Въпрос към играещите World of Warcraft

Мръсните страсти – на сапун
Locked
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Sep 29, 2009 6:04 pm

Svetlio wrote:Таис, просто не отговаряй повече, присъдите са готови отдавна. 100 човека се изредиха тука да се обясняват, ама те си знаят своето...

Хайде на бате отворения, да те питам аз тебе за личния ти живот? Да си имаш лична приятелка случайно? Имал ли си някога? Да си докосвал жена, ама не на хартия? :lol:

Заеби, набирай си се тука на рефреша и продължавай да ми говориш кой от какво е зависим.
Whoa. Stung much? :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Sep 29, 2009 6:16 pm

RRSunknown wrote:да бе замяна на една зависимост с друга ХАХАХА
Моля те продължавай да си циклиш "хонор" и не се занимавай с мен. Използването на една гейм-конзола от разумен човек не съставлява зависимост по абсолютно никакъв начин. Аз например си ползвам бокса 2 ДО 3 пъти седмично по около 3-4 часа, иначе просто досега да съм изпукал всичко дето мога да го играя на него за 2 месеца.

И това не е махленската кръчма, а смея да кажа уважаван и доста интелектуален форум, едноредовите лайна с "ХАХАХА" накрая прилягат повече на уоу чат, а не тук.

Светльо, това за приятелката е доста малоумно и обидно изказване. Социалният живот на един човек и животът по принцип не се изчерпва с това дали имаш или нямаш приятелка. Аз, имайки такава, съм доста щастлив с нея, но това не значи, че тя е единственият жив човек, с който контактувам. И кои са тези 100 дето са се изредили да се обясняват??? Таис и Ланис бяха саркастични наркоманки около 7 страници, поне да бяха аргументирали цикленето си. Имаше няколко спорадични поста на 2-3 човека, които казаха, че цъкат УоУ с мярка и това е.

Освен това да си го кажем направо, над 80% от мъжете играещи уоу са вижали женски полов орган само на филмче или картинка или по-скоро не са го виждали последните няколко години. Няма да забравя една УБЕР култова ебавка, която Морви пусна във фейсбук - анкета "Защо сте сингъл", на която 85% от отговорите са "I am a lvl 80 paladin". Ей това вече е за "ХАХАХА". ;)

Таис, това "щом това те кара да празнуваш" е абсолютно ноу комент. Твоята героиня на УоУ е пиксели и графика. Тя не е жива. Ако ти се плашиш при мисълта, че могат да ти откраднат пак акаунта или някак си да ти се затрие героя и това те притеснява дори малко значи има нещо много нередно. Мерси, все пак.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Sep 29, 2009 6:24 pm

Ами човек, първо мислех да ти кажа че се майтапя ама сега кат ти чета поста виждам че се вживял прекалено много и затова реагираш агресивно.
Don't warry , be happy :)
Имаш пари за PS3 - честито , тъкмо ще наваксаш каквото си изпуснал от игра на WOW.
(b.t.w. Едва ли цикля хонор при положение че от 21 август насам имам едва 2 дена и 7 часа плей тайм) което прави средно по час и половина на ден - съгласи се това трудно може да мине за цикъл :).

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Sep 29, 2009 6:26 pm

Аз се пегувах за цикленето на онър очевидно;).

Понеже сега пак чета първа страница на темата и забелязах пак един супер пост на АлДим: толкова ли няма истински геймъри в този форум (защото да играеш само на УоУ и на нищо друго за мен не значи, че си геймър) и толкова ли няма други значими заглавия напоследък, че да имаме ТРИ СТИКИ ТЕМИ В ГЕЙМС ФОРУМА И ТРИТЕ ДА СА ЗА УОУ???

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Sep 29, 2009 6:28 pm

че те нашите присъди отдавна са написани, подпечатани, че даже и антикварна стойност придобиха :D подобни присъди трудно могат да засегнат самооценката ми или да променят оценката ми в очите на моите приятели и на хората, на които държа... за тези, на които не държа, просто е без значение, и за мен, и за тях...
вероятността да има 0.00001% искреност в поставяните въпроси, заслужава някакъв отговор :) разбира се, ако станат предтекст единствено на демонстрация на някакво си превъзходство в какъвто и да е аспект, отговорите ще секнат - логично... както и ако просто ми стане досадно да отговарям :P (жените са непостоянни - ноторно известни истини)
въпрос на избор и за едните, и за другите, а това - свободата на избор във всичко, е нещо, което лично аз много ценя... :D

Muad_Dib, от Близард не са измислили още изкуствен интелект, който да ме замести и да движи моята нарисувана героиня :D харесва ли ми/ти/ви/им или не - зад нея стои човек и това съм аз... както зад всяка една рисувана фигурка стои друг такъв... живи хора - точно в това е силата на ММО-тата...
и не ме плаши ти мене с открадване на акаунта - преживяла съм го два пъти и два пъти съм започвала от абсолютната нула... както казах - пикселите за мен не са толкова важни, колкото явно са били за теб...

и пак да попитам кое не съм аргументирала?? ако толкова неясно се изказвам, ето синтезирано основните от тях - доставя ми удоволствие, релаксирам, имам създададени приятелски отношения, на които държа, харесвам приказния свят, който ми предлагат...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Sep 29, 2009 6:34 pm

Muad_Dib wrote:Аз се пегувах за цикленето на онър очевидно;).

Понеже сега пак чета първа страница на темата и забелязах пак един супер пост на АлДим: толкова ли няма истински геймъри в този форум (защото да играеш само на УоУ и на нищо друго за мен не значи, че си геймър) и толкова ли няма други значими заглавия напоследък, че да имаме ТРИ СТИКИ ТЕМИ В ГЕЙМС ФОРУМА И ТРИТЕ ДА СА ЗА УОУ???
Еми батка не знам защо няма теми но аз лично не виждам тези които преди пишеха в подфорума да се изявяват и тъй като не ги познавам освен по прякори не знам защо не пишат - Armagedon, Scourge, Garo, Morrwind имаше един, Delegat, Ти самия , Dragon , Termit, Xellos -или играят WOW или просто не пишат. Нормално с AlDim да не си пишем двамата :) особено че каквото има се каже се казва на форума на forplay.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Sep 29, 2009 7:14 pm

Roland wrote:
Tais wrote:имам и от другия тип приятели, съвсем истински и реални, като Тишо и Ланис, които са във всичките светове, които обитавам - и в реалния с общите ни обяди, и едно време - в Даная, и във Вов-а...
A takiva, deto da ne sa i vyv WoW, imash li?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Sep 29, 2009 7:52 pm

Roland wrote:
Roland wrote:
Tais wrote:имам и от другия тип приятели, съвсем истински и реални, като Тишо и Ланис, които са във всичките светове, които обитавам - и в реалния с общите ни обяди, и едно време - в Даная, и във Вов-а...
A takiva, deto da ne sa i vyv WoW, imash li?
Tais wrote:ами сърце не ми дава да те разочаровам, но да, имам и приятели, които не играят Вов... и като казвам "не играят" имам предвид - никога в живота си не са го и чували, а аз като знам, че не се интересуват от компютърни игри, не го и коментирам - що да им досаждам на хората... когато се виждаме с тях (става дума за две мои приятелки - едната от ученическите години, а другата - от студентските), имаме други общи теми за обсъждане, повечето от тях - чисто женски...
що ли ти пиша, като не четеш?...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Sep 29, 2009 8:25 pm

Image
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Sep 29, 2009 8:28 pm

Пфех, съвсем го сбозихте тоя топик. Имам прекрасна идея - тоя в боклука, а другите WoW теми да се ънстикнат.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Sep 29, 2009 8:38 pm

AlDim wrote:Пфех, съвсем го сбозихте тоя топик. Имам прекрасна идея - тоя в боклука, а другите WoW теми да се ънстикнат.
/sign

не си спомням дори защо бяха закърфичени темите ни, нека си следват естествения ход...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Sep 29, 2009 9:15 pm

Tais wrote:
Roland wrote:
Roland wrote: A takiva, deto da ne sa i vyv WoW, imash li?
Tais wrote:ами сърце не ми дава да те разочаровам, но да, имам и приятели, които не играят Вов... и като казвам "не играят" имам предвид - никога в живота си не са го и чували, а аз като знам, че не се интересуват от компютърни игри, не го и коментирам - що да им досаждам на хората... когато се виждаме с тях (става дума за две мои приятелки - едната от ученическите години, а другата - от студентските), имаме други общи теми за обсъждане, повечето от тях - чисто женски...
що ли ти пиша, като не четеш?...
Моя грешка, съжалявам.

Просто като ме заля поредният потоп от разфокусирано-саркастичен бантър, диагонализирах. Ще гледам да не се повтаря.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Sep 29, 2009 9:27 pm

Съгласен тотално с Алдим, ще преместя темата, мисля че вече няма кво да кажете повече един на друг, което да представлява ценност. :roll:
Има си тема "Споделете" за останалото мисля.
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Sep 29, 2009 9:45 pm

Е като ше е в боклука, нека си стои отворена. Кой знае, може да се окаже, че Светльо има да сподели още някое прозрение с народа. Пък и стават чудеса, може някой *друг* да пише тук...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Sep 29, 2009 10:01 pm

Е, айде не де. Сички знаят как да пуснат нова тема, ако много искат да споделят колко се обичате.
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests