Издаваме творби на писатели

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri May 16, 2014 6:00 pm

Добре, мерси за безкрайно безидейно разписаното straw-man психологическо клише. Мисля, че приключихме наистина.

Впрочем, намерих името ти и името на компанията, за която работиш, както и профила ти във ФБ, за шест минути и половина. Наистина не беше нужно да си правиш целия тоя труд.
Last edited by Trip on Fri May 16, 2014 6:36 pm, edited 1 time in total.

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Fri May 16, 2014 6:06 pm

Хм... печелиш приза за най-глупавия начин да пропилееш 6 минути и половина от живота ти - да търсиш на някой FB профила.

На мен пък не ме интересува нито как се казваш, нито FB профила ти, нито къде работиш. Ти си поредното безполезно човече, крачещо по тази Земя.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri May 16, 2014 6:11 pm

А, не, просто ми беше интересно на какво отгоре ги приказваш тия приказки, Сотире.

Шест минути и половина не са кой знае какво, всъщност, но понеже много хора си изгризаха ноктите: "Провенцони ООД" се казва фирмата, в която се водиш CEO - открих някакви дела срещу нея, но не ме бива в четенето на правови документи и не знам за какво точно.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri May 16, 2014 6:20 pm

Анорионе, ти си някакъв wannnabe бизнесемен, който си изпуска нервите по форуми, които сам нарича жалки дупки или каквото там беше.

Държанието ти е незряло дори за 23-те ти години, за които сигурно си натрупал оооооогромният опит, с който се хвалиш, да. Не се и съмнявам, че имате невероятни възможности, като се има предвид впечатляващия начален капитал от 100 лв на фирмата и факта, че съществува от три години, през които е имала главно двама служители - нейните собственици. Сигурна съм, че в бизнеса много ви помага това, че в предмета ви на дейност влизат и внос, износ, ресторантьорство, бартер, търговия с хляб, хлебни изделия и сладкарски изделия, търговия със селскостопански изделия и т.н. Сега разбирам защо толкова агресивно отбягваше всички въпроси. Очевидно беше, че изкривяваш истината, но не очаквах, че може да си лъгал и преувеличавал толкова директно.
Last edited by Morwen on Fri May 16, 2014 6:56 pm, edited 4 times in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri May 16, 2014 6:23 pm

Към ноември 2013 бтв си бил някакъв tech-support, aко се съди по телефонния номер на фирмата, който е и твой личен явно, тъй че по-леко с черноработниците и прочие. П.П.: Или пък не, наистина не знам как да чета данните от тоя сайт, http://whois.polodomains.com/domain/Dg9 ... _info.html

Но предвид съвпадението в телефонния номер, не ще да си предприемач отдавна, тъй че поздравления, задето си събрал такъв кадърен и вероятно немалоброен екип толкова бързо.

Иначе амбициите ти ги разбирам, снимките ти във ФБ ясно показват, че ги имаш - тъмни цайси, готина автобиография (не си на 40-50, сори, и едва ли си лежал в затвора), снимки от осми декември. В смисъл, обясних си вече нещата.

П.П.: И още нещо, виждам, че е отскоро, та да си го поправиш навреме. "Сфера" се пише, не "свера". Това в обявата за търговски представител от 10-и.

nikieh
Smallfolk
Posts: 14
Joined: Thu Oct 24, 2013 2:29 pm

Post by nikieh » Fri May 16, 2014 6:59 pm

3... 2.... 1.... Ragequit!

Иначе по отношение на делата, аз си направих труда да ги погледна, все пак образование ми е :D

Не си си плащал данъците, а Сотире? Тц, не може така. Че и обжалваш. Пак добре, че само 500 лева са ти взели, ама нищо, нали през ръцете ти минават редица текстове и авторите при теб взимат по 5 бона, ще ги платиш, пък догодина ще знаеш - в НАП с декларацийката, че си търговец, не може така, срамно е.

Я кажи сега отново колко престижно е да работи който и да е с теб?

I rest my case.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri May 16, 2014 7:02 pm

Земи тоя епик фейл с тея епични пропорции!!! :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Fri May 16, 2014 7:52 pm

Браво, Trip, изключително кадърен разследващ си. Сигурно си ми изровил адреса с модераторските ти права. Което само може да ме радва, тъй като не знам дали знаеш, че в Бъглария има нещо наречено защита на личните данни. Интересно ми е дали е бил в нормите начина, по който ти си си използвал правата във форума.

И двамата знаем, че не е, така че аз си знам какво ще направя по въпроса, ти си му мисли там.

И майната ти.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri May 16, 2014 7:56 pm

Трип е показал само информация, налична по достъпни за всички интернет сайтове. Ако искаш личната ти информация да е защитена, вземи си оправи security settings на Фейсбук.
Клоунче.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Fri May 16, 2014 7:57 pm

Накратко ще те наричам "кучко". Не знам как са нещата в бг-мама, но в широкото интернет пространство не можеш да намериш нечий Facebook ако не му знаеш името или и-мейл адреса. Името не съм си го давал, нито и-мейла, така че логиката сочи злоупотреба с лични данни.

Майната ти и на теб.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6908
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri May 16, 2014 8:05 pm

И как точно през форума ще ти изрови личните данни? При положение, че в самия форум ги няма?
Любопитно ми е просто.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri May 16, 2014 8:05 pm

И аз не знам как е в Бг-мамма, но пък знам колко е лесно в днешно време да се намери лична информация в интернет. Преди да ми теглиш майната, майничке, наистина последвай съвета ми и си направи личната Фейсбук информация достъпна само за приятелите ти. По-здравословно е. И ще е добре да имаш предвид тоя тип неща и завбъдеще, особено като се има предвид колко е важна анонимността за бизнеса ти. Нека настоящата ти епохална излагация да ти послужи за урок.

ПП. Лео е много сладък.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Fri May 16, 2014 8:08 pm

Само мога да предполагам как какво е намерим, но съм сигурен, че е чрез и-мейл адреса, с който съм се регистрирал. Така че той да му мисли ако е така.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6908
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri May 16, 2014 8:13 pm

Същият този адрес дето е видим за всички от буточето долу в ляво? Онова с надпис e-mail на него?
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Fri May 16, 2014 8:15 pm

Едва ли. И-мейл адреса на FB ми е различен, така че не би могъл да го намери по този начин.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests