Абсурдистан! Във тебе ний живяхме...

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Sep 26, 2011 12:56 pm

Дневник се изцепват с непремерено изказване.
В първия работен ден след дългите празници и три дни след началото на размириците в село Катуница, предизвикани от убийството на 19-годишно момче, президентът и премиерът се озоваха по спешност в Пловдив, за да участват в обсъждането на действията на институциите по преодоляване на гражданския конфликт.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Sep 26, 2011 1:06 pm

Те като Бърза помощ, дето идва час след като са извикани и болният вече се е споминал.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6464
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Sep 26, 2011 1:25 pm

http://dnes.dir.bg/news/tzvetelin-kan%D ... 9010?nt=13
Цветелин Кънчев: Рашкови да се изселят от Катуница
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Mon Sep 26, 2011 2:24 pm

Криво ми е да ви разбивам илюзиите, ама премиерът и президентът са у Пловдивско, поради щото видите ли трябва да се открива Панаира. Другото е покрай това.

Аджисан махала си бая циганска, точно както Шикер-а и Столипиново, но е много по-малка и е на пъпа на града.

Нищо страшно не е ставало там.

А не е истина, колко се крие от хората и колко много дори журналята не са докопали от истината. Само ми е любопитно, колко време ще успяват да покриват нещата.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Sep 26, 2011 2:41 pm

Ейййй, туй българското журналист не спира да удивлява. Човек загина, къщи горяха, военно положение имаше, те за микрофона на Миролюба декларация чак написали.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Ordo Malleus
Mistborn
Posts: 1453
Joined: Fri Apr 23, 2010 9:59 am

Post by Ordo Malleus » Mon Sep 26, 2011 2:47 pm

Аре ся, премиерът е там - "абе тоя е на всяка манджа мерудия, пак си прави PR", няма го там - "абе тоя вместо да се покаже като мъж, ходи по концерти".

edit: а с тая декларация журналистите утвърждават мястото в сърцето ми на най-гнусно племе на земята, може би рамо до рамо с юристите.
What froze me was the fact that I had absolutely no reason to move in any direction. What had made me move through so many dead and pointless years was curiosity. Now even that had flickered out.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Sep 26, 2011 2:53 pm

Въпросът е, че той така и така щеше да е там заради Панаира, но когато наистина трябваше да вземе отношение и наистина да бъде там, просто рече "Не политизирайте!" и се намести по-удобно, за да гледа как персонификацията му в лицето на Любо Нейков гони Рачков по бели гащи.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Sep 26, 2011 2:53 pm

Има места където БИ трябвало да е , и места на които си PR.
Всеки интелигентен човек би следвало да умее да направи разлика между двете.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Sep 26, 2011 4:50 pm

Постовете, зовящи към саморазправа с циганите, са ето тук.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Sep 26, 2011 5:28 pm

Е сега вече си правят PR ама юнашки PR
http://www.btv.bg/news/bulgaria/story/1 ... nitsa.html

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Mon Sep 26, 2011 9:55 pm

В последните 22 години у нас се е натрупала прекалено много злоба, която няма къде се излее. Случаят с Кирил Рашков просто е бил искрата, попаднала върху бурето барут. И покрай цар Киро гневът се излива върху кого ли не. Надявам се да не гръмне целият погреб.
Има проблеми с циганите - да. И са сериозни - даже много. Но живеещата в гета неграмотна, асоциална и лумпенизирана маса гласоподаватели е много изгодна на всички правителства.
Познавам доста образовани цигани - но за всички без изключение, първото нещо, което са направили, е било да излязат от гетото. Такъв вече не можеш го хвана с бира, кебапчета и 10-20 лева на джоб.
Цар Киро обаче няма много общо. Той е просто мутра - само че циганин.
Hemos pasado!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Sep 26, 2011 9:59 pm

Какво става по другите градове - чувам Бургас, София, Пловдви имало сблъсъци, счупили камерата на BTV (защо ли) и ударили репортерката с трибагреник.

А тук абсолютно нищо няма - цигани и българи ги гледам в кафенетата , лафят си и плюят цар Киро дружно.

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Mon Sep 26, 2011 10:09 pm

RRSunknown wrote:Какво става по другите градове - чувам Бургас, София, Пловдви имало сблъсъци...
... и във Варна, и във Варна.
Като нищо могат да започнат безредици. А аз просто си стоя в къщи, но тъй като това се пада тъкмо между центъра и Максуда - налага ми се да държа пушката на удобно за вземане място. :neutral:
Hemos pasado!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Mon Sep 26, 2011 11:01 pm

А Тъпия Слави един ред не каза - а иначе големия враг на Боко и големия патриот. Прави си шоуто пича - смех, вицове а за къде по-малки случаи развива теории.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6464
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Sep 27, 2011 11:30 am

При тъпия Слави през 2001 гостува самият Цар Киро, бтв. Не знам дали сте го гледали и дали го помните. По план трябваше да гостува другият цар, дето ни стана премиер, обаче беше отказал. Тогава Киро рече - директно и в прав текст - че се занимава с производство и търговия на алкохол менте, но той бил точно същият като истинския - все било спирт и есенция. Двамата със Слави се смяха много.
На мен още тогава, макар че бях на четиринайсет години, това ми се видя странно - човек, известен като криминален бос, да заяви в най-гледаното предаване в страната, че се занимава с незаконна дейност, без изобщо да се притеснява, че ще го погнат законовите органи.
Не гледах цялото предаване, понеже по другата телевизия даваха "Мерлин", който беше готин филм и го очаквах с нетърпение. Дали е продължил да говори по същия начин?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest