Абитуриентска боза

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri Mar 05, 2004 7:10 pm

ами Морв, подозирам, че факта че аз не се заседях на масата за повече от 5 минути и общо за неповече от половин час има нещо общо с доброто прекарване :) Дивеехме по дансинга целия клас :) Помня, че поне 15 момчета играхме кан-кан по едно време :) момичета по-малко се престрашиха, но се справяха по-добре :)

А иначе вие, математиците, бяхте заточени най-далеч от дансинга и от музиката, какво се оплакваш от шума :) Моята маса беше на първия ред :)

Иначе в Шератон НПМГ си направиха няколко бала в последните години и всички са много доволни

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6266
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Fri Mar 05, 2004 7:23 pm

а посрещахте ли изгрева на Альоша?
Естествено, без това не може. :)
Добре, че имаше таксита да ни закарат обаче. :D
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Mar 05, 2004 7:52 pm

Сори за грубостта, но плс да не ми разбозявате темата все още :/ В смисъл, наистина искам некво инфо да събера първо. Пак сори.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Silenius
Merchant
Posts: 75
Joined: Sun Dec 21, 2003 9:44 pm
Location: Руси;)
Contact:

Post by Silenius » Fri Mar 05, 2004 10:39 pm

off-topic:
Като начало: Здравейте, шадоуденсъри! След тримесечно заточение из джунглите на българското образование, най-после се завърнах и намерих един нов/стар, прекрасен форум. Красиво и стилно - Бравос!

по темата:
Абе, понеже и аз така си абитюренствам в последно време, въпросът за мен си е достатъчно актуален. Е, не мога да вляза с изгодно вам предложение, щото де го Дунава, де е Витоша, но пък след бала, няма ли да ходите на морйенце!:) Особено май-юни... немците са малко, рускините - много, бирата -евтина,... абе море, бе!;)
Либийци: Кадри и специалисти на световно равнище, много търсени по целия свят и предпочитани пред всички други. Но като патриоти те отказват да се продадат като Марадона, дори за по 1000 долара на час.

Муамар Кадафи

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Mar 06, 2004 9:56 am

Та кажа за протокола - това че швабите са малко, може да ви е само от полза, щото те горките за нишо не стават - кат пият 2 бири, напият се и се кандилкат кат за световно, а швабките са грозни като крави.
Иначе Рол, и аз имам добри спомени от бала ми, ама да ти няма да се заинтересуваш от оферта в Пазарджик. Иначе препоръчвам след това да си разкарате задниците до Слънчев Бряг, където препоръчвам дискотека Мираж мисля че се казваше, мноо яко дънят чалга по цели ноши и Мания мисля че се казваше, дънят техно по цяла нощ. Мноо яки местенца. Мания виж май беше във Слънчев бряг. Ако се навиете на Слънчев бряг, не ходете, повтарям НЕ ХОДЕТЕ със Географски Свят, такъв номер ни скроиха, че замалко да ни скапят празника, ама ние си бехме пи4ове и го преживяхме.
Впрочем, не е важно със кой си, важното е купона да е на ниво.

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Sun Mar 07, 2004 7:53 pm

Ми то и аз ще абитуриентствам тази година, но да си кажа мнението, все пак:

Ние ще бъдем в Шератон. И учудващо целия випуск се нави. И то защото не го организирахме ние, разбира се. Учителите се занимават с тая работа и само от време на време ни искат пари.

То очакванията са големи, разбира се, но бих казал, че това НЕ е най-важната вечер/нощ в живота. И че със сигурност ще си прекараш чудесно, ако сам си го направиш такова.

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sun Mar 07, 2004 8:26 pm

А така! Подкрепям! Много по-важно е да си подготвиш добре погребението...Иначе, разписах се в темата, с единствената цел да съобщя, че и идея си нямам от абитуриентски бози, етъри и молотови ( когато му дойде времето, за жалост, няма да говоря така :(( ) , а и във форума едва ли някой ще се заеме да изрежда телефони и адреси. Затова пък на тоя свят има много бюра, които се занимават единствено и само с прибиране на пари от кандидат-студенти, като отвреме-навреме им организират баловете, или търсят други, които да го направят, за благодарност. И тези фирми си имат сайтове, удобно поставили капанчета ( разбирай банери, спамърски мейли и др. ) из нета. В краен случай, в Google. Имам предвид, с една търсачка и малко време, можеш да си направиш професионална консултация, или поне да замажеш очите на класния с тази лъжа, и ще стане много по-бързо, стегнато и плавно, отколкото ако се направиш на Майстор Сръчко Може Всичко. Знам, че съветът ми е кретенски ( не знам защо, но накрая винаги така се оказва с моите съвети ), но е от сърце :РРР

User avatar
Moiraine
Paragon
Posts: 596
Joined: Sun Jan 11, 2004 5:01 am

Post by Moiraine » Mon Mar 08, 2004 9:29 am

Ама съкровище, какво си се изпритеснил за тоя бал, аз съм в организационния комитет, споко, вече съм събрала сума ти апетитни оферти и така или иначе информацията ще мине първо през теб :)
*Missing someone isn`t about how long it`s been since you´ve seen them last or amount of time since you last talked. It`s about that very moment when you`re doing something and you wish that they were right there with you*

Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Tue Mar 09, 2004 12:56 pm

Аз ще го прекарвам в НДК, но съм страшно учуден, че все още не сте си резервирали място за бала бро! :shock: :? :?: Ние вече сме го направили още Октомври месец...

Аз ще нося прости дрехи на бала си. Обикновени сако, панталон и риза, които мога да нося в рутината си. Няма да бъде скъп целия бал надявам се. Поне рд-то ми мина с 50-60 лева. Това сигурно няма да превиши толкова много...:)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Mar 09, 2004 8:19 pm

Еми аз мисля, че споделих, че понеже сме през юни, просто тогава вече никой не се бута за балове и избираме каквото ни скимне.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Silenius
Merchant
Posts: 75
Joined: Sun Dec 21, 2003 9:44 pm
Location: Руси;)
Contact:

Post by Silenius » Wed Mar 10, 2004 12:27 am

Като стана въпрос за $:
Абе, чудно ми е каква е тази традиция по абитюрентските балове да се хвърлят невероятни суми пари. Оня ден едно девойче отскочило до София на някакво изложение тип "Ние българските производители обичаме парите" и се завърна с рокля за 180лв по която сигурно авторът (незивестен/народен) е изхабил плат колкото за оскъдно шалче и обувки за 100лв, които, няма да си кривя душата, ама май ги виждам навсякъде из центъра. Е, верно не са от странният за мене цвят орехово-пясъчно, но пък 'се пак са навсякъде.

А, аз горкото момче, расло из реки и балкани, та чак се оляло, ще трябва да си шия по поръчка. И си представям как отивам при ония хищници дизайнерите и им кажа скромно "костюм-бал" и как ме хващат,мерят 2 4аса и накрая ми зимат 200 лева за зле окърпен чувал...

абе стига съм се оплаквал, баща ми да му мисли... :)
Либийци: Кадри и специалисти на световно равнище, много търсени по целия свят и предпочитани пред всички други. Но като патриоти те отказват да се продадат като Марадона, дори за по 1000 долара на час.

Муамар Кадафи

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Mar 10, 2004 11:54 am

Silenius - не са чак пък толкова скъпи. Поне на мен (абе същата ситуация като при теб) не излезна чак толкова лошо. Поне ми седеше що годе прилично :D

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Wed Mar 10, 2004 5:47 pm

Аз пък си купих готов костюм, точно защото не знам какъв чувал може да ми ушият. А и така видях как ми стои. Пък и изобщо не е скъп, а е много хубав!

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Mar 10, 2004 11:31 pm

Еми който има нормални габарити и се събира във готов костюм ... :D

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Thu Mar 11, 2004 7:20 pm

Явно се вмествам в общоприетите "габарити". :D Ама не съвсем. Защото ми дадоха панталона с един номер по-малък. Та готовите костюми си имат и тази екстра. :D

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 1 guest