Въпрос към играещите World of Warcraft

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Oct 28, 2009 9:41 am

Чудя се дали мен ще ме модерират ако вляза в тема за TV сериали и споделя мнението си за тях . :wink:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Oct 28, 2009 9:43 am

Не е като Силвъра да не го е правил многократно... Прочети ми едита на предишния пост, моля те.
И наистина ми омръзна на мои постове с аргументация да се отговаря с дежурното "а вие защо биете негрите?".
Last edited by Morwen on Wed Oct 28, 2009 9:45 am, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Oct 28, 2009 9:44 am

защо всеки забравя да спомене как завършваше поста на Айдим? :shock:
ако наистина бе само "егати, вие все едно го работите това УоУ, а не го играете", никой нямаше да си направи труда да се занимава... но това нямаше да е Айдим да се изкаже така благовидно, нали? :)
поста му трябваше да завърши с "...болничко."

сега... един въпрос... ако някой дойде в стая, където обичайно обитавате, за да ви постави диагноза, касаеща психическото ви здраве, вие щяхте:
1. да му се зарадвате?
2. почерпите с кафе за духовитостта?
3. да повикате охраната?
отговора ще ви покаже доколко адекватно бе да се потърси модератор.

по останалото... виждам, че не е пробема ни играта, ни темата, а хората в нея... тъй като не държа да съм мазохит, нито да ви забавлявам, правейки тази тема 50 страници, бързам да ви успокоя, че WoW-темата ще бъде преместена в друг форум.
пишещите в нея ще получат линк към новата тема на ПМ.

приятен ден.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Oct 28, 2009 9:45 am

RRSunknown wrote:Чудя се дали мен ще ме модерират ако вляза в тема за TV сериали и споделя мнението си за тях . :wink:
Както вече казах точно на Силвъра - за сериали можеш да говориш каквото искаш и както искаш. :mrgreen:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Oct 28, 2009 9:53 am

@Таис
Значи ако отидете на гости на някой, затворите се в една стая, направите си лан-парти и на седмия ден влезе някой и каже "хора, не сте излизали от тук, две думи не си казвате с никой, само играете цяла седмица, малко е болно" ще викнете охраната?

А "болничко" се отнася за начина на действие, не за душевното ти здраве. Много бързаш да се обиждаш. И това нямаше да е толкова страшно, ако се замисляше, преди да го правиш ти.

Бтв, "силно нежелано присъствие" се изясни, че не сте, единственият проблем е, че всички останали са ви "силно нежелано присъствие". Недей да извърташ чак толкова лицемерно.

@RRSunknown
Казах го и на Таис на лични, казвам го и на теб - в темата за УоУ има десетки пъти по-малко спам, отколкото в произволна друга дълга тема. Това обаче не е достатъчно, като се появи венъж на месец, това е смъртна обида и модераторите са "абдикирали", ако не са го прочели и изтрили моментално. Съжалявам, не става така. Хем да ходят след тем с чадърче, хем ти да ги биеш с бастуна...
Last edited by Morwen on Wed Oct 28, 2009 10:19 am, edited 2 times in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Wed Oct 28, 2009 10:01 am

Аре сички по едно валиумче сега.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Wed Oct 28, 2009 10:09 am

божее, каква загриженост...
съжалявам, Морвен, но някак си в светлината на всички теми и постове, които съм прочела с мненията ви, ми е много, много трудно, нека бъде невъзможно, да повярвам в това обяснение на нещата...

вече прочетохме достатъчно, ама наистина достатъчно... няма да влизам в анализи защо се чувствам по начина, по който се чувствам...

повече по тази тема няма какво да кажа... мисля, че и двете страни трябва да са удовлетворени с решението на проблема.

хайде, със здраве.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Oct 28, 2009 10:22 am

Понеже стана дума за модериране, защо разни постове, които очевидно са последвали този на Сашо в УоУ-темата са били изтрити, а не пратени в прането барабар с неговия, както се прави в други подобни случаи? :neutral: :idea:

И да разбирам ли, че ако аз тръгна да трия разни постове в Сериалите, понеже съм решил, че смущават лаф-моабета, никой няма да ми ревне?

Не че бих го правил, де, обичам синия цвят и редактирането. :P
Last edited by passer-by on Wed Oct 28, 2009 10:26 am, edited 1 time in total.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Oct 28, 2009 10:25 am

Ти ако видиш в RPG.bg как сека със брадвата - от една тема съм вадил по 4-5 отделни теми :)

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Oct 28, 2009 10:26 am

Ама си ги оставял да ги виждат и други, нали? Това ми беше мисълта. :)
Понеже и прането дава информация кой как възприема дадена тема.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Oct 28, 2009 10:29 am

Е това вече зависи от модератора - не мисля че пишещите в темата им пука къде са за модерираните постове.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Oct 28, 2009 10:30 am

Всъщност най-добре да оставиш всяка провокативна реплика видима, че да имаш повод да модерираш отново и отново. Щото провокациите са заразни :) От тях се пръкват нови линии, които може да отделяш по метода на RPS. Така ще поддъжаш секцията жива и кипяща и ще идват хора да гледат и да хрупат пуканки :D
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Oct 28, 2009 10:34 am

Хрупането на пуканки, което толкова ви дразни (и то) беше израз на изумлението ми от абсурда на някои разисквания.

А доколкото разбрах от очевидци, изтритите постове са били доста показателни за отношението към неУоУаджии, дръзнали да пишат в Свещената тема. И определено щеше да е хубаво да са оставени поне в прането, а не изтрити, за да ги видим всички.

Ако бях заядлив, щях да обвиня властите, че унищожават неудобни доказателства. :lol: Добре че властите имат чувство за хумор над средното ниво и няма да ми скочат все едно съм го казал сериозно.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Wed Oct 28, 2009 10:38 am

Последните две страници са просто :dash: :dash: :dash: :roll:
Нямаме спирка, а?

/бях натоварил лайновозката с много неща, ама ще си ги премълча, че да не ме погне Гестапо и да не бъда поканен да пиша само във някой психофизически форум...../ :ninja:

:free:

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Oct 28, 2009 10:38 am

Е то хубавото е, че все още сме на ниво, в което си мислим, че не сме заядливи, а само проявяваме чувство за хумор.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests