Нали ги знаете тези тъпотийки във ФБ, авто тестове, които ти казват някакви неща?

Мръсните страсти – на сапун
Locked
User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Нали ги знаете тези тъпотийки във ФБ, авто тестове, които ти казват някакви неща?

Post by coldie » Tue Nov 07, 2017 8:08 pm

Да, ама някой ми прати линк за 1 сайт, и си направих няколко теста, и интересното беше, че за част от нещата ми се струва, че познават. nametests.com
Много ми е интересно дали става въпрос за някакъв трик или съвпадения.
Ако и вие си направите тестове, какво ще ви покажат, дали има нещо вярно в тях?

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Нали ги знаете тези тъпотийки във ФБ, авто тестове, които ти казват някакви неща?

Post by penzata » Tue Nov 07, 2017 10:12 pm

Еми, аз си направих тест и всичко е вярно. :shock:
Показа ми, че трябва да пускаш още повече разнообразни теми из всички секции на форума, с все повече зашеметяващи заглавия и да поддържаш общата ни култура, отвъд средняшкото ниво на масовката.
И тестът ми каза да се наслаждавам на тъпата туба, а оттам дойде и свободата.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Нали ги знаете тези тъпотийки във ФБ, авто тестове, които ти казват някакви неща?

Post by coldie » Tue Nov 07, 2017 11:07 pm

penzata wrote:
Tue Nov 07, 2017 10:12 pm
Еми, аз си направих тест и всичко е вярно. :shock:
Показа ми, че трябва да пускаш още повече разнообразни теми из всички секции на форума, с все повече зашеметяващи заглавия и да поддържаш общата ни култура, отвъд средняшкото ниво на масовката.
И тестът ми каза да се наслаждавам на тъпата туба, а оттам дойде и свободата.
Споделяйки кой пореден филм сте гледали? Keep alive.


User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Нали ги знаете тези тъпотийки във ФБ, авто тестове, които ти казват някакви неща?

Post by трубадур » Wed Nov 08, 2017 10:07 am

Значи у нвоите нюанси шса ебът у пяна и с още повече дрехи, не че гледах който и да е от предишните, ама като че ли има някаква плът там, а ся само плочки :neutral:

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Нали ги знаете тези тъпотийки във ФБ, авто тестове, които ти казват някакви неща?

Post by Killua » Wed Nov 08, 2017 3:38 pm

Колди, струва ми се добра идея да си създадеш отделна тема "неща, които ми правят впечатление и искам да споделя с форума" и да пускаш в нея всички подобни прозрения и въпроси, след като Спам темите и Споделяй народе и т.н. не ти стигат. Иначе се обръща на спам и модераторите ще се намесят (визирам теми като Феноменът на полузатворените очи, За моя стар приятел, Роланд и т.н.)

@модератори!
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Нали ги знаете тези тъпотийки във ФБ, авто тестове, които ти казват някакви неща?

Post by penzata » Wed Nov 08, 2017 3:53 pm

@coldie , не го прави, брат, не се поддавай. :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.


User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Нали ги знаете тези тъпотийки във ФБ, авто тестове, които ти казват някакви неща?

Post by coldie » Wed Nov 08, 2017 6:13 pm

Killua wrote:
Wed Nov 08, 2017 3:38 pm
Колди, струва ми се добра идея да си създадеш отделна тема "неща, които ми правят впечатление и искам да споделя с форума" и да пускаш в нея всички подобни прозрения и въпроси, след като Спам темите и Споделяй народе и т.н. не ти стигат. Иначе се обръща на спам и модераторите ще се намесят (визирам теми като Феноменът на полузатворените очи, За моя стар приятел, Роланд и т.н.)

@модератори!
:) що аз да я създавам, да я създадат модераторите и както искат да я кръстят. Има нужда от такава тема. Въобще раздел.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Нали ги знаете тези тъпотийки във ФБ, авто тестове, които ти казват някакви неща?

Post by Roland » Wed Nov 08, 2017 6:52 pm

Щото на модераторите не им е работата да ти събират колекционират шизофренията на едно място. Последвай съвета на Килуа, или следващите такива теми ще са мъртво родени.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Нали ги знаете тези тъпотийки във ФБ, авто тестове, които ти казват някакви неща?

Post by coldie » Wed Nov 08, 2017 6:58 pm

Roland wrote:
Wed Nov 08, 2017 6:52 pm
Щото на модераторите не им е работата да ти събират колекционират шизофренията на едно място. Последвай съвета на Килуа, или следващите такива теми ще са мъртво родени.
Я по полека с обидните квалификации. Да не говорим, че си тясно скроен човек, който явно не може да превъзмогне конфронтацията от миналото, която за мен не означава нищо. Малко ти е в повечко самочувствието на тебе. Заплашваш ли ме ? - действай.
Действай бе момче. Трий, банвай, действай.
.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Нали ги знаете тези тъпотийки във ФБ, авто тестове, които ти казват някакви неща?

Post by Roland » Wed Nov 08, 2017 7:12 pm

Ok ^_^
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests