Election Bullshit

Мръсните страсти – на сапун
LFbg
E'lir
Posts: 166
Joined: Sun Mar 24, 2013 4:05 pm

Post by LFbg » Fri May 30, 2014 12:04 pm

Marfa wrote:Младеж, в поста ми има един-единствен цитат. Този. Ако съм искала да цитирам друга твоя глупост от по-предна страница, щяла съм да го направя.

И престани да се вайкаш като настъпено куче от лошите админи и модератори - нито някой те е баннал (по необясними за мен причини), нито дори някой те е заплашил да те банне или нещо такова. Ако си възобразяваш, че ти ще се държиш като разпасано прасе в грахова нива, а някой ще седи кротко в ъгъла и ще плачи, щото бил модератор, разбираш ли, си в друга вселена.
Какви вайкания, какви банове!? Подканих те да не прекрачваш нормалните граници на добрия тон. Това си е откровено просташко държание.

Едит: Като заплаха за бан ли да го приемам? Ахаххаа... :lol: Мъкааа, мъкааа...
Self control... The only way to survive in this world dominated by idiots!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri May 30, 2014 2:12 pm

И като покана за танц да го приемеш, това пак няма да промени факта, че то не е... :?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 30, 2014 2:54 pm

Ох, д0шичка. Ама много искаш да се изкараш жертва, нали?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

LFbg
E'lir
Posts: 166
Joined: Sun Mar 24, 2013 4:05 pm

Post by LFbg » Fri May 30, 2014 3:28 pm

Marfa wrote:Ох, д0шичка. Ама много искаш да се изкараш жертва, нали?
Тук:
Spoiler: show
Кво беше? "Абсолютно сигурен съм, че има добри хора, но масата е боклук".

Ми в тия конкретни избори се гласуваше именно за хора. Преференциалният вот всъщност направи изборите мажоритарни. Именно заради това Кунева в момента си бърше сополите и си разопакова куфара, с който щеше да ходи в Брюксел, да не говоря за Станишев и Номер Петнайсет.

"Масата е боклук". Ми ОК. Тя тая маса не се внася от чужбина, тя си е наша тукашна, местна, родна българска маса. Тая елитарност наистина не мога да я разбера. Масата е боклук, а аз съм... какво? Стол, вероятно, че не съм част от масата?

---------
И все пак, както изрично казах, мога да разбера позицията на негласувалия човек. Това, което не мога да разбера, а и не мога да приема, е нахалството същия тоя човек да се оплаква от изборните резултати. Не можеш хем да ми дъднеш как всички били маскари, скъпи ми бай Ганьо, не можеш да ми елитарничиш как на теб ти било под достойнството да избираш кой да се развява по върховете, а в същото време да се сърдиш, че някакво малоумно стадо съвсем безмозъчно е пуснало бюлетинка срещу десетина лева и е избрало да те представлява и теб личност, на която при нормални обстоятелства не би поверил да ти изхвърля боклука.

Не участваш в избори, не те интересуват тези неща, все ти е едно кой ще седи в европарламента, кой ще седи в беге парламента, кой ще топли стола на премиера и така нататъка -> не мрънкаш от провежданата политика. As simple as that.
--------------------

И последно: някой на по-предните страници скочи на Амелито, че от чужбина лесно се давали акъли. С извинение, че адвокатствам, но ще взема отношение по две причини:

Първо, твърде много мои близки приятели вече са на майната си и е стараят да се отдалечат от България колкото им позволява географията.

Второ, от позицията "мен тук не ми харесва, ама аз не гласувам, щото всички са малоумни и ти няма ми казваш ко да праа", честно, втриса ме.

Амелия огромни причини да не е тук. Това е страната, в която доскоршният премиер, който в момента реве за кафеварката си, се обърна към научната общност и заяви, че заплатите им били малки, щото ако били наистина добри учени, нямало да стоят тук. И не самото изказване беше толкова лошо, а фактът, че Бойко просто произнесе на глас държавната политика в тази насока, започната десет години преди него. Ами ОК, някои си вдигнаха чуковете и заминаха там, където ги ценят.

Обаче тези хора едно на ръка, че имат достатъчно роднини, приятели и близки хора, които все още живеят в нашето блато, за да им е все през тая какво се случва тук и второ, немалка част от тях с удоволствие биха се върнали в България, стига някой да започне да ги брои за хора и тук. Така че имат пълното право и да се вълнуват, и да дават акъли. Не виждам що не.
Ти говориш за хората в България въобще, а аз тук:
Spoiler: show
Никакъв интелектуален снобизъм не е да си отстояваш мнението. Интелектуален снобизъм е да претендираш, че само твоето мнение е вярно. Quote:
Ако в една партия 10-тимата честни и можещи са навряни в девета дупка, това не е добра партия. Не знам защо реши, че защитавам подобна теза, но тук въпросът беше за гласуване за евродепутати, където освен за партия, се гласуваше и за хора.



Е как не защитаваш подобна теза? Сега ще ме караш да ти диря думите ли? Не бяха ли точно твои въпросите от типа "ама АБСОЛЮТНО сигурен ли си, че ВСИЧКИ са лъжци"? Отговорих ти - абсолютно сигурен съм, че има честни и добри хора, но масата са боклук. Сега изведнъж ми заявяваш "ама на мен тезата ми е, че партиите са еди какви си". Каква ти е тезата? Аз досега си мислех, че говорим за политиците като цяло, а не за партиите!?
Quote:
Но дори да не беше такъв случая, в добрата партия честните и можещи хора са начело. Можеш ли да ми кажеш с пълна сигурност, че в България няма такава партия? Всичките ли ги знаеш толкова добре? Не се опитвай да ми елементаризираш изказванията, че да ги подиграваш по-лесно. Това си има официално название като похват, и е евтино.


А ти знаеш ли всички над 200 партии?
Отговарям ти на леко прикрития въпрос - не смятам, че в момента в България има партия(или политик), която може да управлява държавата пълноценно и да я изведе от перманентната криза, в която е.
Отговарям ти на явния въпрос - не, не мога да кажа със сигурност дали в България има или няма партия, съставена само от честни и почтени хора. Може би има, но това не я прави годна за управление. Нужни са и други качества.
Що? Ти как мислиш? За мен от напълно честния и почтен човек не става лидер.
Quote:
Не знам с останалото какво ми казваш - те хората правели името и титлите, а не обратното. Добро утро. Е и? Пак човек с висше има сериозна вероятност да знае повече от човек без висше. Човек с висше по икономика има вероятност да е по-добър министър на икономиката от бивш професионален спортист. Неудобно ми е по тоя начин да ги обяснявам нещата, щото очаквах да са пределно ясни за човек с твоите огромни претенции. Ти за титли не гласуваш, за партии не гласуваш, за хора не гласуваш, значи какво остана? Една изключително лесна позиция, в която не ти се налага да разсъждаваш изобщо, защото всички опции си ги определил като грешни по начало.


Как "Е и?" Как така "Е и"? Висшето в България се купува с лекота, наред с дипломи и фиктивни знания. За образованието ли искаш да отваряме дума? Ти за дипломи ли гласуваш? За човека с най-много думи зад и пред името си? Щом не ти пука, какъв е проблемът Пеевски да е евродепутат? То и съда в нищо не го е уличил...
Къде видя, че не съм гласувал за хора? Цитирай ме. Напротив, доста ми е трудна позицията, защото не хвърлям сляпо вярата си в някой... А ти не допускаш ли варианта всички опции да са грешни? Под "всички опции" визирам партиите в листата.
Quote:
За кой бил прав и грешен, морален и неморален, това мен не ме вълнува. Аз споря за принципни положения, не за някаква измислена правота или моралност. Няма добри и лоши тук, има отговорност, която човек може да я поеме или да не я поеме. Ти си избрал да не я поемеш и се фъчкаш, възмутен, че някой си казва какво мисли за теб по тоя повод. Свободна реч, уви.


Хахаха! Свободната реч не значи, че можеш да приказваш каквото си искаш, админе! Quote:
Като аз реша да се фъчкам за морално неадекватните си избори, които са си "мое право", всеки има правото да ми реагира както намери за добре.


Напротив, нямаш право да реагираш както си искаш. Демокрация означава свобода в рамките на закона! Всичко друго е някаква изфабрикувана, грозна форма.
И как не те вълнува кой бил прав и грешен? Та ти с горния цитат каза баш това. Или греша? Или може би тук не определяш избора ми да не гласувам като "морално неадекватен"?
А единствената отговорност, която едно човешко същество има, е пред себе си. Другите са резултатни.

Amelia
Да, в даването на акъл нямаме равни.
, откъдето ти си взела цитата, говоря за политиците в България. Питай Роланд, ако не ми вярваш.
Разбираш ли? :lol: Разбираш ли какво се опитвам да ти кажа? Връзка със Земя има ли? :lol:
Или може би не говориш за хората в твоя пост? Може би и ти говориш за политиците(и явно ги защитаваш), но пък тогава защо се причисляваш към тях?
"Масата е боклук". Ми ОК. Тя тая маса не се внася от чужбина, тя си е наша тукашна, местна, родна българска маса. Тая елитарност наистина не мога да я разбера. Масата е боклук, а аз съм... какво? Стол, вероятно, че не съм част от масата?
:lol:
Сигурен съм, че е първият вариант, поправи ме, ако греша. Но пък, ако наистина е първият вариант, много лицемерно от твоя страна. Преди каза това:
Шейсет процента зеленчук (щото това не е електорат тука, това са зеленчуци) остана да никне в парника, щото е твърде елитен да иде и да прави нещо, дето е умерено лесно дори за средния мангал, че после и да има претенции. А бе яяяяя!!!
, а сега защитаваш хората, които аз не съм обвинил в нищо за момента. Е сега какво? Зеленчуци ли сме или не? Защитаваш ли хората или не? Избери си една позиция по въпроса... :lol:
И ако обичаш ми отговори на предния въпрос, не го пропускай - Какви са ми вайканията за лошите админи и модератори?
С цитат, ако може, да не си измисляме все пак...
Self control... The only way to survive in this world dominated by idiots!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 30, 2014 7:55 pm

Аз говоря, че политиците в България са представителна извадка на хората в България, а не се внасят отвън. Щото не е като масата да е някаква много готина, пък политическият елит съвсем случайно да е някакъв чуждестранен бацил. Мислех си, че съм го написала ясно, на български, без пиктограми и лесно може да бъде разбрано. Сега като се замислям, вероятно е трябвало да бъде по-витиевато, саркастично-снизходително, просташко и с множество смайлита, като за тебе.

Впрочем смятам, че е пределно ясно за какво говоря - нито е дълго, нито е сложно написано, че да се налагат специални тълкувания. Освен може би за теб де, но нямам никакво желание да ти рисувам картинки, че дано се ориентираш по-лесно.

Вайканията ти смятам, че можеш да си ги намериш и сам - присъстват навсякъде, където много силно желаеш да станеш жертва на администраторски произвол, пък все не ставаш.

Мисля, че няма нужда да се обяснявам повече. Аман.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

LFbg
E'lir
Posts: 166
Joined: Sun Mar 24, 2013 4:05 pm

Post by LFbg » Fri May 30, 2014 9:26 pm

Да се заяждаме ли искаш? Затова ли пишеш, да се драпаш с мен?
Аз говоря, че политиците в България са представителна извадка на хората в България, а не се внасят отвън.
Къде го говориш това? Думата "политик" или "политици" отсъства от поста ти. Това, абсолютно същото и в съвсем прав текст го казаха 2-3 човеци, на които ти общо взето се нахвърляш с коментара си.

Ммм.. тези две изказвания си противоречат - в първото оправдаваш хората/политиците и осъждаш мнението ми за политиците(за хората не съм давал мнение), а във второто казваш, че "не са много готини" с тон, който подсказва сдържана обида.
"Масата е боклук". Ми ОК. Тя тая маса не се внася от чужбина, тя си е наша тукашна, местна, родна българска маса. Тая елитарност наистина не мога да я разбера. Масата е боклук, а аз съм... какво? Стол, вероятно, че не съм част от масата?
Щото не е като масата да е някаква много готина, пък политическият елит съвсем случайно да е някакъв чуждестранен бацил.
Постовете ти са пълни с такива противоречия.
Мислех си, че съм го написала ясно, на български, без пиктограми и лесно може да бъде разбрано. Сега като се замислям, вероятно е трябвало да бъде по-витиевато, саркастично-снизходително, просташко и с множество смайлита, като за тебе.

Впрочем смятам, че е пределно ясно за какво говоря - нито е дълго, нито е сложно написано, че да се налагат специални тълкувания. Освен може би за теб де, но нямам никакво желание да ти рисувам картинки, че дано се ориентираш по-лесно.
Препращам те към последния пост на Роланд. Това са локуми, нямат отношение към разговора ни.

Вайканията ти смятам, че можеш да си ги намериш и сам - присъстват навсякъде, където много силно желаеш да станеш жертва на администраторски произвол, пък все не ставаш.
Но аз искам ти да ги намериш и покажеш във вида, в който смяташ, че ги има! Ти нападаш мен - бил съм се оплаквал(вайкал) от админите и модераторите, помолих те да покажеш къде -> не го правиш, а вместо това отново сипеш квалификации по мой адрес и отново намекваш, че съм се оплаквал някъде, на незнайно място, от вече споменатите админи и модератори.

Едит: Я дай да приближим дискусията към края й - Марфа, имаш ли политичесик пристрастия? В смисъл на "Имаш ли любима партия?", за да е ясно какво питам.
Същия въпрос към теб, Роланд, с напомнянето, че аз ти отговорих директно на твоите.
Self control... The only way to survive in this world dominated by idiots!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat May 31, 2014 9:46 am

За въпроса ти за админите и модераторите, понеже явно другите пропуснаха.
Не принизявай разговора до лични нападки и заяждания, те са за личните съобщения. Ако вие модераторите не можете да спазвате добрия тон, какво остава за останалите?
Това да речем, че е само упрек към модераторите. Но е последвано от това, което е напълно непредизвикано от нищо.
Като заплаха за бан ли да го приемам? Ахаххаа... Laughing Мъкааа, мъкааа...
Не знам как реши, че лошите админи те заплашват, та чак на смях и мъка те изби. А никой не го е правил. Не знам дали е вайкане, но е аналог на това някой да те погледне лошо, а ти да се затичаш с викове "помощ, бият ме". Ок, може би е въпрос на неразбиране и от двете страни, но заплахата за бан съществува само в някаква твоя странна хипотеза.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

LFbg
E'lir
Posts: 166
Joined: Sun Mar 24, 2013 4:05 pm

Post by LFbg » Sat May 31, 2014 10:45 am

Morwen, ти адвокат ли си й? Тя сама може ли да се защити?
Не принизявай разговора до лични нападки и заяждания, те са за личните съобщения. Ако вие модераторите не можете да спазвате добрия тон, какво остава за останалите?
Това е единствено и само упрек към Марфа и към никого другиго - като модератор най-малкото трябва да се държи възпитано. Сега започнахме и от мухата слон да правим и от двайсет кладенеца вода да вадим. Интересно, кой се опитва да се изкара жертва?
Но е последвано от това, което е напълно непредизвикано от нищо.
Не лъжи! Поне не толкова грозно. Ето съобщението на Марфа:
Младеж, в поста ми има един-единствен цитат. Този. Ако съм искала да цитирам друга твоя глупост от по-предна страница, щяла съм да го направя.

И престани да се вайкаш като настъпено куче от лошите админи и модератори - нито някой те е баннал (по необясними за мен причини), нито дори някой те е заплашил да те банне или нещо такова. Ако си възобразяваш, че ти ще се държиш като разпасано прасе в грахова нива, а някой ще седи кротко в ъгъла и ще плачи, щото бил модератор, разбираш ли, си в друга вселена.
След това е моят отговор:
Какви вайкания, какви банове!? Подканих те да не прекрачваш нормалните граници на добрия тон. Това си е откровено просташко държание.

Едит: Като заплаха за бан ли да го приемам? Ахаххаа... Мъкааа, мъкааа...
Модераторът(Марфа) да се държи като модератор, а не да сравнява хората с "разпасано прасе в грахова нива".
С едита мисля, че ясно показвам колко ми пука за банове и т.н. На намека на Марфа "... нито някой те е баннал(по необясними за мен причини)" отговарям с ироничното " Като заплаха за бан ли да го приемам? Ахаххаа... Мъкааа, мъкааа...".
Думата "админ" не съм я използвал никъде. Ако греша, покажи ми. И остави Марфа сама да се защитава. Това е молба, разбира се.
Self control... The only way to survive in this world dominated by idiots!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat May 31, 2014 11:00 am

Ти от първия си пост в тая тема не се държиш възпитано, та изисквани към другите не можеш да имаш.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat May 31, 2014 11:05 am

...или защо се изнесох от дискусията, макар че май аз я отпочнах...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat May 31, 2014 11:24 am

Morwen, ти адвокат ли си й? Тя сама може ли да се защити?
Ми може, ама гледам явно си има друга работа, реших че ще е по-бързо аз да ти дам така искания отговор. Какво, ако нямам нотариално пълномощно от нея, нямам право да пиша в темата ли?
Ако си възобразяваш, че ти ще се държиш като разпасано прасе в грахова нива, а някой ще седи кротко в ъгъла и ще плачи, щото бил модератор, разбираш ли, си в друга вселена.
Нека да ти обясня.
Твой превод : "Не ти харесвам държанието и да не мислиш, че ще си седя в ъгъла и няма да те банна при това положение"
Мой (и на доста други хора) превод: Не ти харесвам държанието и да не мислиш, че няма да участвам в спора и да ти противореча само понеже съм модератор"

Сега разбрахме ли се?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat May 31, 2014 11:48 am

Извинявай, тролче, но в качеството си на какъв точно си позволяваш да изискваш от хората, в случая от мен, да ти се дават някакви обяснения? :lol:

Първо, в живота ми има далеч по-важни неща от това да сипвам храна в паничките на троловете и второ, нямам никакво време да ти рисувам картинки, защото от писана реч очевидно не разбираш. :monkey: Каквото съм имала да кажа, казала съм го, на ясен български език. Ама искаш още? :mrgreen: Е ми няма.

Ох, за малко да забравя. :lol: Чакай да оцвъкам поста си със смайлита, че да имаш нещо за четене там.
:lol: :D :shock: :? :neutral: :wink:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

LFbg
E'lir
Posts: 166
Joined: Sun Mar 24, 2013 4:05 pm

Post by LFbg » Sat May 31, 2014 12:22 pm

Към вашето трио трябва да се присъедини само Трипа, та тийм реторика на шадоуденс да е в пълен състав. Аз споря с единия, останалите постепенно налазват...
Roland wrote:Ти от първия си пост в тая тема не се държиш възпитано, та изисквани към другите не можеш да имаш.
Чакай, чакай! Не бях ли аз човека с позицията, че не може всеки да си говори каквото иска, а ти ми каза "Свободна реч, уви"? Не беше ли точно ТИ този, който спореше, че всеки може да реагира както иска, а после точно ТИ ме предупреди за иронията и смайлитата ми. Тук достигаме ново ниво на лицемерие...
И ти зададох въпрос, както и на Марфа. Ще отговориш ли или ще се скриеш? В момента правиш второто.
tigermaster:
...или защо се изнесох от дискусията, макар че май аз я отпочнах...
Че то тук винаги е така - винаги е било и винаги ще бъде. Вземи едни пуканки и се наслаждавай. Даже ако искаш отвори спорове от предишни години, епични са... меко казано. Поразтършувай се, интересни неща ще намериш.

Morwen:
Ми може, ама гледам явно си има друга работа, реших че ще е по-бързо аз да ти дам така искания отговор. Какво, ако нямам нотариално пълномощно от нея, нямам право да пиша в темата ли?
Е като може я остави. Марфа, вярвам има ум, уста, ръце и т.н. Рано или късно ще ми отговори, аз не бързам, но исканият ми отговор е от нея, не от теб. Проблемът ми е с нея, не с теб. Похвално, че скачаш да защитиш приятел.
Нека да ти обясня.
Твой превод : "Не ти харесвам държанието и да не мислиш, че ще си седя в ъгъла и няма да те банна при това положение"
Мой (и на доста други хора) превод: Не ти харесвам държанието и да не мислиш, че няма да участвам в спора и да ти противореча само понеже съм модератор"

Сега разбрахме ли се?
Няма нужда да ми обясняваш каквото и да е. Марфа може сама да обясни всичко, нали? Моя превод съм го написал в предишния си пост, моля те не ми слагай думи в устата. Изброй тези много други хора поименно, ако обичаш. Хайде да не си служим с такива общи заявления "много други хора", а?
Въпросът е в отношението, не в банове и т.н. Сега разбрахме ли се?

Марфа:
Извинявай, тролче, но в качеството си на какъв точно си позволяваш да изискваш от хората, в случая от мен, да ти се дават някакви обяснения?
Извинена си. В качеството си на никакъв не изискван абсолютно нищо от никой във форума. Моля и приканвам. Както те помолих да покажеш доказателства за обвиненията си. Нещо, което ти отказваш да направиш. Пренебрежителното ти отношение продължава и ще помоля да го "автоцензурираш", ако ти е угодно.
Това беше молба.
Първо, в живота ми има далеч по-важни неща от това да сипвам храна в паничките на троловете и второ, нямам никакво време да ти рисувам картинки, защото от писана реч очевидно не разбираш. Каквото съм имала да кажа, казала съм го, на ясен български език. Ама искаш още? Е ми няма.
Радвам се, че в живота ти има по-важни неща. А това последното означава ли, че напускаш дискусията?
Както ти или Роланд казахте - "абдикираш", "не желаеш да поемеш отговорност", един вид правиш "неморален избор", на който "имаш право"(кавичките тук са означение за ирония във вида, в който Роланд я използва).
И в крайна сметка не даде отговор на нито един мой въпрос, а просто избяга.
Между другото Роланд има проблем със смайлитата, не аз. Или поне има проблем с моите смайлита, другите могат и маймуни да пускат?
Self control... The only way to survive in this world dominated by idiots!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat May 31, 2014 1:10 pm

LFbg wrote:Че то тук винаги е така - винаги е било и винаги ще бъде. Вземи едни пуканки и се наслаждавай. Даже ако искаш отвори спорове от предишни години, епични са... меко казано. Поразтършувай се, интересни неща ще намериш.
А, знам - участвал съм в достатъчно спорове тук.
Сега просто нямам нерви, да не говорим, че имам да пиша четири ревюта в близките две седмици, та енергията за това засега нямам намерение да я хабя във въргал тук.
Само че наистина няма да е зле всички да посмекчат малко тона.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat May 31, 2014 1:42 pm

Причината да не можеш да се примириш с това, че аз ти отговарям на очевидния въпрос, е че не искаш отговор, а да се заяждаш специално с Марфа. Иначе нямаше да коментираш авторството в пъти по-интензивно, отколкото коментираш самия смисъл на поста.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests