Mass Effect 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Mar 09, 2012 3:37 pm

без да съм играл да позная - контролират Рийпърите.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Mar 09, 2012 4:31 pm

RRSunknown wrote:без да съм играл да позная - контролират Рийпърите.
Ммм не е проблема самия резултат с рийпърите. По скоро последните 20 минути където пращат цялата МЕ вселена по дяволите.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Mar 09, 2012 4:43 pm

Я дай един спойлер :)

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Mar 09, 2012 4:52 pm

Не ти трябва спойлер. Ще видиш сам, те просто затриват цялата МЕ вселена.

Брутално зле е. Единственото, с което мога да си го обясня е, че смятат да се откажат от франчайза? Аз просто не виждам просто какво продължение може да има след това, което се случи.

То дори не е реален завършек на трилогията. Все едно са спряли на финалната права и са се гръмнали. Цялата уникална вселена, раси, персонажи, които са градили до сега, са им теглили една майна. Не мога да повярвам. :(

Edit: Или ще трябва някакъв Expansion, който изцяло да пренапише сюжета от един определен момент нататък. Но това би бил най-големия куриоз в цялата история на тази индустрия. :lol:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Mar 09, 2012 5:02 pm

RRSunknown wrote:Я дай един спойлер :)
Внимание спойлерът долу съдържа относително детайлна информация за края на ME3. Отваряйте на свой риск.
Spoiler: show
Общо взето се сглобява протеанското устройто, твоята флота атакува а ти трябва да се придвижиш по земя до лъч който ще те телепортира до цитаделата за да го активираш. И там започва един супер странен сикуънс в който те посреща едно детенце AI и ти обяснява че рийпърите му служат на него, че той е цитаделата(по скоро че тя е чaст от него), че той движи великия цикъл защото трябвало да предпазва галактиката от хаоса и че си лош човек че си го счупил и че те остава ти да решиш дали да унищожиш рийпърите, контролираш ги или да събереш машинното и човешкото днк в едно и всички да станете био механични хибриди. И в зависмост от това какво избереш почват едни драматични филмчета. Като в зависимост от силата на флотата някои от тези неща си взимат - шепърд цитаделата и гслактическата транспортна мрежа. За капак при изрината карта събран перфектен флийт и какво ли не пак не ми стигнаха точките за постигане на оцеляващ ендинг на шепърд. Явно или бичиш мулти или купуваш DLC-та за да добуташ до заветните 5000 ефективни точки сила
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Mar 09, 2012 5:07 pm

мда, бях прав да нямам доверие на Биоваре.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Mar 09, 2012 5:15 pm

Ако си мислят, че ще им играя нов МЕ, без Turians, Krogan, Asari and everything else, няма да стане. Няма.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Mar 09, 2012 5:24 pm

И какво - както си играхме на големите дилеми дали ще се спасят Кроганите от епидемията или не и то да се окаже че няма смисъл :evil:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Mar 09, 2012 5:27 pm

RRSunknown wrote:И какво - както си играхме на големите дилеми дали ще се спасят Кроганите от епидемията или не и то да се окаже че няма смисъл :evil:
Никакъв смисъл няма. Всичко е все едно. Дали сме спасили Rachni кралицата, дали сме спасили целия ни екипаж в 2-ката, дали сме запазили станцията на колекторите, дали сме обединили цялата галактика. Абсолютно всичко е безсмислено.

http://www.youtube.com/watch?v=_qYm738hq1o

User avatar
Vash
Paragon
Posts: 610
Joined: Fri Jan 27, 2006 12:17 am
Location: София

Post by Vash » Fri Mar 09, 2012 9:42 pm

Уффф :( Тъкмо почнах да я играя и сега ми умря мотивацията.

"It was an octopus, centipede, spider kind o' thing, but they was a haff-shaped man's face on top of it..."

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Mar 09, 2012 10:24 pm

Най-правилното нещо, което можеш да направиш е да изиграеш играта до последната мисия и да спреш там. Може пък BioWare да променят нещата с бъдещо DLC. Аз лично съжалявам, че изиграх играта в този и вид. Сега не виждам смисъл от преиграване не само на 3-ката, но и на другите 2 игри.

User avatar
Vash
Paragon
Posts: 610
Joined: Fri Jan 27, 2006 12:17 am
Location: София

Post by Vash » Fri Mar 09, 2012 10:34 pm

Най-лошото е, че сега очаквам да се случи някаква епична тъпня накрая, без да знам точно каква е. Създава доста неприятен съспенс. Но не искам и да се оспойля, така че... Ще игнорна темата за сега, като изиграя ще се върна да псувам.

"It was an octopus, centipede, spider kind o' thing, but they was a haff-shaped man's face on top of it..."

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Mar 10, 2012 3:16 am

Абе тоя толкова важен мултиплеър може ли да се играят соло картите и дава ли точки така за сингъла ?

Щот 70 лева за Live няма да дам посмъртно само за един ендинг.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Mar 10, 2012 4:43 am

RRSunknown wrote:Абе тоя толкова важен мултиплеър може ли да се играят соло картите и дава ли точки така за сингъла ?

Щот 70 лева за Live няма да дам посмъртно само за един ендинг.
Не може. Но няма страшно, единственото, което ще видиш, ако имаш 5000 EMS, е много кратка кътсцена при едно от трите решения, които водят до едно и също. Всичко останало става и с изцяло Single playthrough. Между другото това, че не можеш да достигнеш максимален EMS без мулти е покъртително, но на фона на края на играта просто вече няма значение.

User avatar
Arlina
E'lir
Posts: 196
Joined: Tue Jan 03, 2012 8:24 pm
Location: Normandy

Post by Arlina » Sat Mar 10, 2012 8:45 am

Следват Спойлери...

Spoiler: show
Преди малко приключих с играта и просто не мога да повярвам какъв е края... :roll: Всичко беше супер (поне според мен) до последните 10 минути с които провалиха абсолютно всичко. Преиграх двойката няколко пъти, направих си перфектния сейв, такъв какъвто аз искам и за какво? Краят на втората част беше просто епичен, а след този се чувствам направо депресирана. След като видях този край не знам дали бих повярвала в друг, но ми се иска да изкарат някакво ДЛС поне за да разберем какво по дяволите се случва после? Толкова ли беше трудно да направят още 5 минути тийсъри? Какво стана сега с расите? Останаха всичките на Земята ли? Че по добре Рипърите да ги бяха избили, сега ще умрат от глад и мизерия.
Изобщо съм много разочарована, накрая бях поставена пред невъзможен избор, няма нищо общо с мен или с решенията които съм взимала. Какви ти различни финали, всичко ми е еднакво само цветовете са различни. Направо ми се плаче :(
Представях си нещата по съвсем различен начин, не очаквах от BW да прецакат цялата Галактика....
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests