Световната конспирация и петролния разлив

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Sun Jul 04, 2010 5:36 pm

Пак, ще упрекнете, обаче си отворете очите ако желаете...
Игра с карти излязла началото на '90-те.

Wiki-

Image
Image
И лека подкрепа за съвпадението...
Image
Image

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun Jul 04, 2010 5:44 pm

Аха, а Том Кланси директно описа разбиването на самолет срещу Белия дом - един от самолетите на 11 септември 2001 г. май натам се беше насочил. Викам да го затворят за съучастие в атентатите от 11 септември. :neutral:


Художествените произведения разглеждат всякакви варианти и възможни събития. Все някои от тях описват нещо, което се случва впоследствие. Това не значи, че те са го планирали.


А петролни разливи е имало и преди 90-те години.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Sun Jul 04, 2010 8:18 pm

passer-by wrote:Аха, а Том Кланси директно описа разбиването на самолет срещу Белия дом - един от самолетите на 11 септември 2001 г. май натам се беше насочил. Викам да го затворят за съучастие в атентатите от 11 септември. :neutral:


Художествените произведения разглеждат всякакви варианти и възможни събития. Все някои от тях описват нещо, което се случва впоследствие. Това не значи, че те са го планирали.


А петролни разливи е имало и преди 90-те години.
Според мен възможността за съвпадения намалява по геометрична прогресия с всяко следващо съвпадение...
Не си задължен да вярваш на очите или на логиката си...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun Jul 04, 2010 11:28 pm

Ам, аз не виждам какво странно има. Някой е предвидил (или по-скоро си е спомнил), че може да има петролни разливи и че те правят еколозите по-силни? О, еврика, какво откритие! Някой е предвидил, че терористичните актове биха били срещу символите на САЩ? Нима? Колко много досетливост се изисква да се сетиш, че ще са срещу тях, а не срещу воденицата в Долно Камарци?
Бтв, в тази игра имаш слуги на Ктулу, бермудски триъгълник и група Evil Geniuses for a Better Tomorrow, мисля че просто са описали повечето възможни и не много възможни инциденти. Ако утре кацне НЛО, какво, ще се окаже, че и Стар Трек е работа на илюминатите ли?

Междувременно, имаме и карти като тази



Image
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Mon Jul 05, 2010 12:16 am

coldie, две думи: Exxon Valdes. А дори не беше първият, просто първият, който си спомням.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Jul 05, 2010 10:01 am

Roamer wrote:coldie, две думи: Exxon Valdes. А дори не беше първият, просто първият, който си спомням.
и се считаше за най-опустошителният само допреди няколко месеца...

играта - теория на конспирацията е хубав филм :) Нищо общо с реалността обаче
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon Jul 05, 2010 10:55 am

Morwen не искам да давам нов уклон на темата. Само, ще попитам ти реално ли смяташ, че кулите паднаха от сблъсъка със самолетите? То и по кадрите ясно се вижда, че по етажите стават малки експлозийки, освен това отдавна е доказано от експерти, пък и здравият разум сочи, че след подобен блъсък тези сгради нямаше как да паднат по този начин. Всъщност тия карти отразяват всички области където се простира дългата ръка на илюминатите, а това са буквално всички.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Jul 05, 2010 11:12 am

Всъщност отдавна пък е доказано от други експерти, че е имало как да паднат само от самолетите. И освен да сбием експертите, не виждам какво може да се направи. Но не говорим за това.

Кажи ми пак за петролния разлив, моля те. И колко голямо съвпадение е това, че в игра в, която има и извънземни, има атаки по символите на Щатите. Бтв, не знам дали забеляза, но на картата със Свтовния търговски център се говори за ядрена атака.

Но, естествено, че злите управници в сянка си обявяват плановете, като пускат комерсиални игри, в които те са подробно обяснени. Ако илюминатите бяха такава мафия дали тази игра въобще някога щеше да види бял свят, а?
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon Jul 05, 2010 12:00 pm

Сега за картите незнам, аз го научих едва вчера, но да, елита обича да вплита символика и подсказки навсякъде. Да не говорим за подсъзнателната атака, кяото те дебне отвсякъде.
9/11 - разузнавачите докладват, че се готви нещо срещу кулите; висшестоящите не обръщат внимание
mexico coast oil spill - техниците докладват за проблем; висщестоящите не обръщат внимание.
Аз не разбирам как интелигентни хора не могат да прозрат елеменатрните похвати на елита...Разделяй и владей, всявай страх, предизвикай бедствие и после предложи програма за разрешаване на проблема...
Но това не е толкова притеснително, това винаги е било сред похватите на елита.
Притеснителното е, че унищожават планетата.
Просто привеждайки в действие плановете си, еидн от които е за намаляване на населението, не подбират средства и не унищожават само хората (макар че поти унищожиха един цял контитент - Африка) но и природата.
К'во означава 8. Balance personal rights with social duties.
или 1. Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.
http://www.thegeorgiaguidestones.com/Message.htm
Те хората по ключови монументи са го изписали, по телевизията ти обявават НСР, по конфернеции ти казват нещата в очите, но ........

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Jul 05, 2010 12:13 pm

coldie wrote:mexico coast oil spill - техниците докладват за проблем; висщестоящите не обръщат внимание.
Да видим кое е по-вероятно.
1) Техниците са казали, висшестоящите умишлено са пренебрегнали, понеже са искали да предизвикат екологична катастрофа и да платят милиарди за почистването на разлятия петрол след това.
2) Техниците са казали, висшестоящите умишлено са пренебрегнали, защото са искали да спечелят повече пари - все пак ако спрем да копаем, за да си оправим бакиите, ще загубим милиони долари, а това не изглежда добре пред акционерите.

Аз залагам на 1!










НЕ
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Jul 05, 2010 12:18 pm

Добре, Колди, ти скачаш от идея на идея - първо бяха картите, сега са подсъзнателните послания... всеки път, когато нещо бъде оборено, ти просто минаваш на друго, също толкова абсурдно, без дори да се замислиш за предишното.

Иначе - малко ли катастрофи са били причинени от прекалена самоувереност и убеждение, че няма нужда да се прави нищо, то само ще си мине? Или такова нещо няма, само илюминатите са. Само че аз илюминати не съм виждала, а самоуверени идиоти - с купища.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon Jul 05, 2010 1:18 pm

Всяко самостоятелно твърдение може да бъде оборено лесно.Просто знам част от какво са Бритиш петролиум и не се съмнявам, че всеги изгубен долар за компанията, ще се върне поне 10-кратно чрез други компании, огранизации, банки.
Илюминатите със сигурност не са идиоти, макар,че са доста самоуверени.
Надявам се хората да започнат да се събуждат, но аз лично засега съм песимист.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Jul 05, 2010 1:41 pm

Ама ти сериозно ли вярваш в Илюминатите? :lol:

за да спестим 5 страници обяснения нека просто се разберем, че няма да получиш нищо освен :?: :roll: :popcorn: :mnia: като реакции по тази тема, така че недей се хаби :wink:
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Jul 05, 2010 1:43 pm

А всяко достатъчно голямо множество от твърдения не може да бъде оборено, защото на оборващия ще му писне.
От друга страна всъщност ти трябва да докажеш твърденията си, което не правиш. Общо взето схемата ти е "има илюминати, защото има заговор за 11 септември и има заговор за 11 септември, защото има илюминати". Доказваш едно недоказано/оборено твърдение с друго недоказано/оборено твърдение.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon Jul 05, 2010 9:01 pm

Опитвам се да не го приемам като хабене, успявам само донякъде :D
Да, напълно съм убеден, тъндър. Не ми е възможно да пренебрегна стотици доказателства + интуицията ми за да се съмнявам, че ги има. Имало ги е и преди векове, но дали са изповядвали същите ценности като сегашните незнам, със сигурност влиянието им е било мн по-малко от сега. всъщност не мога да съм сигурен каква са им ценностите, но предополагам...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests