Пърхутният войн и Кралицата с Диамантената глава

Разкази, поезия, илюстрации...
Кътче за вашето лично творчество.

Moderators: Trip, Random, Marfa

raylight
Sorcerer
Posts: 377
Joined: Sat Aug 28, 2010 8:21 pm
Location: Sofia
Contact:

Post by raylight » Tue Aug 16, 2011 5:37 pm

Trip wrote:И да пише някъде, че текстът се взимал насериозно, го е написал някой, а не всички ние. Съответно обръщението "хора" не ми се връзва ;) А аз лично не мога да се забавлявам на нещо, което не е написано добре, дори целта му да е хумористична.
Разказът не е написан добре СПОРЕД теб. Изказването на това твърдение без конкретни доказателства, примери и препоръки как може да е по - добре, след като си дефинирал критериите какво е по - добре и по - лошо не допринася с нищо към дискусията
В традициите вграждаме себе си – ценностите си, светогледа си, паметта си, мъдростта си, себе си жертваме, за да предадем своите познания, но и страхове на бъдещите поколения през хилядолетията.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Aug 16, 2011 5:41 pm

Доказателства, примери и препоръки ще дам, когато си ги поискаш. Времето да не расте по дърветата?
Правилно ли долавям заядливост в поста ти?

raylight
Sorcerer
Posts: 377
Joined: Sat Aug 28, 2010 8:21 pm
Location: Sofia
Contact:

Post by raylight » Tue Aug 16, 2011 5:58 pm

Trip wrote:Доказателства, примери и препоръки ще дам, когато си ги поискаш. Времето да не расте по дърветата?
Правилно ли долавям заядливост в поста ти?
Има такава ( неголяма ), защото от прочетените мнения не получих знание как да подобря писането си, а само негативни емоционални реакции се оформиха у мен, т.е. досега съм на минус. Едно обосновано критикуване ще ми е от полза, така както са ми от полза и в науката
В традициите вграждаме себе си – ценностите си, светогледа си, паметта си, мъдростта си, себе си жертваме, за да предадем своите познания, но и страхове на бъдещите поколения през хилядолетията.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Aug 16, 2011 6:03 pm

Ще си помисля дали да ти дам такова.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests