Как да не си комуникираме във форума - част n+1

Мръсните страсти – на сапун
Post Reply
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Как да не си комуникираме във форума - част n+1

Post by трубадур » Fri Nov 17, 2017 1:44 pm

Тва вече е рольо, рекох си, че покрай кингсмен го е сменил някой и просто ползвате името, но тази нефелност вече е доброто познато старо.

И бтв, вижте какво правят кадърните ви колеги на запад. Относно оттеглянето на снайдер хората го отбелязват като семейна трагедия. Само леваците конкретизират. И в предишен негов материал се спомена и пак си продължава - изключително грозно.

От трета страна великолепния ведончо, човекът мит и легенда, дето няма една оригинална идея в главата, а всяка сцена, която дирижира и задигната от някъде другаде, първо че смени Tom Holkenborg с Елфман, последният май не е писал хубава музика от Sleepy Hollow насам, второ нямаше нужда да си вкарва чикибойския диалог и тука, треато не умее, просто не умее, да си снима сцените с умисъл, ако ще има ефекти в тях и от там кочината.

Ако не друго, досега, Снайдер няма филм, където кютекът да не е изпипан, а ефектите да не са на ебаси нивото, под неговата управа хората всъщност си налягат парцалите и доставят с кофите. А тук уедън е ръководил пост-процеса баш когато трябва да се шлифова. И личи.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: SHADOWDANCE - Филми

Post by Roland » Fri Nov 17, 2017 4:30 pm

1. Аз не помня да съм го споменавал преди, бъркаш се нещо.

2. Защо е проблем да се каже? Сериозно питам.

3. Отвратитвлно неприятен си както винаги. Какви точно са ти причините не знам, но наистина не схващам какъв ефект точно очакваш да постигнеш.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: SHADOWDANCE - Филми

Post by трубадур » Fri Nov 17, 2017 4:35 pm

Казвал си го, даже тайгърмастър ти направи забележка, тъй като беше успял да вмъкнеш плюене по човека в същото изречение

Причината няма значение за филма и е извън него, семейна трагедия е достатъчно

"Отвратитвлно неприятен"

Това си нямаш на идея колко важи за теб, безкрайно отвратителна мазна личност си, освен това си нямаш и явно на идея, макар да ти е казвано десетки пъти, дори във форума, колко не ти е останала и капчица интегритет като се гледа какво пишеш, където водещо скапаният ти байъз и го буташ толкова напред във всяко твое "ревю", че е баси срамната драсканица.

Реално само такова отношение заслужаваш. И определено не бива да пишеш повече. Тъжно е.


Edit: Поздравления, накара ме да модерирам без никакви угризения. Не знам от каква точно позиция на морален стожер на форума написа горното, но следейки проявленията ти във форума, не считам че точно ти си човека, който има право да раздава лични оценки. Ако все пак държиш да го правиш има една прекрасна функция за лични съобщения - използвай я и си комуникирайте там. - Yan

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Как да не си комуникираме във форума - част n+1

Post by AlDim » Sat Nov 18, 2017 7:25 am

Критикуването на работата на Зак Снайдер (който от 8 години няма и един добър филм) няма абсолютно нищо общо със семейната му трагедия отпреди половин година. Това, че филмът е тъпня не е заради оттеглянето му от режисьорския стол в края на продукцията, за защото проектът си е бил шит по начало.

Единственото нещо, с което не съм съгласен в ревюто е, че Wonder Woman е "прелестна лента", защото я считам за същата неприятна боза като останалите DC филми. :mrgreen: Иначе Снайдер няма да е зле да се разкара от DC вселената и да си намери друг франчайз.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests