One Piece - сапунките могат да са добри

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Xellos » Mon Oct 21, 2019 1:10 pm

:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Amelia » Sun Jan 05, 2020 11:01 am

Пичеве, четете ли го това? Последните няколко чаптъра къртят с разкрития.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Xellos » Sun Jan 05, 2020 11:35 am

Аз забравих, че съществува :oops: . Като свърши тоя арк зема да наваксам, мернах само синият брадат дракон от некъф клип случайно, явно и анимето е понаваксало, макар там да е обречена работа с това разводняване.
:ninja:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Claymore » Sun Jan 05, 2020 1:55 pm

Аз не съм чел от като почваше Зоу арката май, помна че на някъв слон се качиха. Странното е че нямам и мерак, но и съм сигурен че само да почна, ще се настървя и ще се разлее фенщината в мен. Бая има за наваксване явно :)
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1649
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Mushu » Wed Jan 08, 2020 8:24 am

Всичко чета аз, не пропускам чаптър и общо взето добре че имам едно другарче, с което обсъждаме, че иначе щях да ходя сама да си приказвам :mrgreen: Толкова много информация има в тоя арк за Оден, че просто не успявам всичко да осмисля....

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Amelia » Wed Jan 08, 2020 9:52 am

@Mushu , пиши тука бре! В спойлер таг, после и ние с @Cruelty , дето религиозно го следим това ще отговаряме със спойлер таг. И така. :)
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1649
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Mushu » Wed Jan 08, 2020 8:50 pm

@Amelia Sorry, останах с впечатлението, че само аз съм останала четящата и си трая :)
Начи, направо не знам откъде да започна...
Spoiler: show
Идиотът неземен Оден и неговата банда - не мислех, че може да ме изненада нещо още в тая манга, но тея наистина са били пълни откачалки като млади!
Жената на Оден!!!
Копелето Орочи и тая вещица, която явно е била изяла плода на Бон-чан!
Роджър и Бялата брада :cry: Като гледам Роджър, все едно е наш Луфи :D Бъги и Шанкс са толкова сладки, чак не ми се вярва тая омраза от страна на Бъги...
Тоя проклет остров! Да се казва Laugh Tale!!! Чак аз се смях като го видях това.
Бтв, другарчето дето споменах по-горе ми даде един линк, не знам дали сте попадали на тоя сайт: https://thelibraryofohara.com/
Анализите са един път! Толкова неща има, които аз тотално не ги помня, а тоя чиляк ходи и пише и анализира и изобщо, поклон!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Amelia » Wed Jan 08, 2020 9:48 pm

Мерси за линка!
Spoiler: show
Иначе, аз засега харесвам умерено този арк, щото настоящите кретени не могат да стъпят на малкия пръст на семейство Шарлот от предишния арк, а и лиготиите с японската история и митология съм ги виждала в други анимета нееднократно, но сега с новите развития покрай Роджър, Белобрадия и Рафтел просто се размазах от кеф. Рафтел като обясниха какво значи, ми се насълзиха очите. И искам да видя накъде ще избие историята на Зоро - ясно е, че е свързан с тоя остров по някакъв начин. Един от идиотите покрай Оден май е Кьоширо-сенсей (на Зоро сенсея). Също, Зоро и Хийори бяха толкова сладки заедно, че ако не ги съберат ще съм много сърдита! Кайдо е голямо животно и искам да науча повече и за него. Като излезе инфото за The Rock pirates, се разцепих от кеф направо. Искам да намерим начин да направим Ода безсмъртен, за да може да напише спинофи за поколението на Роджър и семейство Шарлот. Или поне отнякъде да се намери добър фенфик писател, който да ги доразвие.
Орочи трябва да умре - много е гнусен, маминия!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1649
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Mushu » Thu Jan 09, 2020 3:14 pm

Между другото - как е възможно да са минали 20 години и още да не знаем коя бедна женица е родила наш Луфи?!? Начи сигурно и тя ще да е някакъв изрод неземен :hihi:
Spoiler: show
Зоро не го виждам да отговори на въжделенията на Хийори, да ти кажа :) Просто на него му дай мечове и бой, да не забравяме и пиене. Е, една идея по-добре възприема от Луфи, който беше тотално неебателен Боа като припадаше по него :D
Честно казано, такава инерция набира Ода с тоя арк, че подозирам ще откачим всички като почне баш развръзката. И аз очаквам Шанкс да кацне тук, в интерес на истината :) Крайно време ще е да се видят с протежето му :)

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Amelia » Thu Jan 09, 2020 10:14 pm

Люфи е непорочно заченат от Драгън, когато въпросният е бил превърнат в жена от Иванков. :lol:
Вече Драгън как е заченат, ненам.

Аз искам да знам Роджър га е имал време да опраши Роуз и да произведе Ейс. След Рафтел? Преди Рафтел? Или и тя непорочно е заченала от него?

То ясно, че в тая манга секса го нямат за нищо. Оден и той не даваше индикации, че му дреме за възпроизвеждането, ама ето на, успял някак. Така че, надеждата ми за Зоро стои жива!!!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Xellos » Thu Jan 09, 2020 10:17 pm

Мернах, че днеска са изкарали нова пълнометражка два часа, ма не знам кога ще стигна до нея, ако изобщо. Те филмите им са бая слаба работа освен оня със Z.
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Amelia » Fri Jan 10, 2020 12:07 am

Абе Read The Mango, бе, хора!

Иначе, ние наскоро гледахме Импел Даун и Маринфорд арките на One Pace групата и хората са се справили много добре. Силно препоръчвам да чакате техните рилийзи, иначе тва е негледаемо.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5240
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by alshu » Fri Jan 10, 2020 11:12 am

Абе неа а праим квот ни командориш!
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1649
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by Mushu » Fri Mar 20, 2020 1:47 pm

Разгеле, свърши тоя флашбек за Оден! Колкото и да беше интересно, мен си ме гризеше какво става в настоящето :)
Spoiler: show
Миналата седмица бях потресена от новите разкрития... Не ми е минавало даже през ума, че тоя шемет Канджуро може да е предател... Направо изумях, честно... Добре, че нашите хора са всичко друго, но не и нормални, та няма да им се получат сметките на онова лайно Орочи и Кайдо :twisted:

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: One Piece - сапунките могат да са добри

Post by termit » Fri Mar 20, 2020 6:55 pm

@Amelia Има ли ги някъде налични тия рилийзи накуп? Ако може да споделиш откъде ги сваляш черпя една виртуална бира :)
Elves dig rocket launchers.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests