Въпрос към играещите World of Warcraft

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Oct 27, 2009 12:08 pm

баш него използвах, за да дойде помощ, мерси за съвета.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Oct 27, 2009 12:12 pm

За нищо, радвам се, че накрая откри полезността му...
Бтв, благодарностите ти към Мор бяха доста не на място, да ти кажа... Ето, Мор, това е конфликтна тема, в която се допуска незаслужено офтопик :lol: :lol: :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Oct 27, 2009 12:18 pm

Морвииииииииии!!!! Ще те пляскам, честно!!!

или поне в някоя друга реалност, където това би било допустимо :lol: :lol: :lol:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Oct 27, 2009 12:25 pm

Подозирам, че ще можеш да продаваш билети за това и ако се договорим за правилния процент, може и да се уреди нещо :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Oct 27, 2009 12:50 pm

Малко ще се изгуби елементът на спонтанност, обаче ще го изиграем някак, щом е в името на изкуството :P
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Oct 27, 2009 4:51 pm

Az btw bqh buden Sasho kato go postna toq post. Ma nali ne sym mod... ^_^
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Oct 27, 2009 5:33 pm

Morwen wrote:За нищо, радвам се, че накрая откри полезността му...
Бтв, благодарностите ти към Мор бяха доста не на място, да ти кажа... Ето, Мор, това е конфликтна тема, в която се допуска незаслужено офтопик :lol: :lol: :lol:
Първо, не можеш да казваш "за нищо", когато Таис благодари на Ян :idea: Второ, благодарностите към мен бяха за разчистването на оня топик, ерго абс на място :idea: Трето, тая тема си е за лок, ако нямаше някакви симеоновци да я ънлокнат после
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Oct 27, 2009 5:46 pm

Първо, мога да го казвам, доколкото това беше съвет, който й дадох няколко пъти преди Ян, но може би ако не съм админ, тя не счита за нужно да ме слуша или да ми благодари, не знам.
Второ, благодарностите не са по темата за въпроса за играта на УоУ и маниащината, също колкото и моя пост "няма как модераторите да са видели за 4 часа", беше не по темата за тактиките на УоУ. И Таис ми беше много възмутена... Хайде да нямаме двойни стандарти...
Трето, не мисля, че темата е за лок, след като първоначалните страсти преминаха. Трябваше или да я изтриете в самото начало (но пък нямаше кой), или въобще да не я пипате.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Oct 27, 2009 6:54 pm

Абе вие верно ли продължавате да се занимавате тука?!?!?
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Oct 27, 2009 7:22 pm

"Тука" никой не се занимава. Проблемът е, че "там" явно вече е неприкосновено място за УаУтардки, което се е превърнало едва ли не в забранена зона във форума. Това за мен е изключително неприемливо и тенденциозно. Или да си правят собствен УаУ форум другаде, където никой да не им пипа неприкосновените правца, или да не врещят като ущипани момички, когато някой им драсне наблюдение, което не ги кефи, в частната им тема.
Всъщност постът ми не беше кой знае колко различен от този, да речем, но той е от "нашите", нали, и просто не се забелязва:

viewtopic.php?p=199134#199134

п.п. И тука ли ще се триеме? Не че нещо, но в момента нарушавате правата на собствения си форум. Освен ако те не се изчерпват с "my way or the highway".

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Oct 27, 2009 7:29 pm

Така, няколко неща, защото МНОГО ми прикипя:

1. Някои хора, неясно защо, доста силно са се самозабравили. Чувам приказки за "лично пространство", "неприкосновени теми" и т.н. Не знам какви гаранции е давал Жоро, но го е направил без моето и на Ян съгласие, така че искам ДЕБЕЛО да подчертая, че специално отношение в тоя форум НИКОЯ тема няма да има. Оф-топикът в ShadowDance СЕ толерира в определени граници и ЩЕ се толерира в тях. На който това не му изнася, е свободен да се изнесе, да си направи затворен форум и да си го управлява както смята за правилно. Но парчета форум ние с Ян поне НЕ подаряваме никому.

2. Следващият мод, който изтрие пост от този топик без ясно обяснение защо, ще си изгуби мод-правата, който и да е. Темата се намира в прането, ебаси, колко по-надолу от това?! Дори не се вижда, ако специално не скролнеш до долу!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Oct 27, 2009 7:38 pm

1) От тоя топик нищо не е трито, доколкото знам.

2) Отделянето на темата за уоу където уоуаджиите мирно и тихо да си пишат и никой да не ги закача (аналогично за гв-джиите тогава), беше ПО ИДЕЯ на Ян. Единствените гаранции, които аз съм давал, са за сериозно модериране поради конфликтността на темата, която непонятно за мен защо продължава да съществува и все ще се намери някой да поства коментари от типа на Сашо без абсолютно никакъв повод. Тъй че стига рипане. Не беше никакъв офтопик, беше си съвсем явно заяждане. Цялата ти тирада (Рол) за офтопика е...ъмм офтопик (на слабо време?!?)

3) Сашо, коментарът ти беше очевидно провокативен, кво има да го обсъждаме изобщо? Ако някъде е щял да остане, то не е защото така е трябвало, а защото модераторите са слакъри. Айде холан. Казусът е пределно ясен, моля да не използваме думи като "грозно", колкото да се намираме на приказка :heart:

@Морви - не ставаше дума дали благодарностите са офтопик (втф абсурд), а ставаше дума дали са уместни.
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Oct 27, 2009 7:48 pm

1. Знаеш недостатъчно, така че трай. Който знае, прочете, тва е достатъчно.

2. О, да разбирам ли, че се наемаш да вършиш същото във всички други теми във форума? Смисъл, щом модераторите са слакъри, а ти така милееш...

3. Постът беше невинен оф-топик от човек, който не е ЗОМГ ЗЛИЯ СИМЕОН или ЗОМГ ЗЛАТА МОРВИ, че да се очаква от него да възникне скандал и драма.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Oct 27, 2009 7:53 pm

Moridin wrote:1) От тоя топик нищо не е трито, доколкото знам.
Изтритото:

AlDim: Меко казано грозно е, че постът ми беше директно затрит без какъвто и да е ясен повод, при положение че в която и да е друга тема щеше да си остане. Заключение: в тоя форум играещите WoW са заприличали на бесни еманципаторки, които надигат вик във всеки момент, когато решат, че някой им нарушава правата или не дай си боже им треспасва в гърл клуба. Еми как да го кажа по-учтиво... GTFO!

Xellos: Абе вие верно ли продължавате да се занимавате тука?!?!? Ех, Сашкооо, и твойто характерче си е... :wink:

Сашо, коментарът ти беше очевидно провокативен, кво има да го обсъждаме изобщо? Ако някъде е щял да остане, то не е защото така е трябвало, а защото модераторите са слакъри. Айде холан. Казусът е пределно ясен, моля да не използваме думи като "грозно", колкото да се намираме на приказка
Както и да го сучем, фактът е, че в никоя друга тема няма подобно тенденциозно отношение. А постът ми беше чисто и просто наблюдение върху диалога в съответната тема (която м/у другото включва фразичката "общи приказки" в заглавието си), не груба провокация, която се опитва да предизвика ЗОМГ ДРАМА (каквато май стана не заради нещо друго, а ответната реакция). Както дадох пример по-горе, подобни наблюдения се дават И от други WoW играчи, но те минават.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Oct 27, 2009 7:56 pm

Ъм

не ми е работата да модерирам принципно (въпреки че го правя дет падне) и бтв обясних специално с кво темата е по-особена, но явно тука не милеем за форумния мир, а за.. ? :shock:

Не знам за какъв офтопик говориш, постът на Сашо, който затрих, беше куотване на рандъм пост от уоу-темата с коментар "омг кви сте идиоти мале мале" най-общо казано. Тва ако е невинен офтопик, не знам кво точно е провокация :shock:

едит: Сашо, постът, който си цитирал, определено не е от типа "отивам да им цакна темичката", а и като цяло не е чак толкова обидно сравнение - твоето доколкото си спомням, беше с ритарднати потребители на не знам какво

Та всички приказки за двойни стандарти и уотнот са неуместни.

ениуей, ЗОМГ ЗЛИ ХОРА няма, извинявам се конкретно на Морви за първия си пост в тая тема - не че казвам неверни неща (според мен), но тонът ми беше продиктуван от идеята, че тя съвсем от синьото е написала поста тука.

ениуей летс КЪТ ЗЕ ДРАМА
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests