Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Мръсните страсти – на сапун

Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

1. Властелинът на пръстените
4
57%
2. Колелото на времето
1
14%
3. Песен за огън и лед
1
14%
4. Малазанска книга на мъртвите
1
14%
 
Total votes: 7

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by Roland » Tue Jan 14, 2020 1:13 am

coldie wrote:
Sun Jan 12, 2020 3:58 pm
Точно па тоя дето беше изтрещял :) фен на Малазана, да го каже....
Защо всичко, което постваш тук, е като от машина на времето, блокирала в 2005-та?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by coldie » Tue Jan 14, 2020 3:40 pm

Roland wrote:
Tue Jan 14, 2020 1:13 am
coldie wrote:
Sun Jan 12, 2020 3:58 pm
Точно па тоя дето беше изтрещял :) фен на Малазана, да го каже....
Защо всичко, което постваш тук, е като от машина на времето, блокирала в 2005-та?
Всеки си има светоглед и светоусещане. За мен, например, ти си блокирал от всички нови шитни.

А пък ако решиш - дай пример с нещо, "блокирало" 2005-та, което съм пуснал, дай да видим дали всеки ще мисли като теб?

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by трубадур » Tue Jan 14, 2020 4:01 pm

Колди, нема шега, едва ли някой от тук, който да е пребивавал повече от 2 дена във форума да няма съмнения в тебе.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by coldie » Tue Jan 14, 2020 4:14 pm

трубадур wrote:
Tue Jan 14, 2020 4:01 pm
Колди, нема шега, едва ли някой от тук, който да е пребивавал повече от 2 дена във форума да няма съмнения в тебе.
Аууу, ма то сте само елитни тука бе. Да, запознат съм със самочувствието ви. Тука има няколко човека, които се изживяват като някакви специални. Мъ тооо, сега дай с половин уста да кажем нещо, че сме много големи пък така е куул. Дай тъй да махнем с ръка. Ако знаеш колко тъпо изглежда.
Колко ти е IQ-то според някой тест на МЕНСА. Тъй, да тестовете не са меродавни. Аз ви пуснах преди един тест правен от български студенти. Никой от вас не успя да забележи скрития детайл.

Откъде-накъде ще ми се държи/ш като някой отгоре, като си отдолу? !"/"! детайл поне забеляза ли?

Много добре съм запознат с хора, които се мислят за нещо, които подценяват другия, които не виждат детайлите, и които си мислят че много знаят. Това си е типична българска черта. А и като цяло човешка.

П.с. Примери - къде са ви примерите. Защото си е точно измъкване по терлички с някаква такава фразичка, като твоята.

И не беше ли по-лесничко, простичко и честничко, ти като адвокат на Роли да дадеш едно пример-че-е-е-е-е-е... ? А? Ъ?

Дори не отговаряте с quote, щото сигурно сте над това. Нямаш идея колко е смешно. + трагично, абе трагикомично.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by трубадур » Tue Jan 14, 2020 4:33 pm

coldie wrote:
Tue Jan 14, 2020 4:14 pm
трубадур wrote:
Tue Jan 14, 2020 4:01 pm
Колди, нема шега, едва ли някой от тук, който да е пребивавал повече от 2 дена във форума да няма съмнения в тебе.
Аууу, ма то сте само елитни тука бе. Да, запознат съм със самочувствието ви. Тука има няколко човека, които се изживяват като някакви специални. Мъ тооо, сега дай с половин уста да кажем нещо, че сме много големи пък така е куул. Дай тъй да махнем с ръка. Ако знаеш колко тъпо изглежда.
Колко ти е IQ-то според някой тест на МЕНСА. Тъй, да тестовете не са меродавни. Аз ви пуснах преди един тест правен от български студенти. Никой от вас не успя да забележи скрития детайл.

Откъде-накъде ще ми се държи/ш като някой отгоре, като си отдолу? !"/"! детайл поне забеляза ли?

Много добре съм запознат с хора, които се мислят за нещо, които подценяват другия, които не виждат детайлите, и които си мислят че много знаят. Това си е типична българска черта. А и като цяло човешка.

П.с. Примери - къде са ви примерите. Защото си е точно измъкване по терлички с някаква такава фразичка, като твоята.

И не беше ли по-лесничко, простичко и честничко, ти като адвокат на Роли да дадеш едно пример-че-е-е-е-е-е... ? А? Ъ?

Дори не отговаряте с quote, щото сигурно сте над това. Нямаш идея колко е смешно. + трагично, абе трагикомично.
Image

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20275
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by Xellos » Tue Jan 14, 2020 4:40 pm

thumb_eh-megenerator-net-iti-eh-jack-sparrow-confused-meme-54351708.png
thumb_eh-megenerator-net-iti-eh-jack-sparrow-confused-meme-54351708.png (34.6 KiB) Viewed 4446 times
:ninja:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by coldie » Tue Jan 14, 2020 4:40 pm

Clap-clap. Ами, ако съвсем случайно съм в отпуска и си "убивам" времето? От 18-ти ДЕКЕМВРИ :) Ей точно това се опитах да ти кажа - кат си мисли някой такъв че е пуснал кукичката, не знае каква контра и е направил. По-принцип хуука трябва да е малко под ъгъл за да законтри добре. Защото... просто не знаеш по какъв начин точно рибката ще налапа. И най-добре използвай стръв в следващата линкната картинка, защото така ще трябва да търсиш най-най гладните рибки. На кука без стръв.
А пък то иначе, ще трябва да ходиш на частно за пъстърва, или пък на спортен риболов.

Само някоя засукана мацка, и да не е много красива, защото такива не харесвам може да ме хване на куката:) Ама няма бе, пусто да опустее...

Абе, хора не може ли да се държите малко по-нормално и обикновено?

Аз мога да вляза в твоя, и в твоя, и твоя "филм" ама май ти, ти и ти в моя не можеш.

Чак, ако се не лъжа ме обвиняваха тука (не/добро/желатели), че съм се друсал. Ами не се друсам, просто мозъкът ми работи по -/ КАТО ТОВА (тестЪт) различно от този на доста хора.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by penzata » Tue Jan 14, 2020 6:57 pm

coldie wrote:
Tue Jan 14, 2020 4:40 pm
Ами не се друсам, просто мозъкът ми работи по -/ КАТО ТОВА (тестЪт) различно от този на доста хора.
Няма абсолютно никакво значение как ти работи мозъка, писменият език си има правила - постарай се да спазваш някакъв санитарен минимум - защото нищо от нещата, които пишеш не връзва смисъл, - ако държиш да водиш какъвто и да е нормален разговор.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20275
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by Xellos » Tue Jan 14, 2020 9:14 pm

"Нетикет" му се вика на туй дет го няма. :roll:
:ninja:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by coldie » Tue Jan 14, 2020 9:37 pm

penzata wrote:
Tue Jan 14, 2020 6:57 pm
coldie wrote:
Tue Jan 14, 2020 4:40 pm
Ами не се друсам, просто мозъкът ми работи по -/ КАТО ТОВА (тестЪт) различно от този на доста хора.
Няма абсолютно никакво значение как ти работи мозъка, писменият език си има правила - постарай се да спазваш някакъв санитарен минимум - защото нищо от нещата, които пишеш не връзва смисъл, - ако държиш да водиш какъвто и да е нормален разговор.
Ееех...
1 way ticket

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by coldie » Tue Jan 14, 2020 9:41 pm

penzata wrote:
Tue Jan 14, 2020 6:57 pm
coldie wrote:
Tue Jan 14, 2020 4:40 pm
Ами не се друсам, просто мозъкът ми работи по -/ КАТО ТОВА (тестЪт) различно от този на доста хора.
Няма абсолютно никакво значение как ти работи мозъка, писменият език си има правила - постарай се да спазваш някакъв санитарен минимум - защото нищо от нещата, които пишеш не връзва смисъл, - ако държиш да водиш какъвто и да е нормален разговор.
С нещо като че ли, или по без като това скоро сякаш, а може би съм ви бръкнал в задниците.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by penzata » Tue Jan 14, 2020 10:08 pm

Или може би, разбирай със сигурност, си поредният откровено тъп чиляк, търсещ някаква трибуна за олигофрениите си. :thumbsup:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by RRSunknown » Tue Jan 14, 2020 10:12 pm

Заради такива теми намалих форумите до четене :blabla:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by coldie » Tue Jan 14, 2020 10:19 pm

penzata wrote:
Tue Jan 14, 2020 10:08 pm
Или може би, разбирай със сигурност, си поредният откровено тъп чиляк, търсещ някаква трибуна за олигофрениите си. :thumbsup:
Ееех, точно това търсех. И го намерих?

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Фентъзи сагата на всички времена (последните 100 години) :)

Post by coldie » Tue Jan 14, 2020 10:21 pm

RRSunknown wrote:
Tue Jan 14, 2020 10:12 pm
Заради такива теми намалих форумите до четене :blabla:
Заради такива теми, или заради такива кореспонденции? Интересно ми е да попитам.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests