Citadel gossip

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Sun Jan 11, 2009 9:40 pm

Никъде не казвам, че не са добро издателство. Книгите им са на достъпни цени и се продават като всяка друга книга на Бард, но истината е, че им липсва електорат на твърди фенове. Помисли колко хора очакват новият Мартин и колко хора чакат Салваторе ?
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Sun Jan 11, 2009 9:44 pm

Celeborn Dumbledore wrote:Никъде не казвам, че не са добро издателство. Книгите им са на достъпни цени и се продават като всяка друга книга на Бард, но истината е, че им липсва електорат на твърди фенове. Помисли колко хора очакват новият Мартин и колко хора чакат Салваторе ?
С темпото, което Мартин си пише книгите, а Бард си вдигат цените, като нищо да стане обратното. Търсех за подарък 4та част на песента, която Бард предлагат за 20лв. В същата книжарница на английски е за 11. Ся кажи това не е ли "антибългарска политика", както казва Болен Лидеров :lol:

Искам да се върна на темата за обществата, които създават ВнП и ХП. Ами обществото DnD фенове? Балдърз Гейт, Невъруинтер и кво ли още не.

User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Sun Jan 11, 2009 9:49 pm

За Мартин си е факт, имам му и двете издания на книгите + "Dream Songs" and "Hedge Knight" 1&2, както и това за Бард е вярно. И това за игрите, но е факт, че на тези общества не им пука за книгите му.

Ще ти кажа какъв е проблема на ИнфорДар направо: Сашо, човекът сигурно си изкарва пари, но според мен само той не е достатъчен за да решава кои книги да се издават. На тях ако са решили да следват тази прекрасна за мен стратегия е добре да вземат и още хора, които да са с различен вкус и да дават експертни оценки.

ПП: Проблема, който и теб те тормози впрочем. Не зная аз дали съм психично болен, но едно за теб е ясно, освен самосъжалението, лъжите и лицемерието, както и историите ти за куп неща, смесени с огромното ти его на моменти прави точно теб елементарен и лабилен. И факт е, че освен едно още в трети курс станах университетски преподавател :lol: А сега вече съм по- успял сигурно от целият ти род... :lol: :lol: :lol:

ПП: И да, много хора ме смятат за болен - 3 първи места в олимпиади, мини нобелова награда, 600 часа в ТУ София, специализация в SPEA - Italia, Erasmus Student in Oxford University, SAP and Microsoft Consultant... И сега вече преподавател и в Американският колеж в София. - Всичкото това за две години. А сега се надявам вече с препоръките от двамата министри да съм горд студент на най- престижният университет в света - Harvard + MIT. Аз съм наистина не добре, в крайна сметка имам зад гърба си подготовка за 8 SAT 2! Е наистина хора откачам вече...
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Sun Jan 11, 2009 11:22 pm

Ахаха абе, цигане, я дропи булшита :lol: Дреме ми за тебе

User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Sun Jan 11, 2009 11:23 pm

inkheart wrote:Ахаха абе, цигане, я дропи булшита :lol: Дреме ми за тебе
Циганин си ти. И истината е, че освен в Натфис от където няма нищо качествено излезнало, само провали никъде другаде нямаш шанс да прокопсаш. Само при най- ниското качество, там от където само шитни излизат.
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Sun Jan 11, 2009 11:27 pm

Излезнал е Явор Гърдев, който направи Дзифт. Между другото пише се НАТФИЗ. Впрочем загадка ми е дали още учиш в техническият. И да ти кажа от вчерашни простаци, вживяващи се като днескаш и интелектуалци, акъл не ща. Скрий се с препоръките си, сапунените опери и чалгата в пробитият Технически и се самосъжалявай, че учението ти там било грешка, понеже не разбираш от математика. Оти за последно това чух по твой адрес.
А сега просто спри да пишеш, не и м тая тема. По-ме вълнуват мачовете от премиершип, отколкото твоята мургава особа.

User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Sun Jan 11, 2009 11:30 pm

Явор Гърдев срещу Теодор Милев да речем и дам, студент (финални години) съм а който ти е казал и каквото ти е казал е все едно, най- вероятно твоето вътрешно аз. Пробит или не, голям наплив, голямо чудо, а тея шитове от твоя са просто злетаци като теб, а няма какво да се правя на интелектуалец, аз съм си. Ученето ми там е наистина донякъде грешка обаче, но твоето в НАТФИЗ не е, ти си абсолютното лого на въпросният,който дори не е в топ 10 на ВУЗ-овете за България.
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Sun Jan 11, 2009 11:31 pm

#care :lol:

жив и здрав да си :lol:

Баси иронията, до вчера се жалваше около Спарки като вдовица за хуй, а днеска Оксфорд, Харвард, Tv 2 :P Какво нещо е осъзнаването, а?

User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Sun Jan 11, 2009 11:34 pm

inkheart wrote:#care :lol:

жив и здрав да си :lol:

Баси иронията, до вчера се жалваше около Спарки като вдовица за хуй, а днеска Оксфорд, Харвард, Tv 2 :P Какво нещо е осъзнаването, а?
Мерси, и понеже не можа друго да измислиш освен обиди, които връчваш на ЛС.
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Sun Jan 11, 2009 11:35 pm

Ти друго освен псувни не заслужаваш. И да по ЛС, поради липсата на скайпа ти :mrgreen:

User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Sun Jan 11, 2009 11:38 pm

inkheart wrote:Ти друго освен псувни не заслужаваш. И да по ЛС, поради липсата на скайпа ти :mrgreen:
Не бих и ти го дал, просто такива като теб място нямат там! А колкото до Харвард, ми що пък да не опитам бре Василе, имам доста добра база и шанс да успея, и наистина след Сашката просто се разраснах и освен това зарязах всичките инфантилни истории.
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Sun Jan 11, 2009 11:39 pm

Това което правим с теб си е чиста проба инфантилно... все тая, не е лошо да се опитва

User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Sun Jan 11, 2009 11:40 pm

inkheart wrote:Това което правим с теб си е чиста проба инфантилно... все тая, не е лошо да се опитва
Ми аз се забавлявам, просто искам да разпусна след куп формули в главата, нали не разбирам от математика. :D
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

RAT400
Sorcerer
Posts: 383
Joined: Tue Jan 06, 2009 11:55 pm

Post by RAT400 » Sun Jan 11, 2009 11:40 pm

Celeborn wrote:и освен това зарязах всичките инфантилни истории.
...каза човекът, направил двустранична тема в коша за боклук и ровил се в албуми на снимки с хора, които не харесва, за да отговори на едноредова шега, била тя и тъпа :neutral:

ПП: не че нещо ме засяга.
Last edited by RAT400 on Sun Jan 11, 2009 11:41 pm, edited 1 time in total.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Sun Jan 11, 2009 11:40 pm

Не разбираш, и от дизайн на сайтове не разбираш

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests