The Witcher

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Dec 27, 2007 9:51 am

А, сетих се. Не ми казвай, че гледаш скрийнър...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Dec 27, 2007 10:09 am

DVD е, перфектно качество беше, ще драсна после грубичко, да не доспамвам тук.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Jan 26, 2008 5:28 pm

The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Jan 26, 2008 6:03 pm

Първото "ревю" на пича, което си признавам, че просто не догледах...

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Tue Mar 25, 2008 9:07 am

Ми прав е за едно две неща - примерно търчането из картата е хипер досадно, особено след 3тата обиколка плюс в откритите местности има невидими (освен на мини мапа) бариери, което прави нанайстата обиколка думи нямам колко досадна. Е, няма как да го е видял във първите две карти, ама карай.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Mar 25, 2008 3:19 pm

Затова и играта няма нищо общо с Готик както твърдяха някои хора- защото си ограничен от невидимите бариери. Мен лично обиколките не ме дразнеха- харесваше ми да обикалям напред- назад и да се радвам на света около мен.

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Tue Mar 25, 2008 3:24 pm

мда, твърде много обиколки. А и не най-доброто управление. И твърде много филмчета, които правиха повечето диалози досадни. А и огромните и ненужни екрани , дори за претърсването на наи-малкият обект, като цвете например. Добра идея, но доста вяло изпълнена :D

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Mar 25, 2008 3:38 pm

Аз играя като Neverwinter Nights- отгоре- отпада ми проблема с управлението.
Големи екрани- големи, малки кой го ебе- и на Fаllout заемаха целия екран- не е ли все тая какви са екраните при вземане на неща от инвентара?
Твърде много филмчета- ???? Май съм ги изпуснал тия много филмчета. А тези които ги имаше нищо лошо няма в тях. Може би смяташ диалозите за филмчета?

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Tue Mar 25, 2008 11:30 pm

Повечето хора я сравняват с Готик по други параграфи, не точно по свободата в разкарването по картата. Не че в Готик го нямаше досадния елемент с нанайстите заобиколки, ма някак си беше по малко досаден. А и аз визирах бариерите от типа на тази в блатото - за да стигна от/до шибаната кула, трябва да заобиколя през 3/4 от картата вместо да мина направо.

Единият наистина сериозен проблем, поне за мен, е малоумният инвентар. Впредвид хиляда и трите неща които е хубаво да ми се намират из него, нещо от типа на този от Готик (бездънен и без лимит на ауто-стакването) щеше да бъде адски полезно. В момента по скоро дразни и ми пречи ефективно да изпозвам поушънки, пък за по екстравагантните неща като бомби да не говорим.

Другият, е не точно проблем, като се замисля, е че някак си играта те забива или в рамотаване, изпълняване на куестове и диалози, или в битки. Много рядко се съчетават и двете. Което на моменти е крайно фрустриращо.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Mar 25, 2008 11:41 pm

Съгласен за инвентара, уви...Баш така си е. :roll:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Mar 25, 2008 11:50 pm

armageddon wrote:Повечето хора я сравняват с Готик по други параграфи, не точно по свободата в разкарването по картата. Не че в Готик го нямаше досадния елемент с нанайстите заобиколки, ма някак си беше по малко досаден. А и аз визирах бариерите от типа на тази в блатото - за да стигна от/до шибаната кула, трябва да заобиколя през 3/4 от картата вместо да мина направо.

Единият наистина сериозен проблем, поне за мен, е малоумният инвентар. Впредвид хиляда и трите неща които е хубаво да ми се намират из него, нещо от типа на този от Готик (бездънен и без лимит на ауто-стакването) щеше да бъде адски полезно. В момента по скоро дразни и ми пречи ефективно да изпозвам поушънки, пък за по екстравагантните неща като бомби да не говорим.

Другият, е не точно проблем, като се замисля, е че някак си играта те забива или в рамотаване, изпълняване на куестове и диалози, или в битки. Много рядко се съчетават и двете. Което на моменти е крайно фрустриращо.
За това съм много съгласен - просто много ме нервеше факта че съм събрал 1001 билки и не мога да си организирам по никой начин и всеки път трябваше да тичам до кръчмаря. Надявам се в Enchanted версията да го оправят тоя калпав инвентар.

Иначе единственото общо с Готик е усещането че NPC тата правят нещо смислено и че живеят истински живот. Нищо друго общо няма- Готик е игра която остро залага на exploration-а и на свободата да ходиш където си искаш - Witcher не залага на този принцип. И аз се зарадвах на първото село където селяните цепеха дърва, децата играеха и жените перяха и си казах- ей го новия Готик, и после забих в 20 сантиметровата оградка без да мога да видя какво има в гората отсреща .

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Mar 25, 2008 11:55 pm

Охо, каква е тази Енчантед версия, драсни и линк обезателно - някакъв цялостен ревамп ли?

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 26, 2008 12:04 am

линкец:
http://dev.shacknews.com/onearticle.x/51380
Ще излиза месец Mай и ще представлява МНОГО подобрена версия на сегашната игра с оправени системни изисквания (особено loading), оправен диалог, нови нива и най-вероятно ще пипнат инвентара и ще балансират нещата.
Last edited by RRSunknown on Wed Mar 26, 2008 12:13 am, edited 1 time in total.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6940
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Wed Mar 26, 2008 12:08 am

Само да вметна, че версията е Enhanced, а не Enchanted :lol:
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 26, 2008 12:11 am

MY BAD :oops: , сега разбирам защо gamespot нищо не ми изкара с търсачката!. По- някаква странна причнина като съм го видял преди около месец и съм го запомнил като enchanted.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests