Мерене на дипломи

Мръсните страсти – на сапун
Post Reply
Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri Dec 14, 2012 2:17 pm

Dante wrote:Слушам ебати противоречивите мнения. От една страна хората казват, че е великолепен. От друга масово ниски оценки и подобни ревюта:
http://operationkino.net/2012/12/%D1%85 ... %B2%D1%8E/

http://you-deserve-this.blogspot.com/20 ... redom.html

Пффф, жалко, че ще мога да го гледам чак в началото на другата година....
Отдавна съм на мнение, че на олигофрени като Операция Кино, Скротума и бившото му гадже (you deserve this blog) майките им трябва да спрат да им дават джобни за кино или в салоните да наложат строг фейс контрол.

Филмът е доста стабилен. Макар и малце дългичък.
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri Dec 14, 2012 2:38 pm

Сега се сетих как Люмиер брос като показвали оня футидж с идващия на гарата влак, хората ставали от седалките да търчат да не ги сгази локомотивът. И това на 16 фпс. Явно им е било достатъчно реално. Smile Между другото, още тогава конкурентната машина на Едисон е била на 48 фпс.
Какъв Едисън, какви Люмиер, какъв влак бе брато. Къде го прати момчето в девета глуха. То трябва малко да си учил история на киното. Не става само с паткане по клавиатурата в личният ти "кино" блог :wink:
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Dec 14, 2012 2:40 pm

Ох, Рази, как се нахендри точно със скърджа да спориш за кино
Смешно ми става, като си помисля, че можеш да изтролиш така глупашки с едната си диплома от НАТФИЗ и могъщите познания, придобити там.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri Dec 14, 2012 2:42 pm

Trip wrote:Ох, Рази, как се нахендри точно със скърджа да спориш за кино
Е, ако не си забелязал аз никога не задълбочавам тези спорове, тъй като никога не можеш да се разбереш с бакалаврите по всичкология. Но за фейсконтрола в кината си държа на мнението!
Смешно ми става, като си помисля, че можеш да изтролиш така глупашки с едната си диплома от НАТФИЗ и могъщите познания, придобити там.
И мене ми е смешно как от Нафтекс си скочил в литературата, ама аре :lol:
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Dec 14, 2012 2:45 pm

Не, бате, бакалаври по всичкология са хора, които не могат да ти изтресат на мига 10 екрана кино-познание във всеки негов технически, че и естетически аспект, което скърдж определено може. Бакалаври по всичкология ще им викаш на Бакалов от форплея и на скротума, не на хора, които всъщност си имат понятие за какво говорят.

Способностите ти за затапване също така са както винаги на нивото на главния герой от Аз съм Сам :)

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri Dec 14, 2012 2:50 pm

Trip wrote:Не, бате, бакалаври по всичкология са хора, които не могат да ти изтресат на мига 10 екрана кино-познание във всеки негов технически, че и естетически аспект, което скърдж определено може. Бакалаври по всичкология ще им викаш на Бакалов от форплея и на скротума, не на хора, които всъщност си имат понятие за какво говорят.

Способностите ти за затапване също така са както винаги на нивото на главния герой от Аз съм Сам :)
Да, де! Аз и тях визирам в това число. Не бой се. Само дето май ваши хора оценяваха високите арт качества на не знам си кой Здрач. Пък аз иначе дипломата си я взех с връзки. :mrgreen:

Аз съм Сам, но дълбоко в себе си знаеш, че те боли.
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Dec 14, 2012 2:53 pm

Какво общо имат постът на скърдж и неадекватното ти включване с това какво е мислел за Здрач някой от "нашите" хора? За "вашите" пък да отваряме ли дума, като сме тръгнали с твойта банда и мойта банда?

Едит: Да, много ме боли. Няма да спя довечера...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19282
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Dec 14, 2012 3:02 pm

Razaelski wrote:
Trip wrote:Какво общо имат постът на скърдж и неадекватното ти включване с това какво е мислел за Здрач някой от "нашите" хора? За "вашите" пък да отваряме ли дума, като сме тръгнали с твойта банда и мойта банда?

Има общо, че Дантето трябва да гледа филма и да прецени за себе си вместо да се влия е от ревютата на Бакалов, Скротума и тн. Просто щото прочетох не едно или две ревюта за филма и останал леко стъписан от наглото налагане на гледната точка на авторите им.

Опитите ти да се опиташ да ме засегнеш са нелепи :lol: Какво общо има образованието ми с това, че някъв пич познавал отлично техническата част на киното.
This is it. Ground zero.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Dec 14, 2012 3:06 pm

Има общо, че Дантето трябва да гледа филма и да прецени за себе си вместо да се влия е от ревютата на Бакалов, Скротума и тн. Просто щото прочетох не едно или две ревюта за филма и останал леко стъписан от наглото налагане на гледната точка на авторите им.

Опитите ти да се опиташ да ме засегнеш са нелепи Какво общо има образованието ми с това, че някъв пич познавал отлично техническата част на киното.
Рецензия в произволен блог е "нагло налагане"? Въх. Не знаех, че всички, дето ще прочетат тия ревюта са 12-годишни девици, които ще се почувстват смазани и победени психически от някакъв текст на личната страница на някакъв пич, който пише когато му скимне срещу точно нула заплащане и предствлява точно толкова голям авторитет, колкото човек му позволи да бъде в ума си.

А в случай, че наистина не виждаш логическата връзка - да тръгнеш да обясняваш едносрично на някого, че трябва да понаучи история на киното и да му лолваш, ей това е нагло налагане, в случая, на твоето кино-образование над невежия тип, осмелил се да се изкаже по кино-въпроси. Очеизбождаща липса на елементарно възпитание в онлайн-общуването и ако мислиш, че можеш да продължаваш тая си редовна практика, нещо си се объркал.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri Dec 14, 2012 3:12 pm

Цялата дилема дойде от това, че си нямах и на представа, че това е същият човек, който списва блога. Айде наздраве и не се дразни. Фейлът си е изцяло мой.
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Dec 14, 2012 3:23 pm

скърдж не списва никакви блогове

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri Dec 14, 2012 3:38 pm

Trip wrote:скърдж не списва никакви блогове
В цялата тема просто исках да се съглася със скърдж. Даже го похвалих за знанията му по кино. Ти реши, че аз споря с него и се заблудих, че той е автора на you deserve this. Което ми се стори безумно, тъй като самият скърдж нещо оборваше аргументите от същият блог.
Надявам се, че всичко вече е ясно.
I believe there's another world waiting for us Sixsmith. A better world. And I'll be waiting for you there

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Dec 14, 2012 3:39 pm

Аха, ясно, окей тогава.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Dec 17, 2012 2:37 pm

Ех, Емо...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Mon Dec 17, 2012 2:39 pm

Oх, Морви...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests