За и против гей дискусиите в форума

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri May 04, 2012 7:02 pm

Razaelski wrote:В последните години трудно ще намериш по гей френдли тип от мене.
Май не само в последните. :mrgreen:

Това за "инцидентното" лапване на пишките ме хвърли в див възторг. Малко като Хауърд от ББТ с механичната ръка-мастурбатор - "случайно ми се озова вътре". :lol:

Абе любов да има. :P
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri May 04, 2012 7:05 pm

passer-by wrote:
Razaelski wrote:В последните години трудно ще намериш по гей френдли тип от мене.
Май не само в последните. :mrgreen:

Това за "инцидентното" лапване на пишките ме хвърли в див възторг. Малко като Хауърд от ББТ с механичната ръка-мастурбатор - "случайно ми се озова вътре". :lol:
анджек де :lol: Съвсем без да троля смятам, че човешката душа е двуполова. Много опити като жена в миналите животи често води до желание за мъже в този ако си в тяло на мъж.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri May 04, 2012 7:09 pm

passer-by wrote:
Razaelski wrote:В последните години трудно ще намериш по гей френдли тип от мене.
Май не само в последните. :mrgreen:

Това за "инцидентното" лапване на пишките ме хвърли в див възторг. Малко като Хауърд от ББТ с механичната ръка-мастурбатор - "случайно ми се озова вътре". :lol:

Абе любов да има. :P
Ми уеб свързаните кибер усти с Раж и Хауърд? :lol:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 04, 2012 7:30 pm

Аз без бой ше си призная, че пишка никога не съм лапвал инцидентно :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

Robert Jordan fan
Farmer
Posts: 67
Joined: Mon Oct 11, 2010 5:10 pm

Post by Robert Jordan fan » Sun May 06, 2012 2:50 am

Само да кажа, че много се радвам за Рол. Винаги съм си знаел, че отиването в Щатите ще му донесе добро.

И си давам сметка сега, че тук (в България като цяло) е било много трудно - въпреки че навремето бях останал с впечатлението, че поне в тази (ШД) компания всичко е пределно ясно и прието по всякакви такива въпроси.

На запад, доколкото съм запознат, наистина са много напред в това отношение, вярвам, че и на Щатите няма да им хрумне да правят изключение - така че всичко точно. :thumbsup:
Life's too short to take it seriously.

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Sun May 06, 2012 11:15 pm

Robert Jordan fan wrote:Само да кажа, че много се радвам за Рол. Винаги съм си знаел, че отиването в Щатите ще му донесе добро.

И си давам сметка сега, че тук (в България като цяло) е било много трудно - въпреки че навремето бях останал с впечатлението, че поне в тази (ШД) компания всичко е пределно ясно и прието по всякакви такива въпроси.

На запад, доколкото съм запознат, наистина са много напред в това отношение, вярвам, че и на Щатите няма да им хрумне да правят изключение - така че всичко точно. :thumbsup:
Вместо да философствате я тогава направо ми кажете как е отношението към BDSM маняците като мене и лесно ли е там да си намериш партньори. Че тука доста се стряскат само като им илюстрираш бегло за какво иде реч и те смятат да изрод (смятайки обаче, че е напълно нормално да бият жените си).

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun May 06, 2012 11:47 pm

Рази, аз сигурно ще съм единствения човек тук, който ще приеме, че не тролиш (и сигурно ще сгреша, но нейсе...).

Виж сега, темата всъщност не е за секс. Първоначално беше за литература, после се отплесна към толерантност и нетолерантност. Така че тук няма да получиш съвет как да си намериш партньор/ка за различни типове секс, но има специализирани сайтове, на които ще получиш доста повече напътствия, че и запознанства.

Що се отнася до отношението към БДСМ манИАците - няма лошо, стига и двете страни да се кефят на едно и също и да не си причиняват някакви особени вреди. Това, обаче просто е лична тема, която би трябвало да си остане само между теб, другите участници в забавлението и евентуално някакви близки приятели.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Mon May 07, 2012 1:04 am

Morwen wrote:Рази, аз сигурно ще съм единствения човек тук, който ще приеме, че не тролиш (и сигурно ще сгреша, но нейсе...).

Виж сега, темата всъщност не е за секс. Първоначално беше за литература, после се отплесна към толерантност и нетолерантност. Така че тук няма да получиш съвет как да си намериш партньор/ка за различни типове секс, но има специализирани сайтове, на които ще получиш доста повече напътствия, че и запознанства.

Що се отнася до отношението към БДСМ манИАците - няма лошо, стига и двете страни да се кефят на едно и също и да не си причиняват някакви особени вреди. Това, обаче просто е лична тема, която би трябвало да си остане само между теб, другите участници в забавлението и евентуално някакви близки приятели.
Не троля, сериозен. Иначе си права, че поста съвсем не беше за тука. Спирам с офтопика

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 09, 2012 4:22 pm

Абсолютно на рандъм искам да споделя на Симеон и то съвсем добронамерено и с усмивка е, че откакто сподели това за лубрикантите и го споделих на другарчета всеки път се смазвам от смях на зачестявашите фрази "Да не взема Gun Oil-a" и "Тряа сА смазва пистолета":)

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Wed May 09, 2012 4:52 pm

Първо Рики Мартин, а сега и Роланд...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed May 09, 2012 6:43 pm

Muad_Dib wrote:Абсолютно на рандъм искам да споделя на Симеон и то съвсем добронамерено и с усмивка е, че откакто сподели това за лубрикантите и го споделих на другарчета всеки път се смазвам от смях на зачестявашите фрази "Да не взема Gun Oil-a" и "Тряа сА смазва пистолета":)
Мноу ясно. Gun Oil е най-великото име за лубрикант that ever was or will be.

Джейми, душата, аз от него видях, бате!
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests