Как да ме баннат за 10 секунди :)

Мръсните страсти – на сапун
Post Reply
LaughingSkull
Farmer
Posts: 64
Joined: Thu May 01, 2014 1:13 am

Как да ме баннат за 10 секунди :)

Post by LaughingSkull » Thu Jan 05, 2023 7:20 am

Spoiler: show
.


[quote=Litz post_id=377074 time=1672163040 user_id=1508]Все дейни хора. А не група безработни в критическата и един учител психопат, за който дори в този форум има истории на тормоз над деца.[/quote]

.


Извинявам се че се вмесвам така ни-в-клин-ни-в-ръкав в тази дискусия предвид че съм изцяло неведом по текущата тематика.
Все пак този откъс ми хвана окото и ме озадачи...

...

Сигурна ли сте че става дума за МЪЖ ?? ... а не за "учителКА психопат" ?? (т.е от женски пол ??)

Ако не е очевАдно защо питам, веднага пояснявам:
Като човек запознат с материята и имащ доволен опит с българската образователна система,
мога да ви уверя с убеденост, че проблемните учители 99 на 100 са жени.

Причините за това са много и сложни, но накратко:

Често жени попаднали в учителска позиция са такива не успяли да се реализират професионално в съответната си сфера...
...и оттам -- чувства за малоценност и натрупани комплекси, които се избиват върху учениците.
(предимно върху такива от мъжки пол, поради принадени фактори като вродено мъжемразство, шовинизъм и т.н.,
вероятно също произтичащи от минали провали и в тая сфера... ~_~)


В контраст, мъжете в учителска позиция са такива с естествено влечение към занаята --
-- и вроден талант да ръководят, да внушават авторитет, и да предизвикват отсрещно уважение и послушание.
...Което впрочем си е и изконно мъжко качество, отсъстващо при жените. :)

Честно казано не мисля че трябва да се обяснавам -- всички тук са минали през училищния период.
И аз съм убеден че всички те с ръка на сърцето биха привикали спомени за любими учители МЪЖЕ...
... и не-чак-толкова любими учителКИ жени*... ;)

...

Та, да, това беше. Любопитно ми е просто, не целя да засягам. :]]

Поздрави! :)

.

П.П. * Разбира се, любими учителКИ жени също може да има...
...но причините за това НЕ се коренят в преподавателските им качества... ;]]

.
Edited by Admin: Очевидно този форум не е подходящата среда за теб, затова си вземи почивка.
Last edited by LaughingSkull on Wed Jan 11, 2023 6:24 am, edited 1 time in total.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Мозъчни донори

Post by Yan » Thu Jan 05, 2023 2:50 pm

@LaughingSkull, очевидно този форум не е подходящ за теб, така че ти препоръчвам да си потърсиш място, където подобна помия се толерира. Приеми това съобщение като последно предупреждение. Не му отговаряй. Почини си седмица-две-три-пет, година.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

LaughingSkull
Farmer
Posts: 64
Joined: Thu May 01, 2014 1:13 am

Re: Мозъчни донори

Post by LaughingSkull » Thu Jan 12, 2023 7:12 am

.

втф защо ми цензурирахте поста? :?

Не мога да разбера... Казах нещо невярно в него ли?! O_o
Или може би... нещо... твърде вярно? ;]

За желаещите да го прочетат: -- можете да натиснете бутона за "Цитиране" на поста.
Така ще видите текста му в чист формат.


.
Yan wrote:
Thu Jan 05, 2023 2:50 pm
Почини си седмица-две-три-пет, година.

.


...

Ъ-ъ-ъъхххх... :)

...

Мило мое б-ско момиче...

...От известно време в живота си съм се преориентирал към една нагласа и мислене за цялостна почивка.
От живота като цяло.
Демек ... ПОКОЙ. Ако ме разбираш.

Причината за това не заслужава да се разяснява, а и всъщност изобщо не е ВАЖНА в контекста на текущото излияние.

(Впрочем, за някой прилично досетлив човек,
който стане свидетел на това ни тук взаимодействие, съчетано с "помията" с мое "участие" от последните 2-3 страници в "Абсурдистан" темата,
тя би трябвало веднага да стане очевАдна от само себе си, стига тоз човек да притежава достатъчен житейски стаж.)


--

Все пак една лееека подсказка, изложена чрез кратко разказче от собствения ми живот:

Когато постъпих в средно училище (т.е. когато съм бил 14-годишен),
бях стъписан от гледката как разни батковци на по 17-18 години играят карти Magic, когато и където сварят.

Макар и да харесвах тази игра тогава , не можех да си представя че дори бих се интересувал от нея,
когато някой ден съм на тяхната възраст.

Впоследствие се оказа че съм бил преценил нещата правилно -- имал съм акъл и спрях на 15.

...

Та-а-а... това излияние го свързвам с това че се зачетох в подписа ти...
...където фигурират разни работи за... бордови игри...
...
Човек с администраторски статут във форум...
...на повече години (предполагаемо?!) от мен...
...карти, бордови игри, пирамиди, проклятия на фараони, ЕКЗОДИААА !!! и т.н....
...и наааай-фриволни и неосъзнати, дори игриви и закачливи намеквания и описания за... огромни РАЗХОДИ по тях...

...

Та-а-а... Ъ-ъ-ъ....

...Нужно ли е да продължавам да обяснявам за какво цели да загатне подсказката? :/

Ако ти е трудно, нека помогна, макар и с риск да нагрубя:

.
Spoiler: show
Абе... ваште не те ли натискат за деца, семейство и т.н. ?
Можеш ли да готвиш? Чистиш? Переш? Миеш?
.

...

Ето ти поне ЕДИН фактор за споменатата по-рано "причина, която не заслужава да се разяснява".

Ако и сега не ме разбереш...
...то дори и аз, който по принцип съм адски разбиращ, няма да мога да разбера НЕразбирането ти.
А в следствие на вече това мое НЕразбиране,
споменатият "поне ЕДИН фактор" за споменатата по-рано "причина, която не заслужава да се разяснява",
вече просто НЯМА КАК да ти/ви стане ПО-виден и ясен...

...

N.B. Други "фактори" за споменатата по-рано "причина, която..." могат да се намерят в последните 2-3 страници на Абсурдистан темата.


Всичко хубаво! ;)


---


П.П. По някаква странна причина, след току-що развилите се взаимодействия между нас ми се задейства нещо като...
..."бащински инстинкт"..., който ме заставя все пак да отложа "нагласата си за ПОКОЙ",
като вместо това я пренасоча в усилия да насочвам и помагам на неориентираните.

Леееко изведнъж се почувствах като дърта бабка, която разпалено прокламира че:
"Аааа не!! Тез внуци докат' не ги видя изучени и задомени, аз нЕма да пукна !!!" :lol:

Може би ти не трябваше да публикуваш предния си пост? ;)

.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Как да ме баннат за 10 секунди :)

Post by Yan » Thu Jan 12, 2023 12:30 pm

Горният пост може да се обобщи в едно изречение - Как да ме баннат за 10 секунди :)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

WeDoNotSow77
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Wed Jan 18, 2023 10:57 pm

Re: Как да ме баннат за 10 секунди :)

Post by WeDoNotSow77 » Thu Jan 19, 2023 11:26 pm

.
Yan wrote:
Thu Jan 12, 2023 12:30 pm
Горният пост може да се обобщи в едно изречение - Как да ме баннат за 10 секунди :)
.


"Кефи" ме как вместо просто директно да ме баннете без обяснение, Вие се чувствахте длъжни да добавите и този коментар...
...от който лъха тон на една такава много любопитна и особена... уверена категоричност...
...сякаш че за един страничен наблюдател на темата Вие със сигурност бихте изглеждали че сте в пълното си право --
-- докато аз -- като "нарушител", или дори... луд, който просто и напълно закономерно си "получава заслуженото". :?

Че даже и с "усмивка" емотиконка накрая... :D

Woah... ! :O

Лееелееей! Побъркан народ... :)

.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests