За и против гей дискусиите в форума

Мръсните страсти – на сапун
Post Reply
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Apr 26, 2012 12:43 pm

Бързият игнор на темата от мен. Моля ви да не обръщаме целия форум на такъв с подобна тематика само защото има някой и друг заблуден, защото все още си го отварям и проверявам с кеф, въпреки че не пиша толкова като преди. Наречете ме игнорант или тесногръд - който ме познава наистина знае, че не съм. Просто си има места, където да се пускат подобни теми, а Шадоуденс не е форум за гейове.
Last edited by Muad_Dib on Thu Apr 26, 2012 12:45 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Thu Apr 26, 2012 12:45 pm

Че къде целият форум е с подобна тематика?

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Apr 26, 2012 12:47 pm

Бърз пример - в съседна тема се обсъжда секса между Ахил и Патрокъл е бати...

Освен това то хубаво, че не е, въпросът е да не стане такъв, а за тази цел трябва да се демонстрират остри негативни реакции на фенове още в началото.

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Thu Apr 26, 2012 12:49 pm

И аз затова помолих тези постове да бъдат преместени тук, именно за да не засягат хората, които са чувствителни на темата. Нека не се пеним по въпроса излишно. Игнор от теб, ок. И аз игнорирам гейменето и макар да има цял форум посветен на игрите, не е, като да ми пречи. Така че тази една тема няма да превземе ШД.
Last edited by Alexis on Thu Apr 26, 2012 12:50 pm, edited 1 time in total.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Thu Apr 26, 2012 12:50 pm

Е, то оттам тръгна тая тема въобще, двете не са някакви независими проявления на ГЛТБ-атака върху форума :)
Отсега нататък нещата с тая насоченост ще са си тук, то няма къде другаде да "плъзнат" ;) За хот лесбийки би ли бил навит да четеш бтв? :mrgreen:

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Thu Apr 26, 2012 12:51 pm

Аз си спомням цялата тема за Кард, където си говорихте колко трябва да толерираме гейовете. Напоследък доста се обсъжда у форума, да.
Не, че го казвам с лошо де.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Thu Apr 26, 2012 12:55 pm

Dante wrote:Аз си спомням цялата тема за Кард, където си говорихте колко трябва да толерираме гейовете. Напоследък доста се обсъжда у форума, да.
Не, че го казвам с лошо де.
Всъщност говорихме какъв олигофрен е Кард - малоумната му хомофобия беше поводът. В много теми сме хранили всякакви хора по всякакви поводи.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Apr 26, 2012 1:35 pm

Не е само темата за Кард, също и темата за гей-парада преди време, лично на мен ми е дотук в този форум да чета колко онеправдани били гейовете и лесбийките.

И не, Емо, и за лесбийки да беше пак щях да реагирам така.

И алексис е права донякъде, че в тази тема няма да се обсъждат борби за равноправие...може би. Въпросът е, че по тази логика да си пуснем една такава тема за хомо-филми, една за хомо-игри и накрая ако искате да си пуснем и един poll в общия с гласуване за най-качествена марка вазелин.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Apr 26, 2012 1:53 pm

Как се игнорва тема - винаги съм се чудел а ми е трябвало доста пъти.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Apr 26, 2012 1:54 pm

Горе вляво на първия пост ще видиш бутона за игнор.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Apr 26, 2012 2:01 pm

Мерси, възползвах се веднага - вече почнаха да прекаляват наистина.

User avatar
Ordo Malleus
Mistborn
Posts: 1453
Joined: Fri Apr 23, 2010 9:59 am

Post by Ordo Malleus » Thu Apr 26, 2012 2:22 pm

Muad_Dib, ти си единственият, който вдига пушилка наоколо.
в съседна тема се обсъжда секса между Ахил и Патрокъл е бати...
А в една друга се обсъжда инцеста между Церсей и Джейми, ебаси. Къде точно ти е проблемът не разбрах..
What froze me was the fact that I had absolutely no reason to move in any direction. What had made me move through so many dead and pointless years was curiosity. Now even that had flickered out.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Apr 26, 2012 2:32 pm

Проблемът ми е, че не желая един от любимтие ми форуми да се обръща в интернет-варианта на небеизвестния стар столичен клуб Спартакус.

Освен това хубаво чети преди да пишеш наизуст глупости - не съм аз, а също и Dante и RRSUnknown не припърхват от нетърпение, че ще се обсъждат книги със сексуални актове между мъже. Това, че на тях не им се занимава да се разправят, за да не се сблъскат с безмислените стени от текст на Роланд, Амелия и Трип за това как трябва да толерираме гейовете и да сме широко скроени и че мисленето ни е в праисторическата епоха, не значи, че аз няма да си отделя достатъчно време да кажа, че този път наистина започна да се прекалява сериозно.

Има си лични съобщения и жените, които get off-ват на гей-секс (феномен, който ме оставя тотално без думи впрочем), могат съвсем спокойно да си го обсъждат там. Гейовете, които биха писали в темата най-вероятно са си намерили вече специализирани сайтове/блогове и т.н., за да не срещат тъпи тесногръди реднеци (ТМ) като мен.

User avatar
Ordo Malleus
Mistborn
Posts: 1453
Joined: Fri Apr 23, 2010 9:59 am

Post by Ordo Malleus » Thu Apr 26, 2012 2:51 pm

Специално тая тема е излишна, съгласявам се. По същия начин както е излишна тема, в която бихме обсъждали хетеро взаимоотношения.

Нищо друго прекалено не съм срещал във форума. И вие с РРС-а на какво припърхвате и на какво едва ли грее някого освен вас самите - в темите се обсъждат един бюлюк литература, дето и с пръст не бих побутнал, но не съм тръгнал на кръстоносен поход срещу нея.
What froze me was the fact that I had absolutely no reason to move in any direction. What had made me move through so many dead and pointless years was curiosity. Now even that had flickered out.

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Thu Apr 26, 2012 2:56 pm

Не искам темата да се превръща в ябълка на раздора, целта ми при отделянето й, беше именно да не се набиват в очите на чувствителните коментари по книги, които третират хомосексуалността толкова откровено, колкото повечето книги третират хетеросексулаността, нищо повече. Целта не беше да й давам специално внимание, а да не бъркам в нечии очи. Което явно не се получи.
Last edited by Alexis on Thu Apr 26, 2012 3:01 pm, edited 1 time in total.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests