За и против гей дискусиите в форума

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed May 02, 2012 10:28 pm

Не намираш ли "различие в мненията" малко слабо определение за ставащото тук?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed May 02, 2012 11:54 pm

passer-by wrote:Добре, разбрах, че не съм достатъчно ярко анти-хомофоб, прощавайте. :roll: :roll: :roll:

Иначе както Симеон казва, че не мислел, че тук има расисти "наистина", така и аз не смятам, че Колето ще се събере със скинари и ще тръгне да бие гейове по улиците понеже се е изказал отрицателно за тях тук. Аз с него няма да си прекъсвам отношенията, разбирайте го както желаете.

А предразсъдъци има и ще си има на всякакви теми и за всякакви групи хора. Включително тук, и то от повечето форумци. Това е положението.


П.П. За семантиците: Разногласие=различие в мненията по даден въпрос.
Ок, пояснение, за да няма ненужно обидени хора в тоя разговор. Не ме вълнува ти колко си "анти-хомофоб" и с кого си приятел. Единствено очаквам ТИ да не си хомофоб, ако искаш да си МОЙ приятел. Което ти не си и съответно си, та не виждам защо се опитваш да се вкараш в конфликтна ситуация, където никой друг не се опитва да те набута :)

Колето е достатъчно интелигентен, за да не тръгне със скинари да бие меки китки, но също така аз лично мисля, че е достатъчно интелигентен, за да може да надрасне задръстените средновековни БГ морални простотии по темата. И ОПРЕДЕЛЕНО очаквам да е достатъчно интелигентен да не ръси вербална хомофобия по адрес и пред хора, които това касае лично и които той от време на време нарича "приятели". Най-малкото от уважение.

Аз може да съм се поамериканчил, но моите схващания за предразсъдъците еволюираха доста силно в последните година и нещо и за мен публичната им проява не е ок, освен ако не е очевидна шега. В България нито един от тия проблеми не е опрял ребром, щото ни е цялата Мара втасала, но в страни, където има реални етнически групи с реални мини-общества, това е много сериозен проблем, а отдавна е време да не е.


И последно. Надявам се да оценяваш колко спокойно и дружелюбно ти го пиша тоя пост, защото честно за мен е ужасно обидно да се принизява тоя проблем до "различие в мненията" и "разногласие". Тук не спорим дали червеното е по-яко от синьото, дали зомбитата са по-яки от вампирите, или ако щеш абортът морален ли е, или не (за да сме на по-сериозна тематика). Не, тук Никола ми заявява в прав текст, че това да ме мрази е "здравословно", и една сюрия съфорумци приглася с долнопробни физиологични коментари за сексуалните ми предпочитания. Плюс, разбира се, намекът, че ако синът на Никола е като МЕН, нещата няма да вървят добре за това дете от страна на баща му.

Съжалявам, това не е "различие в мненията". Така както идеята за чистата арийска раса не е просто "идея". Някои неща имат по-сериозна морална украска от просто "различни мнения". Някои неща са от директно значение за нечий живот някъде. Пак повтарям - и без сарказъм - че е нормално хората, които това не ги касае директно (кхъм-Морви-кхъм), да виждат нещата в чисто теоретична и академична светлина. На мен това ми е животът. И не ме кефи във форум, за чието съществуване съм бил един от основните двигатели в продължение на почти цяло десетилетие вече, да се чувствам като прокажен, щото някой го е страх да не прихване "the gay".


Да не ставало това "форум за хомота". Лапайте бе! И акъл ше ви дам, ако трябва :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu May 03, 2012 12:39 am

Добре че покрай тази теми се появи та се присетих да ти позачета блога .

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu May 03, 2012 10:01 am

ОК, така по-бива. :)

За Колето и аз се надявам да преосмисли някои от представите си, а и не знаех, че ги изразява, съзнавайки, че се отнасят и лично до теб. (Това за евентуалния му син го коментирах вече, а и странно, че не спомена вариант с дъщеря лесбийка :mrgreen: ). За сюрията съфорумци дето му пригласяла - не я видях тук, даже напротив.

Ясно ми е, че си се почувствал лично зверски засегнат и съжалявам, че се е получило така. Не мисля обаче, че точно тук следва да се чувстваш като прокажен - шепа хора се изказват отрицателно за гейовете, но мнозинството ги защитава, както впрочем реагира и при други подобни крайни изказвания по други поводи, доколкото съм виждал.
Вземай пример от Хал Дънкан в тия случаи, той добре се справя. :mrgreen:


Според мен "разногласия" покрива ставащото, доколкото думата обхваща различия в мненията в най-общия смисъл, включително крайните им прояви, така че наистина не виждам проблем с използването й и не смятам, че е омаловажаваща.


Също така смятам, че е за предпочитане да си изразяваме въпросните мнения максимално искрено и да обсъждаме защо виждаме някои теми/неща/хора различно (което вярвам, че носи полза рано или късно), а не да си траем и да се превърнем в поредния политически коректен форум, в който хората се автоцензурират. :wink:


П.П. Нещо, което пропуснах да коментирам:
Mindcrime wrote:
The Dragon wrote:В скоро време ще ми се наложи да се видя с и да се здрависам с него с ясното съзнание че допреди няколко дни или часа ръката която хващам е държала член и то не неговия.
E Драгъне, то по тая логика и с 85% от жените не трябва да се ръкуваш :lol:.
Всъщност по тая логика не трябва да се здрависва и с никой мъж, защото той гарантирано е държал член, който не е неговия (на Драгъна тоест). :lol:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 03, 2012 4:44 pm

Ех, имаше си хас да не избереш този начин на поведение, Симеоне, нищо, че имаше сигурно поне три по-правилни play-a...И очевидно ти е много къса паметта за нашия разговор във фейсбук преди доста време, когато споделяше за искрените развития в живота ти. Ще пиша като имам време, защото пуших за размисъл, тръгнах да пиша и се оказа прекалено дълго, няма да го пускам на лично, защото дискусията е публична и както разбрахме форумът си е на Симеон, така че все едно на него си пиша така или иначе като изказвам мнение.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu May 03, 2012 5:49 pm

Не ми е къса паметта, точно затова тоя топик ме изненада супер много и супер неприятно.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 03, 2012 6:52 pm

Ще направя изключение и ще напиша един дълъг пост във форума, в който вече почти не се вясвам, защото името ми беше споменато няколко пъти последните две страници и в общи линии аз "обрах пешкира" като главен инициатор на анти-гей омразата (предполагам заслужено, поне в този топик). Предварително правя уговорката, че в дълбоки дискусии не ми се влиза и освен един-два рефреша да видя как си ме натролил не мисля да се занимавам повече с темата - сам знаеш, че интернет общуването за мен си остава втора ръка и ако имаме някакъв проблем предпочитам той да бъде решен на живо.

Защо според мен ти не реагира правилно?

1. Наистина нямаше нужда до такава степен да взимаш нещата навътре - поведението тип "ощипана госпожица" според мен ти играе лоша шега и ако просто ме беше игнорирал както почти направи Амелия щеше да бъде интелигентната постъпка. За сметка на това ти влезе в дълбоки полемики, каза чий аджеба е форумът, кой с кого е приятел и къде бил log out бутонът. Може хомофобията да е признак за назадничаво мислене, но и подобни детински изцепки не са по-напред от нея.
2. Моля те не заради мен, а заради останалите да не довеждаш нещата до крайност (казвам заради останалите, защото за мен е по-важно да не се сърдиш на Ицо и Морви, че не били достатъчно анти-хомофобски настроени отколкото на мен, защото съм си реднек по душа:))). Освен това винаги ми е адски неприятно като нещата започнат да избиват на фашизъм във форума - хубаво, няма да поствам и ще логаутна, имам къде да пиша и с кой да споделям, но не мисля, че това е целта ти.

Преди следващия пасаж правя изричната уговорка, че няма да мога да обхвана абсолютно всичко, което имам да кажа по темата, но тук ще се опитам да синтезирам нещата в що-годе разбираем вид. Та - какво ме дразни в гейовете?

На първо място показността - сори, но ми е искрено прекалена. Ако трябва да си говорим честно - няма проблем мъже да си правят секс и да са си щастливи, само нека да не се набиват в очите на останалите. Ние, останалите нямаме нужда от споделяния колко е яко да правиш гей-секс (това го едитнах, опитвам се да спазя добрия тон доколкото съм аз) и също така колко са неоправдани хомосексуалистите. Въобще много повече ме дразни целия социален феномен с "разберете ни" и "бъдете толерантни", отколкото самата драма с еднополовия секс. Аз мога и дори някой ден може и да поискам да бъда толерантен по вашите критерии (защото по моите съм си, колкото и да ми се изсмеете), само че не желая да бъда каран за това, наистина ми е дотук от гей-паради, блогове, заклеймяване като ретард и игнорант само защото ти е дотук от парадиране и темподобни. Нямам проблем с цялата история, просто не желая да слушам за нея. Както аз не разказвам и не го правя на въпрос колко як неделно-сутрешен секс сме правили с приятелката ми, така и не желая да слушам за същия секс между двама мъже във фейсбук.

По отношение на показността - ти самият ме разочарова много както предполагам аз съм разочаровал теб с постовете си в тази тема. Разбирам, че нещата в живота ти са се променили и е трябвало да направиш някакво признание и въобще да се разкриеш, така да се каже. Но смятам, че в момента единственият, който случайно не е разбрал за ориентацията ти най-вероятно е кметицата на Долно Сусурлево, може би просто защото там нямат компютри. За блога ти само бях слушал, преди малко го отворих за първи път и там буквално няколкото ъпдейта в един и същ ден на тема против хомофобите и за повече права за хомосексуалните искрено ме отблъсна. Как таиш нещо в себе си толкова време и после overnight се превръщаш в главния герой от Milk? Може би цялостното отношение на хората ще е по-нормално и никой от вас няма да бъде натъжен или засегнат, ако просто ги оставите сами да разберат и да помислят? И тук уточнявам, че не говорим за рандъм религиозни ретарди или хора, живеещи в каменната епоха като мислене, а за нормални и интелигентни хора, които биха били твои привърженици, ако успееш да ги спечелиш.

И в горните ти постове по темата наистина нямаше нужда да ни казваш за марките лубрикант и че можеш да ни научиш да лапаме, точно такъв тип поведение ти носи нулеви дивиденти и мисля, че го знаеш сам.

Може би написах доста екстремни неща на тези страници, но ти определено направи грешката да влезнеш в калта и да не ми отстъпиш. По отношение на форумите, държавите и приятелите ще ти кажа само едно - ако за мен с този ми начин на мислене и тези предразсъдъци (макар че пак ще повторя, че по-скоро ме дразни целия шум, отколкото самият хомосексуализъм) няма място в този форум, за теб с цялата струяща дива показност на момента не знам до колко има място в "традиционна" и силно консервативна страна като нашата. Не искам да звуча грубо, а по-скоро да изкажа приятелски съвет (защото аз те смятам за такъв въпреки изписаното на предните страници от теб) - докато можеш стой там, защото тук ще бъдеш много разочарован и ядосан на общество, което няма и скоро няма да има нищо общо с по-напредналия Запад.

Peace, надявам се ще се разберем както трябва като се видим.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu May 03, 2012 8:09 pm

Първо, мерси за поста и най-вече за тона в него. Това е начинът да се води подобен разговор, не постовете, които доведоха дотук. Ще отговоря тук, защото в България няма да се връщам до Коледа, така че нямаме избор.
Muad_Dib wrote:Защо според мен ти не реагира правилно?

1. Наистина нямаше нужда до такава степен да взимаш нещата навътре - поведението тип "ощипана госпожица" според мен ти играе лоша шега и ако просто ме беше игнорирал както почти направи Амелия щеше да бъде интелигентната постъпка. За сметка на това ти влезе в дълбоки полемики, каза чий аджеба е форумът, кой с кого е приятел и къде бил log out бутонът. Може хомофобията да е признак за назадничаво мислене, но и подобни детински изцепки не са по-напред от нея.
На Амелия й е лесно да игнорира тоя род поведение. Тя си има морала, има си разбиранията, но at the end of the day, за нея това е проблем, който не я касае лично. Тя е хетеросексуална женена жена на другия край на света. Боли я уя какво мислиш ти за гейовете. Аз от друга страна прекарах едни хубави 20 години в авто-репресия, заливан от тоя тип презрително-погнусено безразличие и тоталното синонимизиране на "гей" с болен, извратен, втора категория, пародия и т.н. Уверявам те, че не си в състояние да ми влезеш под кожата по този въпрос и да го видиш от моята камбанария. Никой тук не може. Освен Морви де, щото и тя е вечно неразбрана ^_^

Реакцията ми може да е остра, но не е безпочвена и точно защото повечето хора в България още не са стигнали до тия социални въпроси, ми е болно, че хора, които смятам за приятели, са в състояние публично да обявят, че хомофобията е "здравословна". That said, форумът е на всички, които пишат в него. Никъде не съм казал, че е лично мой. Това не значи, че аз нямам думата по въпроса какъв тип поведение не е ок тук.
Muad_Dib wrote:2. Моля те не заради мен, а заради останалите да не довеждаш нещата до крайност (казвам заради останалите, защото за мен е по-важно да не се сърдиш на Ицо и Морви, че не били достатъчно анти-хомофобски настроени отколкото на мен, защото съм си реднек по душа:))). Освен това винаги ми е адски неприятно като нещата започнат да избиват на фашизъм във форума - хубаво, няма да поствам и ще логаутна, имам къде да пиша и с кой да споделям, но не мисля, че това е целта ти.
Прав си, не е това целта. Това с анти-хомофобията вече го адресирах. Тук няма партийна линия и аз съм последният човек, който ще казва на някого с кого може и с кого не може да бъде приятел. Както писах и на Ицо, изисквания имам единствено към хората, които искат да са МОИ приятели, и тези изисквания не са много. Да не ги е гнус да се здрависват с мен е едно добро начало, сигурен съм, че ще се съгласиш.
Muad_Dib wrote:Преди следващия пасаж правя изричната уговорка, че няма да мога да обхвана абсолютно всичко, което имам да кажа по темата, но тук ще се опитам да синтезирам нещата в що-годе разбираем вид. Та - какво ме дразни в гейовете?

На първо място показността - сори, но ми е искрено прекалена. Ако трябва да си говорим честно - няма проблем мъже да си правят секс и да са си щастливи, само нека да не се набиват в очите на останалите. Ние, останалите нямаме нужда от споделяния колко е яко да правиш гей-секс (това го едитнах, опитвам се да спазя добрия тон доколкото съм аз) и също така колко са неоправдани хомосексуалистите. Въобще много повече ме дразни целия социален феномен с "разберете ни" и "бъдете толерантни", отколкото самата драма с еднополовия секс. Аз мога и дори някой ден може и да поискам да бъда толерантен по вашите критерии (защото по моите съм си, колкото и да ми се изсмеете), само че не желая да бъда каран за това, наистина ми е дотук от гей-паради, блогове, заклеймяване като ретард и игнорант само защото ти е дотук от парадиране и темподобни. Нямам проблем с цялата история, просто не желая да слушам за нея. Както аз не разказвам и не го правя на въпрос колко як неделно-сутрешен секс сме правили с приятелката ми, така и не желая да слушам за същия секс между двама мъже във фейсбук.


Първо по въпроса с това ти дали парадираш със сексуалността си. Да, абсолютно го правиш. Секскападите ти са били тема на разговор многократно (може би не в последните години, но принципно), но дори да не бяха, това не би променило факта. Всеки хетеросексуален човек го прави. Само че светът, в който живеем, е хетеронормативен, което означава, че никой не го забелязва. "Парадиране" не означава да излезеш навън, да си размахаш оная работа и да крещиш с мегафон къде е била пъхната допреди 10 минути. Баща, който спира колата пред детската градина, целува жена си на излизане и завежда дъщеричката си до вратата, парадира със сексуалността си. Той казва на целия свят, че е хетеросексуален. Ежедневието ни е пълно с милион дребни прояви на сексуалността ни... ако сме стрейт.

Когато не сме, всяка дребна проява е ОМГ събитието. Кога за последно видя двама мъже да се държат за ръце и това дори не ти направи впечатление? Невинна целувка за довиждане? Можеш ли да ми кажеш, че не би се потресъл, шокирал или минимум впечатлил от такова публично "парадиране"? В цялата работа има чудовищен двоен стандарт, който е напълно неумишлен и повечето хетеросексуални хора дори не си дават сметка за него.

Що се отнася до парадите и т.н. - в Щатите си има поляризация и в гей къмюнитито, всякакви най-различни мнения, субкултури и т.н. Не всеки е куул с прайдовете, показността и създаването на турбо-промискуитетния имидж. НО ние често сме различни от вас. За разлика от предначертания сценарий, по който хетеросексуалните си живеят живота, ние трябва да си измисляме всичко в крачка. И посоките са многобройни. Отношението тип "аз нямам нищо против вас, ама не искам да ви виждам", т.е. "ок съм да си гей, ама само ако се държиш като стрейт", е ужасяващо дискриминативно. Представи си обратната ситуация - в свят на хомосексуалисти ти казват "стига да отидеш на абитуриентския си бал с момче и да не демонстрираш, че се кефиш на жени, всичко е ок". Това е безумие пълно. Ако курвите с пера в задника по парадите в Рио не те травмират и не ти правят впечатление, защо гей прайдовете ще ти правят? Отговор - защото ако си хетеро жена е ок да парадираш сексуалността си, но ако си ЛГБТ, не е. Толерантността не идва от това да се насилиш да "търпиш" някого, а да осъзнаеш двойния стандарт, по който го съдиш.
Muad_Dib wrote:По отношение на показността - ти самият ме разочарова много както предполагам аз съм разочаровал теб с постовете си в тази тема. Разбирам, че нещата в живота ти са се променили и е трябвало да направиш някакво признание и въобще да се разкриеш, така да се каже. Но смятам, че в момента единственият, който случайно не е разбрал за ориентацията ти най-вероятно е кметицата на Долно Сусурлево, може би просто защото там нямат компютри. За блога ти само бях слушал, преди малко го отворих за първи път и там буквално няколкото ъпдейта в един и същ ден на тема против хомофобите и за повече права за хомосексуалните искрено ме отблъсна. Как таиш нещо в себе си толкова време и после overnight се превръщаш в главния герой от Milk? Може би цялостното отношение на хората ще е по-нормално и никой от вас няма да бъде натъжен или засегнат, ако просто ги оставите сами да разберат и да помислят? И тук уточнявам, че не говорим за рандъм религиозни ретарди или хора, живеещи в каменната епоха като мислене, а за нормални и интелигентни хора, които биха били твои привърженици, ако успееш да ги спечелиш.
Този конкретен блог е конкретно посветен на тая тематика, мисля, че е нормално да има такива постове в него, не? И бтв ти сам си отговори на чуденето - след толкова дълга авто-репресия, нещата бързо избиват в противоположната крайност. Не мога дори да почна да ти описвам отвращението, което изпитвам дори при идеята да се прикривам пак и да лъжа, и ме вбесява, че голяма част от света все още го очаква и ИЗИСКВА от мен. Отказвам да го правя и отказвам да си смекчавам позициите, защото карат определени хора да се чувстват некомфортно.

НО също така трябва да имаш предвид, че блогът ми третира американската действителност, която е безкрайно различна на безкрайно много нива от българската. Тук в момента се води война на тема equal rights и в нея няма място за кротко пасивно изчакване на хората да им стане ясно кви сме готини и свестни. Първо на първо, нито една сериозна социална промяна не е била постигната по тоя начин. Второ, и по-важно, тук има огромни организации, чието основно съществуване е ПОСВЕТЕНО на това да ни бъдат отнети всички възможни права, които могат да ни се отнемат, да бъдем набутани насила обратно в килера, стъпкани, "излекувани" и изтрити от всяка възможна част от обществото. Ако седнеш да попрочетеш непредубедено блога ми, ще се насладиш на множество примери за това. Знам, че на повърхностно ниво те кефи да кажеш как синът ти ше си има проблеми с теб, ако е гей, но можеш ли действително да си представиш какъв психологически демидж нанасяш на детето си, ако му демонстрираш, че го смяташ за сбъркано? Ако го докараш до самоубийство? Тези неща се случват тук постоянно и единствената причина да не се случват в България е, че в татковината няма религия, която да прави хомофобите ПЪЛНИ психопати, няма гей къмюнити и читави публични фигури, които да са аут и да дадат знак на децата, че е ОК да не се криеш и срамуваш от себе си. Съответно повечето хора в Бг не са открити и в общественото око няма проблем за разрешаване.

Muad_Dib wrote:По отношение на форумите, държавите и приятелите ще ти кажа само едно - ако за мен с този ми начин на мислене и тези предразсъдъци (макар че пак ще повторя, че по-скоро ме дразни целия шум, отколкото самият хомосексуализъм) няма място в този форум, за теб с цялата струяща дива показност на момента не знам до колко има място в "традиционна" и силно консервативна страна като нашата. Не искам да звуча грубо, а по-скоро да изкажа приятелски съвет (защото аз те смятам за такъв въпреки изписаното на предните страници от теб) - докато можеш стой там, защото тук ще бъдеш много разочарован и ядосан на общество, което няма и скоро няма да има нищо общо с по-напредналия Запад.


С това съм напълно наясно. Не планирам да се връщам в България, докато съм жив, освен за ваканции и други подобни. Манталитетът в тая държава е виновен за един куп проблеми и отношението към гейвоете изобщо не й е от най-големите драми. Но това е моят живот и аз нямам намерение да го живея в място, което не е дори узряло до реален дебат по въпроса. Иначе от мен "дива показност" не си видял и няма да видиш. Позициите ми са твърди и нетолерантни към несъгласие, защото несъгласието е базирано на предразсъдъци, които са незащитими. И апропо, когато се видяхме миналото лято, бях аут от почти година, а единственият коментар, който ти направи, беше неколкократно да отбележиш колко по-готин съм станал ;) Това е резултат от липсата на вътрешен конфликт и репресия.
Muad_Dib wrote:Peace, надявам се ще се разберем както трябва като се видим.
И аз така се надявам. Междувременно, Милк е герой. Правиш ми огромен комплимент да ме сравняваш с него, но неоправдан ;) Ако събереш смелост, попрочети това-онова в блога ми. Таговете правят навигацията лесна и там има неща, които потенциално могат да ти отворят очите за определени работи. Или не. Но поне ще знаеш, че си опитал.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu May 03, 2012 8:21 pm

я дай линк от споменатия блог

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu May 03, 2012 8:22 pm

And you can't dance with a devil on your back...

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri May 04, 2012 1:25 am

Аз мисля, че почти всички ние когато сме сядали да биеме чекии с приятели инцидентно сме си лапвали пишките. Следователно смятам, че и най-изявените хомофоби , често си играят със свещичката (който следи 9gag знае какво искам да кажа) и крият много усърдно факта, че са лигавили мръвката на другарчето.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 04, 2012 3:08 am

...ew
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri May 04, 2012 9:39 am

Razaelski wrote:Аз мисля, че почти всички ние когато сме сядали да биеме чекии с приятели инцидентно сме си лапвали пишките. Следователно смятам, че и най-изявените хомофоби , често си играят със свещичката (който следи 9gag знае какво искам да кажа) и крият много усърдно факта, че са лигавили мръвката на другарчето.
Абе този олигофрен не може ли най-после да го баннете по ip или де да знам, минат не минат няколко месеца и изпълзява от дупката си с поредната насрана ник-нейм вариация, за да ни осветли с вечната си мъдрост.... :roll:

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri May 04, 2012 3:22 pm

Muad_Dib wrote:
Razaelski wrote:Аз мисля, че почти всички ние когато сме сядали да биеме чекии с приятели инцидентно сме си лапвали пишките. Следователно смятам, че и най-изявените хомофоби , често си играят със свещичката (който следи 9gag знае какво искам да кажа) и крият много усърдно факта, че са лигавили мръвката на другарчето.
Абе този олигофрен не може ли най-после да го баннете по ip или де да знам, минат не минат няколко месеца и изпълзява от дупката си с поредната насрана ник-нейм вариация, за да ни осветли с вечната си мъдрост.... :roll:
+ 1
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri May 04, 2012 6:58 pm

Muad_Dib wrote:
Razaelski wrote:Аз мисля, че почти всички ние когато сме сядали да биеме чекии с приятели инцидентно сме си лапвали пишките. Следователно смятам, че и най-изявените хомофоби , често си играят със свещичката (който следи 9gag знае какво искам да кажа) и крият много усърдно факта, че са лигавили мръвката на другарчето.
Абе този олигофрен не може ли най-после да го баннете по ip или де да знам, минат не минат няколко месеца и изпълзява от дупката си с поредната насрана ник-нейм вариация, за да ни осветли с вечната си мъдрост.... :roll:
Комплекси ли избиваме сине? Да не си опитвал номера със свещичката или накратко какъв ти е точно проблема? Поствам си нормално, държа се прилично, не се заяждам с никого в темите. Просто отбелязвах, че нямам нищо против ориентацията на хората. В последните години трудно ще намериш по гей френдли тип от мене. В случая дори не се опитвам да троля.
Last edited by Razaelski on Fri May 04, 2012 7:02 pm, edited 1 time in total.

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 15 guests