Death Note

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Jan 15, 2009 10:45 pm

а децата в Сомалия... :/

а защо по дяволите има фигурки на тия две безкрайно безцелни шинигамита, дет се вясват за има нема два епизода, а няма примерно на оня младичкия от екипа или бащата на Лайт? шот са по-готянки, ясно, но тва хардли ги оправдава
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jan 16, 2009 9:11 am

Естествено, че ги оправдава :)

Бтв, те фигурките са повече от девет принципно, щото са излизали с японските двд-та, които са поне с 3-4 повече. Има ги двамата наемници (мъжа и жената с мотора, не им помня имената), а сигурно има и някое от ченгетата. Ама честно казано кому са нужни?
And you can't dance with a devil on your back...

Nowiqbroi
Scholar
Posts: 115
Joined: Fri Oct 16, 2009 7:25 pm

Post by Nowiqbroi » Fri Oct 16, 2009 8:40 pm

Комерсиализацията уби реализацията.
Втората част е тотално ненужна. В нея само губят време за да обясняват идеите на първата част и да лапат повече парички.
Изкефих се на Rewrite 1. Ей така трябваше да свърши и сериалът, който също ме изкефи, ама ме е яд, защото можеше да е the shit, а е само много добър.

neychev
Smallfolk
Posts: 4
Joined: Tue Feb 02, 2010 2:36 am

Post by neychev » Tue Feb 02, 2010 3:16 am

какво да кажа освен, че е гениално аниме...
Spoiler: show
само дето края съква...неможе ли един път да не е с хепи ендинг за така наречени добри...
Лайто си изпълни сичко както трябва...и ако оня слуга тъп не беше отишал до трезора да го проследят...всичко щеше да е пърфект...
а пък ако си мислете, че ако я притежаване няма да я иползвате...дори и за добри дела примерно....се лъжете..
Посетете блогчето ми за Аниме новини и трейлъри http://animenewsbg.wordpress.com 10x

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Feb 02, 2010 6:14 am

Моля когато в заглавието на темата не е упоменато, че вътре има спойлери, да ползваш спойлер-тага.

Иначе аз остро бих я използвал тетрадката.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Mon Aug 16, 2010 11:24 pm

Бе не знам за вас, ама на мене вторият сезон там след 20 епизод, който в момента гледам не ма кефи. Нещо е бая под предния, не знам защо са направили тези промени, но не е за добро. И освен това поне от първите епизодчета и качеството е паднало бая.
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Aug 17, 2010 4:34 am

Какви сезони, за бога? Сериалът си е единно цяло, ако по някаква причина някъде са го делили на сезони, това е чужда измишльотина.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Tue Aug 17, 2010 9:53 am

Roland wrote:Какви сезони, за бога? Сериалът си е единно цяло, ако по някаква причина някъде са го делили на сезони, това е чужда измишльотина.
Не точно сезони, ама по едно време променят някои неща, като саундтрака и дори стила и визията на някои герои, което ми бърка в здравето.
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests