Gay drama

Мръсните страсти – на сапун
Елесар
Commoner
Posts: 48
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:05 am

Post by Елесар » Thu Jan 29, 2009 10:15 pm

Не ти се нахвърлям, напротив, изказвам съгласие с твоето мнение и най-искрено и дълбоко възмущение от въпросния материал. Но откакто започнаха да разрешават на очевидно хомосексуални хора да участват във филми, които могат да се гледат и от подрастващи, нищо не може да ме изненада. Отивам да си сложа пудра, сенки и да си направя прическа като на Едуард. Толкова е готин, искам да приличам на него! Добре, че съм малък и малоумен тийнейджър и не мога да преценя, че е смешно.
Last edited by Елесар on Thu Jan 29, 2009 10:18 pm, edited 1 time in total.
Thor, Odin's Son, Protector of mankind, ride to meet your fate, your destiny awaits!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Jan 29, 2009 10:17 pm

Ако той е очевидно хомосексуален (бтв, играе и Седрик Дигъри), ти сигурно нарочваш за обратен всеки четвърти човек...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jan 29, 2009 10:24 pm

Не, само хубавите :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Thu Jan 29, 2009 10:26 pm

Елесар wrote:Не ти се нахвърлям, напротив, изказвам съгласие с твоето мнение и най-искрено и дълбоко възмущение от въпросния материал. Но откакто започнаха да разрешават на очевидно хомосексуални хора да участват във филми, които могат да се гледат и от подрастващи, нищо не може да ме изненада. Отивам да си сложа пудра, сенки и да си направя прическа като на Едуард. Толкова е готин, искам да приличам на него! Добре, че съм малък и малоумен тийнейджър и не мога да преценя, че е смешно.
Не че нещо, ама ти и тука ли дойде да си избиваш комплексите. БТВ още ли мразиш емотата така страстно- :lol: :lol:

Елесар
Commoner
Posts: 48
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:05 am

Post by Елесар » Thu Jan 29, 2009 10:29 pm

Не, дойдох тук да гледам как се самоунижаваш чрез простотията си навсякъде. Избиването на комплекси е само странично занимание за времето, когато не си на линия.
Thor, Odin's Son, Protector of mankind, ride to meet your fate, your destiny awaits!

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Thu Jan 29, 2009 10:31 pm

we are blood bound, уфф странно, как така всички бивши слуги на Спар додоха да ме преследват и в тоя сай :) Та виждам,че и Здрач нещо не ти харесва, главният герой бил гей. Ти по тая логика отрече и Линейдж. Я кажи, ти въобще харесваш ли нещо различно от дебелите грозни човечета в WoW?

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Jan 29, 2009 10:34 pm

И тук налазихте :lol:

това което ме разсмя беше репликата за бившите слуги на Спар. Интересно как от тема за филм нещата пак се обърнаха на спор кой хейти и кой не :)
Last edited by RRSunknown on Thu Jan 29, 2009 10:36 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jan 29, 2009 10:35 pm

Ъъъ, не разбрах що хомосексуалните да не могат да се снимат във филми за подрастващи. Може ли да ми бъде обяснено?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Thu Jan 29, 2009 10:38 pm

Amelia wrote:Ъъъ, не разбрах що хомосексуалните да не могат да се снимат във филми за подрастващи. Може ли да ми бъде обяснено?
Щото може би въпросният е такъв, но го е срам да си признае. Следователно се прикрива с огромна доза хейт. Но стига съм нааквал темата, сори.
Аз ще говоря на ниво "хареса ми", "не ми хареса", оти съм прост и не разбирам от кино критика. Ми да, хареса ми! При това много.

Към РРС:
Дюд, не се сдържах, където и да иде, каквото и да прави Елесар си остава едно мноого крайно хейтърче.

Елесар
Commoner
Posts: 48
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:05 am

Post by Елесар » Thu Jan 29, 2009 10:40 pm

inkheart wrote:we are blood bound, уфф странно, как така всички бивши слуги на Спар додоха да ме преследват и в тоя сай :) Та виждам,че и Здрач нещо не ти харесва, главният герой бил гей. Ти по тая логика отрече и Линейдж. Я кажи, ти въобще харесваш ли нещо различно от дебелите грозни човечета в WoW?
Разликата е, че ти още лижеш задника на Спархоук, а аз - не. Мъчно ми е за теб вече - навсякъде ти се смеят и ти се подиграват. Радвам се, ако главният герой в "Здрач" ти допада. Наистина.
П.П. Не харесвам WoW.

EDIT:
Ъъъ, не разбрах що хомосексуалните да не могат да се снимат във филми за подрастващи. Може ли да ми бъде обяснено?
Аз не разбрах защо всичко се приема буквално - само така искате или само така можете?
Last edited by Елесар on Thu Jan 29, 2009 10:43 pm, edited 1 time in total.
Thor, Odin's Son, Protector of mankind, ride to meet your fate, your destiny awaits!

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Jan 29, 2009 10:43 pm

RRSunknown wrote:И тук налазихте :lol:

това което ме разсмя беше репликата за бившите слуги на Спар. Интересно как от тема за филм нещата пак се обърнаха на спор кой хейти и кой не :)
Взе ми думите от устата.

Почва да писва вече.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Thu Jan 29, 2009 10:43 pm

Знаеш ли, същото чувам и за тебе, навсякъде ти се подиграват

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Jan 29, 2009 10:43 pm

Днеска направо ми осъзнавате вечерта и още една сплитната тема се е плъзнала към изхода с мръсното пране. :mrgreen:

Елесар
Commoner
Posts: 48
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:05 am

Post by Елесар » Thu Jan 29, 2009 10:45 pm

inkheart wrote:Знаеш ли, същото чувам и за тебе, навсякъде ти се подиграват
Оригинално. Дай сега оная шега за коланите марка "Екватор".
Thor, Odin's Son, Protector of mankind, ride to meet your fate, your destiny awaits!

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Thu Jan 29, 2009 10:45 pm

Не бе, не сме виновни, че е хомофоб и че не му е вързало некво емо навремето

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests