Цитедалата-Една мечта

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Feb 17, 2009 5:44 pm

RRSunknown wrote: Драганов банвал- ами пич - хора като Елесар и Celeborn как да водиш смислена дискусия с тях?
Драганов мен ме банна, когато го попитах защо има наглостта да смята Тери Пратчет за злобар. След това излъга, че съм му бил писал лично съобщение, в което съм му обяснил колко го презирам - всъщност му написах, че ако иска да изрази презрението си към мен, добре ще е да престане да ми говори на "Вие". Така де...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Feb 17, 2009 6:14 pm

там нещата са други - политиката му към новорегистрирани потребители които първата им работа е до критикуват е да ги банва винаги - просто се презастрахова. Това че не е прав е друг въпрос. Но за хора които дълго време са били там е правил дори прекалено според мен толериране.

Повярвай ми има хора с които не може да се води смислен разговор.
Има и нещо друго - знаеш че 90% от състава на цитаделата са на възраст 10-16 години. Съответно си пишат в нормален за възраста им стил- с много емотикончета, смапене и т.н.
Няма ли кой да ги стяга с ред почват да задръстват с безмислени теми форума , да се карат и да се обиждат като едни типични хлапета.
Миналата година Драганов като го нямаше във форума 1-2 седмици и там настана абсолютен хаос и безредие.
Каквото става в 99% от тинейджърските форуми където няма ред.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Feb 17, 2009 6:25 pm

Може би не сме чели една и съща Шитадела, но в тая, която аз четох, Драганов, който май ми е набор (т.е. на 27 години), пишеше със същата честота и количествена злоупотреба на емотикончета като на останалите дечица във форума. Че даже и по-голяма. Няколкото теми, които погледнах, не могат да бъдат характеризирани по друг начин от мен, освен с думичката "психотрилър". Толкова малоумен чат дори в чата не съм виждала, та кво остава за нещо, дето имата формата на форум. Още ме втриса като си спомня.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Feb 17, 2009 6:28 pm

Amelia wrote:Може би не сме чели една и съща Шитадела, но в тая, която аз четох Драганов, който май ми е набор (т.е. на 27 години) пишеше със същата честота и количествена злоупотреба на емотикончета, колкото и останалите дечица във форума. Че даже и повече. Няколкото теми, които погледнах не могат да бъдат характеризирани по друг начин от мен, освен с думичката "психотрилър". Толкова малоумен чат дори в чата не съм виждала, та кво остава за нещо, дето имата формата на форум? Още ме втриса като си спомня.
Ами човека пада до нивото на хлапетата както бате Енчо лафи с 5 годишните в неделя сутринта. Нали не очакваш да им говори като на 25 годишни?

Мога да те уверя че в нормален разговор си говори доста по разумно и нормално.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Feb 17, 2009 6:32 pm

Тогава причините това разумно и нормално същество да се обгражда с десетгодишни и да прогонва всяка личност, с която може да води стойностен диалог във форума си, остават забулени в мистерия за мен. Мога да поспекулирам за някои от тях, но няма, защото ми става лошо.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Feb 17, 2009 6:34 pm

На 24-25 е бтв, не на 27.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Feb 17, 2009 6:35 pm

Amelia wrote:Тогава причините това разумно и нормално същество да се обгражда с десетгодишни и да прогонва всяка личност, с която може да води стойностен диалог във форума си, остават забулени в мистерия за мен. Мога да поспекулирам за някои от тях, но няма, защото ми става лошо.
то и човек може сам да се сети :wink:

но завсеки случай не е защото е фен на майкъл джексън :mrgreen:

Елесар
Commoner
Posts: 48
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:05 am

Post by Елесар » Tue Feb 17, 2009 8:33 pm

Аз ще се направя на по-тъп, отколкото съм и ще дам линк към едно клипче:
http://www.youtube.com/watch?v=15S0g8pG6HU
Thor, Odin's Son, Protector of mankind, ride to meet your fate, your destiny awaits!

RAT400
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Tue Jan 06, 2009 11:55 pm

Post by RAT400 » Tue Feb 17, 2009 8:44 pm

:neutral: :neutral: :neutral:

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Tue Feb 17, 2009 9:43 pm

Moridin wrote:Гиби, два часа преди моето мнение, инкхарт си признава, че предния му пост е бил тролене - не бих го наректочно "поумряла" :) както и да е, никой не е тръгнал да заключва още, но ми се щеше да ги кажа тия няколко неща
А не е ли? Пускам няква глупост, забравям изобщо че съм поствал нещо, после ми се пищи по скайпа и аз напълно изключен влизам да видя аджеба, кой е поредният дебил тръгнал да храни Цитаделата, и виждам, че всъщност творението е мое :) 4страници екшън, без нито един пост на човек от въпросният сайт

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Feb 17, 2009 10:05 pm

как без човек от сайта - аз писах :)

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Tue Feb 17, 2009 10:38 pm

Добре де, без скандалната особа на Спарпоук = 5 страници топик. Добре, че май сериозно не му пука, иначе ако трябваше да се логва всеки път когато някое "пораснало " хлапе пусне тема за "любимият си фентъзи сайт", е тогава приятелю бая сейр щехме да гледаме :lol: :lol: А бтв я ми удари един скайп или лична, че си имам проблеми с ати драйвИрИтИ, за ХД аудио

Елесар
Commoner
Posts: 48
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:05 am

Post by Елесар » Tue Feb 17, 2009 11:54 pm

Razael
Публикувано на: 15 Feb 2009, 18:18
Quote Post


Prikazen Metal
*******

Група: Moonlight Memmory
Съобщения: 8388607
Потребител # 7
Дата на регистрация: 10-October 06




Значи това си е лично моя гледна точка. Става дума за филмите излизащи през последните 2-3 години. Направих един оглед, без да се съобразявам и да деля по-жанрове, на по-важните заглавия които са излизали. Тоест без да искам ще жегна някои февнтъзи фенове тук, тъй като трябва да се упражнавям в кинокритика, трябва да бъда безпристрастен. Така че ще помоля да няма засегнати фенове на Hellboy, Нарния или Underworld.
Та какво е наблюдението ми. От цялата прдуцкия в последните години, ми прави впечатление, че на година едва 10 процента от излизащите филми стават за гледане. 5 процента са много добри, а едва 1-2 процента могат да бъдат наречени шедьоври. В някои години тези 1-2 процента липсват. И така...

2007 гадина:

Шедьовър:
Acros the Universe - http://www.imdb.com/find?s=all&q=arcos+the+universe
Atonement - http://www.imdb.com/title/tt0783233/

Добри филми:
Хари Потър и Орденът на Феникса - http://www.imdb.com/title/tt0373889/
Ghost Rider -
http://www.imdb.com/title/tt0259324/
National Treasure: Book of Secrets - http://www.imdb.com/title/tt0465234/
Juno -
http://www.imdb.com/find?s=all&q=Juno

Гледаеми:
Траснформърс - http://www.imdb.com/title/tt0418279/


2008:

Шедьовър:
THE DARK KNIGHT!!!!!!


Добри и Гледаеми:
Cloverfield
Имаше доста не-лоши филми през тази година. Нарния, Хелбой и разни други.Да не пропускаме и ДЗИФТ, Бългаският шедьовър smile.gif Да не забравяме Индиана 4

2009:
Започваща много силно

Шедьовър: Няма, не бих сложил случая на Бенджамин Бътън, просто не моя филм.

Добри Филми:
Странният случай на Бенджамин Бътън
ЗДРАЧ
ROCKNROLLA!!!!

Гледаеми:
Outlander
Подмяната - нека си ревът киноведките на него, не ме кефи, но е добър. Първата сериозна роля на Кака ви Джоли, най-сетне не е съблазнителна циганка


Това е за сега wink.gif Може да поспорим интелигентно какот и да пускаме прогнози кой ще е шедьовъра на 2009та
Darth Sparhawk
Публикувано на: 16 Feb 2009, 21:08
Quote Post


The Emperor
*******

Група: Sith
Съобщения: 29546
Потребител # 2
Дата на регистрация: 10-October 06




Човека има много добро образование, следва драматургия, няма никакви проблеми по този показател smile.gif
Ще прощавате, ама не можах да се сдържа. Не че нещо, ама ти май още си се водиш "човек от въпросния сайт". И като "принадлежност", и като компетентност. За грамотност дори няма да започвам.
Thor, Odin's Son, Protector of mankind, ride to meet your fate, your destiny awaits!

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Tue Feb 17, 2009 11:57 pm

So what :) Пиша и тук и в цитаделата и в зоната и въобще където си пожелая
Некъв проблем ли имаш


edit:
Гледам още следиш с интерес Цитаделкта

Елесар
Commoner
Posts: 48
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:05 am

Post by Елесар » Wed Feb 18, 2009 12:01 am

Не бе, никакъв, просто спомена по-горе, че "няма нито едно мнение на човек от въпросния сайт". А тая "зона" си нямам никаква идея какво е и не знам защо ми я вреш в очите. Явно и там си форумния палячо, та затова е болна тема.
Както и да е, ето линк към темата, предизвикала моите възхита и удивление:
http://www.citadelata.com/forum/index.p ... topic=3504

П.П. Не, не бой се, просто тази тема ми я дадоха, за да се посмея добре. Истината е, че не знам на кое по-напред да се смея.
Thor, Odin's Son, Protector of mankind, ride to meet your fate, your destiny awaits!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests