Моята аниме колекция

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jul 12, 2013 7:06 am

Малко ъпдейт на колекцията, че някои неща се попромениха през последните 2 години:
Spoiler: show
Image
Бтв, тая тема ми е много полезна, когато трябва да измисля какво да дам на колегата ми аниме-фен да гледа. Досега е изгледал половината работи - последно го захраних с Кромарти и той дойде да ми каже, че не разбира нищо от него. :lol:

Слагам си тук и по-голям вариант, че от малкия не се виждат повечето заглавия:
Spoiler: show
Image
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri Jul 12, 2013 12:06 pm

Не може да се зуумне обаче, та не мога да видя точно кое е по - новото. :neutral: Май Гънгрейва, Лагуната и Патлейбърите са нови.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jul 12, 2013 8:10 pm

Патлейбърите са нови, Хайбане Ренмей, Детройт Метал Сити, 4ти и 5ти сезон на Слейърс, Welcome to the NHK. Смених едишъна на ГТО и подарих боксетовете на Фулметал Паник, Самурай Чамплу и предишното ГТО на Cruelty. Сред блу-рейките има разни нови. А долу вляво на рафта с БДтата са ми и Рамщайн нещицата.
Като цяло няма големи промени за последните две години - просто вече си купих наличните неща, които искам да притежавам, а от новите, които издават няма почти нищо интересно. разни анимета, които иначе бих си купила, пък ги имам за стрийминг на Крънчирол. И така.
От плюшките, новото е NHK маскота, който всъщност е подарък на Сашо от един наш приятел. И в космите на Чоро, дето висят отстрани са скрити четирите човечета от Саутпарк. Ама не се виждат.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests