се случи ако му изтрият паметта и вместо това да си иползва точките да съживи Big tits.И разбира се да накара оня пич да съживи другата мадама дето си падаше по него вместо гадното хлапе(баси на всички съм им забравил имената вече).
Вярно щеше да се изгуби целия драматизъм но пък той и без това не се получи много добре.
Сложих спойлър таг (бел. вашия любим мод)

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Thu Feb 05, 2009 7:21 pm

Четох в някви форуми, че той или Кай, ще бъде съживен, но да видим. БТВ анимето свървшва с отворен финал, не се знае да ли умира

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Feb 05, 2009 11:42 pm

Мангата свърши ли бе?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Fri Feb 06, 2009 12:58 am

Мангата - комикса не, за последно се появиха едни вампири. В екранизацията... айде няма да казвам, че е много тъп финал

Nowiqbroi
Scholar
Posts: 115
Joined: Fri Oct 16, 2009 7:25 pm

Post by Nowiqbroi » Sat Oct 17, 2009 2:05 pm

Краят на анимето ми хареса. Дано не оплескат съвсем мангата, че нещо се разми :?

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests