Welcome, народе :)

Разкази, поезия, илюстрации...
Кътче за вашето лично творчество.

Moderators: Trip, Random, Marfa

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Welcome, народе :)

Post by Roland » Fri Apr 23, 2004 5:24 pm

Та така - поискахте си го - ето ви го, сега остава да го напълните. Форумът е за всякакви авторски писания (според изброените в описанието :р), ще помоля да не се пълни с теми от рода на "Вижте кво яко нещо прочетох", понеже обикновено това е съдбата на тоя тип форуми. Подобни неща - в Литературата.
Всеки, който иска да си пуска авторските напъни, да заповяда, а за груповите разкази ще му мислим по-нататък, да минат изпитите, матурите и сесиите :р
And you can't dance with a devil on your back...

Guest

Post by Guest » Fri Apr 23, 2004 6:01 pm

юпии.
въх трееше да съм се логнал. карай.
Ми ше потръгне тоя раздел се ;)

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sat Apr 24, 2004 12:19 pm

aа... кхъм... някой може ли да ми прати нещо от старите разкази, или поне да разкаже за какво е ставало дума?
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Apr 24, 2004 12:47 pm

С една дума - масов олигофренизъм... За повече инфо - fotw.hit.bg ->разкази->Хрониките на Роланд. Макар че истинската олигофрения беше после, ма вторите Хроники ше се качат по-натам.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Apr 24, 2004 2:45 pm

mi kat mi gi prati nekoj (Gibli, Rol) shte gi nakateria tuka w Halls of shame ;p
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Apr 24, 2004 2:45 pm

Мхм, не разбирам защо съвсем незаслужено пренебрегвате Задругата, аз си я обичам, беше ми първият общ разказ... Както и да е де, който има запазено да поства, ще видя при мен какво е останало...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Apr 25, 2004 10:13 pm

Мдам. Докопах се до форума и хрониките. Мерси на пратилия ги. :twisted:. то мноо се натрупало еххааа.
Ето ги и двете за желаещите си ги имат.

http://ergontar.hit.bg/fiks.rar

се залавям си извада героя тия дни и да го поразвия.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Apr 27, 2004 12:01 am

Мдам, за ся 100-тина прегледа и никви постове. Ех тръткиии.
:ninja:

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Apr 27, 2004 9:45 am

ми аз не съм участвал в миналия ви разказ, пък ми е интересно ама някак не върви сега да пиша
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Apr 27, 2004 12:29 pm

епа то си тръгва от некаде и си върви, как па нема да върви. :evil: Стегайте се ей!
:ninja:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Tue Apr 27, 2004 8:57 pm

Вземи пусни правила някакви, мен например ме мързи да чета в Сивостена :)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Wed Apr 28, 2004 11:20 am

пък и е редно да си има и тука правила, представи си, че някой не влиза в Сивостен
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Apr 28, 2004 12:28 pm

хех, дай им свобода и те веднага правила ще пожелаят. Ми от де да ги знам правилата и аз в сивостена. Кат гледам е на конкретни въпроси и отговори. Не сте малки вече. Дръжте се културно, пишете на кирилица когат може, и кат има спор се обръщайте към модератора за съвет преди да се изпокарате.

1. Направете си герой/ който си има от предишните може да го поотупа от прахта да го изтипоса пак.
(единствено дет по принцип създава предпоставки за спорове е въздържайте се от някви супермощни гадове (освен ако не е комиксова историята ;р )).

2. Историята/сценария кат се посъберем повечко хора да я помъдрим всичките, дори и повече време да отнеме. Са ще постна някакво насочващо начало тия дни ей така да видим. Грамотни сте, имате талант за писане, и не смятам че ви трябват правила извън общото поведение. Ще има отделна тема към всяка история за коментари и настроийки. И който има желание да започне някаква история и има хора от форума да сформират група да заповяда. :roll:
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Apr 28, 2004 1:07 pm

Глей ся, аз имам няколко ключови проблема. Значи, искам да се включа, ама това няма да стане преди да ми изтекат всички хави, тоест началото на юли. Второ, искам да си продължа с моя герой, обаче той пък е комиксово мощен. Така че, ако не измислиш някакви космични закони, които му забраняват да коли и беси наред, заповядай с концепцията на кю-то ми :р И така...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Apr 28, 2004 4:12 pm

ох, е то времето не стига на никой кат гледам. Хем и АмбЕрската линия в сивостена ме чака са. :roll:

То твоя герой си спомням че създаде някои от споровете тогаз.
Бе криптонит има за всички :D . Не връщам аз хора дет искат да пишат. :twisted:. Ненам още, героя си е як така, най-отимално май некви задръжки в мотивацията, ся няма му режем крилцата я. Сичко мое се намести с достатъчно голям чук. Не е речено всички да са в изтъркани felowship-и и да се гонят наред едни други. По-добре да се помота всеки из скиците на света и да види кво му се прави и с кого като се понатрупаме поне 3-4 човека активни. Ше мисла.... :shock:
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests