Билярд

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Билярд

Post by shayhiri » Mon Nov 05, 2007 5:19 pm

Време е и за още една сериозна тема в подфорума (като пейнтбола и шаха). И без майтапи като "джобен --- ".

Предлагам "от вратата за краката" да почнем с практиката и ви каня днес след 19:30 в геймцентъра към х-л "Рила", така обичан от ритъмманиаците.

С Ксел ше сме там, очакващи претенденти за форумната титла. Ко никой не дойде, просто ше се доусъвършенстваме. 8-)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Nov 05, 2007 5:29 pm

Ми да бяхте казали по-рано от... 2 часа и 10 минути преди събитието.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Mon Nov 05, 2007 5:31 pm

Мдам, кат' за днес няма да мога да дойда, някой път по-нататък явно.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

Xellos
Moderator
Posts: 20300
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Nov 05, 2007 5:33 pm

Еми кратка ипровизация там час два ако фанем маса. Тамън да потренираме, че Пенчев ше ни свие сърмите следващия път.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 05, 2007 5:33 pm

Ми нямаше тема досега. :dunno:

Занапред ше е по-лесно. :mrgreen: Пускайте и вие оферти, че е самотно на спартанския връх.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Nov 05, 2007 5:34 pm

абе вие не можахте ли по-късно да кажете? :) аз се разболявам и пас за този път, пък и вчера вече бях там на билярд :)

edit: ще го видим спартанския връх следващия път колко е висок :wink:
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

Xellos
Moderator
Posts: 20300
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Nov 05, 2007 5:36 pm

Ааа и си траеш гадинаааа.

Ми като друг не се сеща са по-добре късно. И без тва масовка там не става на билярда яко.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Nov 05, 2007 5:39 pm

Решението да се ходи на билярд беше взето спонтанно към 8 часа вечерта вчера, така че шът ъп :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

Xellos
Moderator
Posts: 20300
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Nov 05, 2007 5:41 pm

thunder wrote:Решението да се ходи на билярд беше взето спонтанно към 8 часа вечерта вчера, така че шът ъп :)
same here :P
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Nov 05, 2007 7:55 pm

Xellos wrote:
thunder wrote:Решението да се ходи на билярд беше взето спонтанно към 8 часа вечерта вчера, така че шът ъп :)
same here :P
ми да се бяхте обадили по-рано, ако е от 8 часа вечерта вчера :bigtongue:
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Mon Nov 05, 2007 8:40 pm

И аз бих боцнал билярдче и евентуално джагичка, ама много късно писахте...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

Xellos
Moderator
Posts: 20300
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Nov 05, 2007 10:40 pm

Пф повисехме бая докато се освободи ма един час поджиткахме запълвайки времето си до тогава с еърхокей и аз пак си насиних дланта кат пълен ламер. Иначе в билярда продължавам да нямам подобрение :mrgreen:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 05, 2007 10:44 pm

Ше ги мачкаме като турски дънки следващия път. 8-) Стига черната прокоба #8 да не ми се пречка много. :roll:

Заповядайте когат ви е удобно. Коруин, очаквай конфиденционално обаждане некой от тия следобеди. :shock:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Xellos
Moderator
Posts: 20300
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Nov 05, 2007 10:46 pm

И после на Клуб :mrgreen:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue Nov 06, 2007 11:28 am

Гадове. И аз искам следващия път да джойна. И на Клуб също може, няма да се дърпам много. :wink:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest