Без да искам

Мръсните страсти – на сапун
Locked
User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Без да искам

Post by coldie » Fri Apr 12, 2019 6:57 pm

Онзи ден, преди около 3 години си вървях по обновената осем лентова магистрала и видях камъче на платното. По моя преценка беше около 2 сантиметра и половина в диаметър, но е трудно да се прецени тъй като формата на камъчето не беше кръгла. И го ритнах. То се удари в 356-тото подред "котешко око" на една от 16-те мантинели и не знам как отскочи с 30 градуса наляво спрямо въртенето на Земята около Слънцето и ме удари по лявото ухо. И там някъде ми просветна, че няма значение как риташ камъчето, а къде и как рикошира то. Защото около 5 години след това след като 2 години по-рано качих видеоклипа от събитието в Ютуб ми се обадиха от Гугъл и ми казаха, че имам над 4 милиона гледания, но пари няма да получа, тъй като камъчето е обект на авторски права.
Аз обаче се заинатих и заведох дело в Хага са престъпление на камъчето срещу човечеството (т.е. срещу мен). Не само, че не спечелих но бях обвинен в насилие срещу горкото малко камъче, което съм изритал брутално. Бях признат за виновен, и бях наказан никога да не ходя пеш по магистрала.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Без да искам

Post by Roland » Fri Apr 12, 2019 7:19 pm

Не
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest