Election Bullshit

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 02, 2014 10:36 pm

Дам.

А на неколкократно зададения въпрос - преместих излишната плява само, затова не всички постове са махнати. И също така не е нужно да чета даден пост, за да му сложа отметка да се премести. :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

LFbg
E'lir
Posts: 166
Joined: Sun Mar 24, 2013 4:05 pm

Post by LFbg » Mon Jun 02, 2014 11:10 pm

Roland wrote:Дам.

А на неколкократно зададения въпрос - преместих излишната плява само, затова не всички постове са махнати. И също така не е нужно да чета даден пост, за да му сложа отметка да се премести. :lol:
А-а, значи ти моите постове си ги вкарвал тук без даже да ги четеш? :lol: Просто ей така си отбелязвал, където ми видиш името...
Роланд, стига глупости. Ще напишеш ли тук най-накрая, че си за Зелените и да приключваме? Колко още ще го увърташ това?

Към Марфа:
Независимо дали си права или не, не можеш да наричаш другите зеленчуци, свине или каквото и да е. Ако не от друго, то поне от възпитание.
Още по-глупаво пък е да си признаваш арогантното държание, но да го защитаваш с тезата "ама вбесяват ме". Какво значение има? Вбесяването е твой личен проблем. Контролирай се.

Амелиа:
Ае стига му се обяснявахте на тоя льольовец. Да видим ако не му отговаряте дали ще може да си говори сам.
Ето това, Роланде, е настъпан нерв.
Self control... The only way to survive in this world dominated by idiots!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jun 03, 2014 12:29 am

Не, това, мили ми ЕлЕфБеГе, е човек с реален доста зает живот, който има по-интересни неща в тоя реален доста зает живот от някакви елементарни тролски похвати, дето едва се класират предвид какви велики тролове са минавали през тоя форум.

Преместих всички твои постове и всички други, които им отговаряха, били те мои или чужди. Толкова е просто. Чакай да сложа и смайли, че да схванеш - :lol:


И не, не съм за Зелените. Нито пък съм крил за кого съм, просто ме дразниш и ме хваща детският негативизъм като ми задаваш въпросите :)

Пардон, имах предвид :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

LFbg
E'lir
Posts: 166
Joined: Sun Mar 24, 2013 4:05 pm

Post by LFbg » Tue Jun 03, 2014 8:17 am

А животите на нас простосмъртните са нереални...
Щом не криеш, за кои си? Този въпрос вече за 4ти или 5ти път ти го задавам.
Ти претендираше, отново по твои думи, че има някаква голяма интелигентност в това да си дадеш гласа за някой. Интересно ми при кого е отишла подкрепата ти.
Явно съм се заблудил, че си за Зелените. Извинявай.
Self control... The only way to survive in this world dominated by idiots!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jun 03, 2014 11:29 am

Реформаторски блок.

А причината да не ти отговорих досега, е че сме в прането и тоя разговор на никого вече не е интересен.
And you can't dance with a devil on your back...

LFbg
E'lir
Posts: 166
Joined: Sun Mar 24, 2013 4:05 pm

Post by LFbg » Wed Jun 04, 2014 10:22 pm

Roland wrote:Реформаторски блок.

А причината да не ти отговорих досега, е че сме в прането и тоя разговор на никого вече не е интересен.
И те питам, за пореден, пореден път - каква е висшата интелигентност в това да гласуваш за едни и същи хора? Още в самото начало ти го зададох тоя въпрос и изпреварих събитията, щото ми беше пределно ясна цялата история.
С извинение, Роланде, но трябва да си или много тъп, или много наивен, за да гласуваш постоянно за едни и същи хора и да се надяваш на промяна. Кое от двете е?
Ти си по-голям от мен, не помниш ли, че СДС вече управляваха? ДСБ и СДС са си една и съща партия, управлявала някъде към 2000г.(трябва да погледна точно кога беше мандатът на Костов) ДБГ - движение България на гражданите е на г-жа Меглена Кунева, която, ако си забравил, беше еврокомисар и нищо не видяхме от нея. Тази "Народна партия свобода и достойнство", доколкото аз помня, е на двама индивиди, които се отделиха от ДПС и единствените, за които не знам почти нищо, са БЗНС. Само името събужда някакви спомени, по-скоро от средното ми образование по история, но както името, така и идеологията им е комунистическа.
Или да ти резюмирам - дал си си гласа за хора, които отдавна са в политиката и повечето са управлявали държавата. Та да се върнем на въпроса ми - къде е голямата интелигентност в рамките на 25 години да се гласува за абсолютно едни и същи хора?
Просто ми е интересно, ти кога си напуснал България? Дали няма да е ирония, ако си я напуснал някъде в годините покрай управлението на Иван Костов, а сега да гласуваш за СДС...
Self control... The only way to survive in this world dominated by idiots!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests