Наруто

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Wed Oct 16, 2013 12:59 pm

Толкова въртене на тъпата история между Мадуро и Суске и накрая абсолютно никакво развитие, просто се съединиха и направиха нещо "епично". Реве ми се колко наистина ми писна от тая манга. Да свършва по-бързо...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Dec 11, 2013 10:20 am

Мангата дето се предполагаше да е в хиатус до Януари, взела че изкарала два чаптъра последните две седмици... Изциклизирала история с тея Обито и Мадара, просто не е реално колко ми писна. Сега сме все едно пак в началото на голямата битка. Колко още итерации ще има тва нещо докато благоволи да свърши да го еба?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1649
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Wed Dec 11, 2013 10:48 am

Аз не знам кой те излъга за тоз хиатус, честно... Мангата си имаше почивка една седмица просто. А иначе, да, бая ще се проточи таз битка, да го таковам в таковата...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Dec 11, 2013 11:40 am

Няма свършванееее... веднъж годишно вече го отварям Наруто да видя какво се е появило ново, може пък поне една битка да е стигнала до средата за толкова време ама уви...
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Dec 11, 2013 6:10 pm

Ами за хиатуса пишеше преди два чаптъра в тая версия качена на Мангафокс. Нали знаете как на края на чаптъра обикновено обявяват, че няма да има чаптър еди кога си? Те там го видях и продължава да си е там, вчера проверих.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1649
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Wed Dec 11, 2013 10:39 pm

А, да, там обяснението малко куцаше. Реално паузата си беше една седмица и мангата си почна в следващия брой на Джъмп отново, но по някаква причина тези последните за годината вече се водят януарски... Та затова недоразумението.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Dec 11, 2013 10:40 pm

Aaааа, ясно, мерси! :)
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Jan 22, 2014 11:07 pm

Ейййййй, ако Саске и Наруто вземат че се тръшнат сега, ще ми е много гот.

В смисъл Саске ще покаже ли някаква полза от себе си най-накрая??? Появи се, за да го наръгат и сега да си имаме клифхенгър. Баси простащината развлачена и несвършваща.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Fri Jan 24, 2014 2:15 pm

Кишимото се изложи много с Мадурото. Вече никъде не виждам смисъл в цялата история. Сега ако вземат да се съединят като Немексежиъни (или както се казваха) и направят Супер Саруто, направо ще се сгъна от идиотщина.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1649
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Mon Jan 27, 2014 12:41 am

Мне, ако някой ще мре, нека да е Саске, моля, нервира ме това момче! Аз очаквам лисицата да направи нещо, мисля, че имаше некъв план.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Feb 07, 2014 7:57 am

Sakura did something. :shock:
She was useful. :shock:
And badass. :shock:
Like whoa! :shock:

Иначе май се запътваме към НаруСаку и СасуКарин канон, което нещо не ме влече.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Feb 07, 2014 11:51 am

Image
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Apr 09, 2014 10:26 am

Искам да попитам как е възможно Кишимото да пръкне боговдъхновение като Gaara of the Desert и после да не го използва по предназначение в мангата си и да му попилее целия потенциал???

Говоря за Гаара, щото нещо тея дни чета фикове с него и точа лиги по абсолютно гениалния му дизайн (пост тайм скип Гаара е с куулнес левел Трафалгар Лоу). Но Гаара определено не е единственият пропилян персонаж в тва заглавие. Някви десетки са. Ей сега в тая война дето се вихри, можеше да видим много по-вълнуващи постъпки от всички персонажи, които не са Наруто. За съжаление си оставаме с "гениална хрумка за интродукцията на ен-ти поред мега обещаващ персонаж" и развитието им след интродукцията е под всякаква критика. Освен това нещо не е наред с класификацията на персонажите по сила. Примерно, 5 кагета не можаха да набият некъв Учиха Мадара преди пауър ъп-а му. Сега Гай успява да сбори някъв богоподобен Мадара сам. Пълно е с такива сюжетни дупки.

В тоя ред на мисли, ей тва комбо искам да го видя:
Image
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri Aug 29, 2014 10:11 pm

УРААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!! :free: :free: :free: :free: :free: :ghostche: :ghostche: :ghostche: :ghostche: :panda: :panda: :panda: :panda: :panda:
Привърши и то по подобаващ начин!!! On a high note, дет се вика. Хем вкараха готин туист, хем вкараха космология и митология и малко конспирация. Сега остават разни епилози сигурно. Баси, тъжно ми е че привършва, все пак е първото аниме, което съм гледал на японски и анимация, която съм разпознавал като аниме, както и първата четена манга.. :cry: :cry:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Aug 29, 2014 10:15 pm

Мен епилозите ме интересуват доста повече от битката бтв. :lol:
Но да. Една ера е на път да завърши. Наруто и на мен ми е специално - следя го от над 10 години и ми беше от първите анимета. Един от мъжете на живота ми (Какаши) е от там. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests