Наруто

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Наруто

Post by Amelia » Tue Feb 13, 2018 10:56 pm

Човечетата от Наруто ми липсват толкова много, че мисля да се хвана да изгледам Шиппуден, с превъртане на всички глупости в него. Щях да препрочета мангата, ама ми се иска да видя голямата война анимирана, а и съм чувала хубави думи за някои екшън сцени в анимето.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Наруто

Post by termit » Wed Feb 14, 2018 10:13 am

Желая ти късмет. Аз мангата не съм чел, но културно се опитах да пробваш Шиппудена след като някак издържах да изгледам първото Наруто. След първия филър на Шиппудена също толкова културно го спрях, от тогава не съм се и замислял повече. Ако някой някога се хване и ореже Шиппудена откъм филъри, може и да се прежаля, но даже ме мързи да гледам дали има такива проекти ;)
Elves dig rocket launchers.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Наруто

Post by трубадур » Wed Feb 14, 2018 12:38 pm

Аз изчетох просто мангата и после изгледах всички боеве в тубата. Не е истина какво са направили с двубоите най-вече, както и един огромен тупаник като един от баш боговете се появява на бойното поле. Но от Какаши/Тоби и Наруто/Саске може да ти се доплаче от епиката и детайлната анимация на движенията. Плюс че са и маса емоционални. Безобразие е как това нещо можеше да е настина топ шелф аниме, ако не го бяха доили до последната капчица. Махни флашбеците, филърите и остави анимацията да следва плътно мангата, дай на аниматорите нужното време и пари, защото просто личи когато са го имали и просто в зимащите се насериозно шонени не виждам кое би могло да докосне даже наруто. Но не може да правиш 2 епизода по мангата и след това 20 с плява. Кретени.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Наруто

Post by penzata » Wed Feb 14, 2018 1:53 pm

лекичък офф-топик:
Анимето не съм го гледал, еле пък бих го започнал при толкоз много епизоди, но отдавна съм хвърлил очо на Shippuden Ultimate Ninja Storm игрите и се чудя дали да ги почвам от първа част (първите три са ремастърирани) или директно от четвъртата, или изобщо коя част става? В нета мненията са крайно разнопосочни, пък игрицата изглежда доста зарибена.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Наруто

Post by трубадур » Wed Feb 14, 2018 3:45 pm

Ш питам децата довечера коя харесват повече, но като гледам 4-та част е най-високо оценена. Но ако търсиш биткаджийски гейми все пак Tekken 7 съществува

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Наруто

Post by Amelia » Wed Feb 14, 2018 7:15 pm

Абе аз имам система за тоя тип анимета - гледам ги и прецъквам с мишката всяка досадна глупост, сложена, за да влачи действието. А филърите ги пропускам изцяло. Понякога ми се събират под 5 съдържателни минути на епизод, което ще рече, че за един час мога да опукам към 10 епизода ей така. :D

Но да, ужасно ми се иска някви фенове да седнат и да изчистят Наруто и One Piece от глупостите и да пуснат сериалите с орязана плява. One Piece в момента и по моята система е негледаемо - толкова са го прецакали. А е кощунство, предвид колко велики сеюта са събрали в тези анимета. Някои от персонажите стават 20 пъти по-яки с глас, ебаси.

Отделно, екшънът в Наруто мангата е няква некохерентна черно-бяла кочина, от която нищо не се разбира. Така че трябва да се гледа анимирано това...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests