Четене на книги в тоалетната :)

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19282
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Четене на книги в тоалетната :)

Post by Moridin » Mon Feb 20, 2017 11:37 pm

Е... нали питаш останалите? :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Четене на книги в тоалетната :)

Post by Amelia » Mon Feb 20, 2017 11:58 pm

Това с книжките, дето си четеш над лайното е последица от глупавите бебешки гърнета-играчки, които разни родители купуват, за да приучат детето си да пишка и ака в клозета. В следствие се развиват ей тея вредни навици. Вредността им става особено ясна, когато в къщи разполагате само с един кенеф, който бива зловещо окупиран от дадено лице (няма да споменавам имена), дето си чете книжка или разцъква Фейсбук. :<

Аз влизам в и излизам от кенефа със скоростта на светлината и го ползвам по същество. Книжките си ги чета в леглото. Ако някога имаме деца, те ще имат скучно и неудобно гърне, което да ги стимулира да се изсерат бързо и да си продължат с живота. Навремето продавах с тея аргументи скучни и неудобни бебешки гърнета в магазина на майка ми. Като топъл хляб вървяха.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Четене на книги в тоалетната :)

Post by coldie » Tue Feb 21, 2017 1:40 am

Amelia wrote:Това с книжките, дето си четеш над лайното е последица от глупавите бебешки гърнета-играчки, които разни родители купуват, за да приучат детето си да пишка и ака в клозета. В следствие се развиват ей тея вредни навици. Вредността им става особено ясна, когато в къщи разполагате само с един кенеф, който бива зловещо окупиран от дадено лице (няма да споменавам имена), дето си чете книжка или разцъква Фейсбук. :<

Аз влизам в и излизам от кенефа със скоростта на светлината и го ползвам по същество. Книжките си ги чета в леглото. Ако някога имаме деца, те ще имат скучно и неудобно гърне, което да ги стимулира да се изсерат бързо и да си продължат с живота. Навремето продавах с тея аргументи скучни и неудобни бебешки гърнета в магазина на майка ми. Като топъл хляб вървяха.
Аз по горе, казах или загатнах, това че физиологията на човека не е направена да клечи на тоалетна чиния. Ако искате потърсете информация. Нз как да го кажа за да не звучи много грубо. Човека Е проектиран, да ..... клекнал.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Четене на книги в тоалетната :)

Post by Killua » Tue Feb 21, 2017 11:44 am

Е като е проектиран така, ти що висиш с книга в ръка на тоалетната чиния?
И преди малко мяташе твърдения като това
Ян, целта ми не е била тролене, темата ми е преместена в подходящият раздел. А вие всички си признайте, че четете книги в кенефа :P
Според моите разбирания от това няма да ви падне реномето.
Аз като цяло не чета в тоалетната, еле па книги - макс телефон (но рядко) или наличните етикети наоколо. Както каза и Амелия, леглото е безкрайно по-удобно за целта.
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Onslaught
Sorcerer
Posts: 401
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:10 pm

Re: Четене на книги в тоалетната :)

Post by Onslaught » Tue Feb 21, 2017 12:09 pm

coldie wrote:Ян, целта ми не е била тролене, темата ми е преместена в подходящият раздел. А вие всички си признайте, че четете книги в кенефа :P
Според моите разбирания от това няма да ви падне реномето.
Ако се застояваш толкова време в тоалетната, че да ти се налага да четеш книги, бих ти препоръчал да си увеличиш приема на храни съдържащи фибри.
"Unless we keep the barbarian virtues, gaining the civilized ones will be of little avail."
"Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Четене на книги в тоалетната :)

Post by coldie » Wed Feb 22, 2017 12:12 am

Killua wrote:Е като е проектиран така, ти що висиш с книга в ръка на тоалетната чиния?
И преди малко мяташе твърдения като това
Ян, целта ми не е била тролене, темата ми е преместена в подходящият раздел. А вие всички си признайте, че четете книги в кенефа :P
Според моите разбирания от това няма да ви падне реномето.
Аз като цяло не чета в тоалетната, еле па книги - макс телефон (но рядко) или наличните етикети наоколо. Както каза и Амелия, леглото е безкрайно по-удобно за целта.
Аз поне си признавам.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Четене на книги в тоалетната :)

Post by Ghibli » Wed Feb 22, 2017 4:43 pm

Аз в една доста късна възраст узнах благодарение на интернет че има хора, които четат в тоалетната, и бях така: :shock: Даже първо мислех, че се майтапят нещо. Много противоестествено ми се струваше. В смисъл, неудобно е. И къде дяваш книгата, когато се наложи да си използваш ръцете, за да си избършеш задника?
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Четене на книги в тоалетната :)

Post by трубадур » Wed Feb 22, 2017 5:11 pm

Жибли, кви са ти параметрите на кенефа? Толкова ли няма място за рафтче някъде? Да не говорим, че на доста места самите тръби са опаковани като в кутийки, които са доста удобни за всякакъв порядък от вещи. Но четенето в кенефа като цяло е факинг идиотик, и ръгането по телефони и пр, връй, сери и бегай. Всичко останало е загуба на време и трупане на говна (литерали) връз апендицита (май, се тая, не съм дофтор)... дори да не се случва това, пак е тъпо да седиш връз купчинката с целата миризма и да си листиш литературата.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Четене на книги в тоалетната :)

Post by coldie » Mon Feb 27, 2017 9:45 pm

трубадур wrote:Жибли, кви са ти параметрите на кенефа? Толкова ли няма място за рафтче някъде? Да не говорим, че на доста места самите тръби са опаковани като в кутийки, които са доста удобни за всякакъв порядък от вещи. Но четенето в кенефа като цяло е факинг идиотик, и ръгането по телефони и пр, връй, сери и бегай. Всичко останало е загуба на време и трупане на говна (литерали) връз апендицита (май, се тая, не съм дофтор)... дори да не се случва това, пак е тъпо да седиш връз купчинката с целата миризма и да си листиш литературата.
Ни най малко не ме е срам, че си чета в тоалетната. Някой беше казал, че най-добрите идеи се раждат точно там, а друг е казал, че се раждат когато човек остане сам със себе си, а къде бихме могли да останем насаме със себе си? :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests