Семейство Амелиеви - the reality show

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Apr 24, 2013 12:27 am

Сега ще има империята отвръща на удара :roll:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Apr 24, 2013 6:58 am

Жената още не е усетила, че номерът е просто да сложи коша за пране от моята страна на леглото, вместо от нейната. :mrgreen:

Бтв аз ще бъда добър човек и няма да кажа нищо за чекмеджето на нощното й шкафче, което би докарало мигновен инфаркт на всяка по-нежна душа. За всеки случай наскоро (като повдигнах въпроса с дълбока вътрешна тревога) ми беше заявено, че на тази черна дупка няма да й се сложи край, докато не се изнесем от апартамента (в който живеем от пет години)... правете си сметка просто.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Wed Apr 24, 2013 8:26 am

Аз пък като живеещ в къща с три жени съм приучен уж горе - долу на ред, ма като стана студент ще си направя една кочинка, ей така, щото няма да има кой да ми натяква. :mrgreen:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Apr 24, 2013 8:35 am

AlDim wrote:Жената още не е усетила, че номерът е просто да сложи коша за пране от моята страна на леглото, вместо от нейната. :mrgreen:

Бтв аз ще бъда добър човек и няма да кажа нищо за чекмеджето на нощното й шкафче, което би докарало мигновен инфаркт на всяка по-нежна душа. За всеки случай наскоро (като повдигнах въпроса с дълбока вътрешна тревога) ми беше заявено, че на тази черна дупка няма да й се сложи край, докато не се изнесем от апартамента (в който живеем от пет години)... правете си сметка просто.
Тази черна дупка не пречи на никого, щото си седи затворена бтв.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Apr 24, 2013 8:57 am

Amelia wrote:Тази черна дупка не пречи на никого, щото си седи затворена бтв.
"When you look into an abyss, the abyss also looks into you."

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11224
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Apr 24, 2013 10:11 am

НЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!! АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!! :rollrofl: :rofl: :rollrofl: :rofl: :rollrofl: :rofl: :bow: :bow: :bow:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jul 02, 2013 8:16 am

От Геймс форума:
AlDim wrote:Реших тая година да прескоча PS4. Вместо това си поръчах нова видео карта - GeForce GTX 660, че 460-цата вече мина 2 годинки и ми ботълнеква системата, а и трябва да се готвя за Rome 2. Най-якото е, че би трябвало да ми излезе около нула долара, защото комбинирам gift card, изкаран от точки на кредината карта на жената + намаление от работата + ще продам старото видео.
Spoiler: show
п.п. Освен това жената ми забрани да модвам колата повече тази година, та ако няма да слагам intercooler, BOV, exhaust и Swift springs поне мога да си модна видеото на компа, ебаси! :mrgreen:
Edit: Жената в момента пише сосен пост до мене, чак съседите чуват и свитки й излизат от очите. Can't wait!
И моята реплика:

Жената чака с нетърпение да види колко наистина ще й излезе тая видеокарта, поради щото грандиозните планове на мъжа да продава еди какъв си стар чарк против еди колко си пари обикновено имат около 10% успеваемост. Така в момента ми залежават едни летни гуми в антрето, които се предполагаше да бъдат продадени преди ненам колко месеца, а в килера не може да се влезе от компютърни части, които чакат да бъдат продадени от по-миналата година. Така че по сметки на жената, тая карта ще излезе всъщност около 100 долара. Жената бтв много би се радвала, ако мъжът почне да се отнася с разни НАИСТИНА ВАЖНИ неща в къщи със същата експедитивност, с която се отнася като трябва да си купи няква поредна залъгалка. В конкретния случай тази карта биде пожелана, избрана и заплатена в рамките на 30 минути. За сметка на това жената трябваше да чака 3 седмици зимните гуми на колата да бъдат закарани на автомивка за измиване от калта и след това прибрани в килера, след което й писна и си ги изми във ваната (ей така както си бяха нанизани на 18-килограмовите стоманени джанти) и прибра сама. Така че мъжът сега ще си купи нови джаджички за колата, ама друг път.

И като последно, жената би желала мъжът да почне да си избира по-евтини залъгалки - за момента всяка една играчица на мъжа струва от стотици до хиляди долари. Жената има доста по-евтини хобита и счита, че за да има здраво семейство, трябва харчовете за кефове да са по равно.

Жената каза, хау.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20276
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jul 02, 2013 8:28 am

:bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Jul 02, 2013 8:36 am

Еми твой проблем е, че не те интересуват диамантени колиета, ебаси!

Колкото до моите умения да пласирам ненужна за нашето семейство стока, имам ТВЪРДИ ДОКАЗАТЕЛСТВА, че успеваемостта ми е далеч по-висока от процента, който току-що си извади отзад. Само през последната година съм продал 8 неща на eBay и 1 на Kijiji, включващи забележителни постижения като:
- Зимните гуми на старата кола за $400
- 1 брой процесор за $400
- Gran Turismo 5 за $41 и Final Fantasy XIII за $15
- Старият ми Xbox 360 за $100
- Уеб и секюрити камери, както и iPad клавиатура, които спечелих от лотарии в работата общо за $230
- Някакъв рамец за $15
- Мастило за $15

Частите от старите компове дори не съм ги пускал, защото трябва да видя кои въобще са живи. А със старата видеокарта може дори да успея да сглобя едно яко франкенщайнско чудовище от стари компоненти, та да ги разкарам всичките наведнъж.

п.п. Освен това самата ти каза, че е недопустимо нашия Мишо да има по-малко коне от колата на Кейске от Initial D, така че не се прави!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jul 02, 2013 8:43 am

Аз да пусна ли сега снимка на килера, бюрото ти и всички ъгли в къщата, които са заринати от евентуална стока за продан? Мисля всъщност много скоро да ми кипнат лайната и да изхвърля ВСИЧКО, което ми задръства апартамента. Барабар с гумите и теб.

За Мишо - аз лично мога да го преживея и с тази мощност. Освен това ме хваща ортикария от мисълта, че ще трябва да прескачам стари ауспух и ресьори небрежно разпиляни в антрето, докато ти дойде музата да ги продадеш.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Jul 02, 2013 8:52 am

What my wife thinks I look like while I'm reading this:
Image

What I actually look like:
Image

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Jul 02, 2013 8:54 am

Следващата снимка, която се появи тук ще е на твоето лице като се прибереш от работа и не си намериш нито една от конзолите. ^_^
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Tue Jul 02, 2013 10:06 am

Amelia wrote:^_^
Е това е зловещо, на мястото на АлДим щях да се прибера с цветя и ваучер за масажи.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Jul 02, 2013 10:39 am

Ghibli wrote:
Amelia wrote:^_^
Е това е зловещо, на мястото на АлДим щях да се прибера с цветя и ваучер за масажи.
Жена ми мрази масажи. Само като я приближат, хуква да бяга с отчаян поглед.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20276
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jul 02, 2013 10:26 pm

MOAR!
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests