Играно напоследък

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Jan 10, 2012 9:25 pm

Фрейма си е фрейм - няма значение дали става дума за стратегия, рпг или кешън.

То по-тази логика след 10 години с някой компютър сглобяван тогава може да излезе че Хироус 10 върви по-добре от шестицата.

не знам дали ми следиш мисълта но по-добро и бързо вървене означава примерно както Mass Effect 1 сечеше на даден компютър - то Mass Effect 2 върви на същия компютър много по-добре и по-бързо.
Last edited by RRSunknown on Tue Jan 10, 2012 9:28 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Nebulas
Farmer
Posts: 67
Joined: Thu Dec 22, 2011 2:10 pm
Location: Plovdiv

Post by Nebulas » Tue Jan 10, 2012 9:26 pm

Моля някой модератор вече да се намеси - темата е какво сме играли и с един пост да си кажем мнението. Последната страница и половина обаче освен остър език и конфигурации на машини не ми донесе никаква стойност. Една позната в такива случай казва - не хранете трола.

Аз минавам на LOTRO = Lord Of The Rings Online. Играта ми харесва, не е пренаселена, но има хора, повечето са quest-ове с доста приятна история. Освен основната нишка по книгите на Толкин има и тонове странични сюжетни линии, както и репутации, професии, инстанции с други играчи (dungeons) и инстанции с NPC (skirmish). Като цяло е доста добра алтернатива на WOW - само да имах малко повечко време :)
"Information is the most dangerous explosive known to mankind!"
J.Horovitz

User avatar
Damnation
Farmer
Posts: 50
Joined: Tue Jan 03, 2012 4:45 pm
Location: Sofia

Post by Damnation » Tue Jan 10, 2012 9:30 pm

RRSunknown wrote: не знам дали ми следиш мисълта но по-добро и бързо вървене означава примерно както Mass Effect 1 сечеше на даден компютър - то Mass Effect 2 върви на същия компютър много по-добре и по-бързо.
За последно, защото Nebulas е прав, от самото начало говоря само и единствено за loading и NPS response :)
Nebulas, чувал съм само добри отзиви за LOTRO, но не е ли прекалено празна за да се започва тепърва да се играе ?
Ego te provoco

User avatar
Nebulas
Farmer
Posts: 67
Joined: Thu Dec 22, 2011 2:10 pm
Location: Plovdiv

Post by Nebulas » Tue Jan 10, 2012 9:39 pm

Damnation wrote: Nebulas, чувал съм само добри отзиви за LOTRO, но не е ли прекалено празна за да се започва тепърва да се играе ?
Не бих казал - в малките лвл може да е малко пусто - 4-5 човека в същата местност, но това е умишлено направено (играчите все едно са в алтернативни вселени и не се виждат/пречат). Има си начини да си намериш група за почти всичко, но аз засега си се оправям сам и съм доволен. Не обичам да издирвам последния моб на поляната с GPS, така че навалицата не ми липсва :) Играта е безплатна, така че не ти коства нищо да я тестваш - препоръчвам ти сървър Eldar.
"Information is the most dangerous explosive known to mankind!"
J.Horovitz

User avatar
Damnation
Farmer
Posts: 50
Joined: Tue Jan 03, 2012 4:45 pm
Location: Sofia

Post by Damnation » Tue Jan 10, 2012 9:42 pm

Мерси :)
Ще ме изхвърлят от нас ако почна още едно MMORPG, но звучи добре, фен съм на Толкин.
А...добре ли е направено PVP-то? За това май само не съм чувал нищо
Ego te provoco

User avatar
Nebulas
Farmer
Posts: 67
Joined: Thu Dec 22, 2011 2:10 pm
Location: Plovdiv

Post by Nebulas » Tue Jan 10, 2012 9:57 pm

Когато нормалния ти герой стане лвл 20 (3-4 дни) ти отключва pvp. Вариантите са 2 - дигаш нормалния герой и отиваш в PVP зоната или ... създаваш макс лвл чудовище и играеш като лош. Демек pvp е съсредоточено в определени зони, за да не се тормозят малките лвл и може или да се развиеш и да си от добрите или още на 20 лвл да станеш лош. Естествено като биеш други играчи ти отключва разни неща, но не съм много навътре - не ме вълнува.
"Information is the most dangerous explosive known to mankind!"
J.Horovitz

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Wed Jan 11, 2012 12:45 am

Аз се поправям относно специализациите - всъщност не са много по-различни от като цяло Хероес-а, но май са по-малко. То не, че и преди поне 50% бяха само за цвят.
Но има интересни кобинации в тях, както и в магиите. Макар, че това са пак маскирани стари неща:) Например магията за ход и дмг, която си е старият "Prayer".
Още не мога да кажа, защото съм на мисии а там има ограничения и специфики, но ако транформа на замъци е опция, това е голям плюс за начинаещите, а за старите играчи би трябвало да минус.
Но аз няма да съм недоволен, защото сега така ми е кеф, да си правя ходчета. И играта е точно това - мляскащ умерен кеф.
Бил съм когото съм видял компютър или играч, навремето - за мене тая игра няма предизвикателства откъм трудност.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Wed Jan 11, 2012 10:15 am

RRSunknown wrote:
Първия Dual Core излиза 2007 юни - , в България навлязоха чак декември 2007 E2200.
Ако ти докажа че съм имал такъв през есента на 2006 печеля ли "бинките" :P

П.С. Кво си се разпалил толкова от вчера? Досега не съм те виждал чак толкова агресивен за каквото и да е ставало на въпрос. Ако си имаш някакви лични неща пий една ракия или ходи да крещиш на някоя поляна, но недей така да обиждаш масово хората щото просто не си на кеф.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Jan 11, 2012 10:32 am

Имах Е6600 още ноември 2006-а. Реших да се поглезя и купих една скромна конфигурация тогава.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Wed Jan 11, 2012 10:37 am

The Dragon wrote:Имах Е6600 още ноември 2006-а. Реших да се поглезя и купих една скромна конфигурация тогава.
То и аз имах пари тогава ама E6600 ми се видя ненормално скъп(хем че пазарувах на дилърски цени), та минах с Е6400.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Jan 11, 2012 11:00 am

RRS, не знам откъде го измисли това с Dual Core процесорите от 2007-ма, но Athlon X2 и Pentium D са от средата на 2005-та, а Core 2-тата - от 2006-та. Най-забавното е, че дори линкът, който си дал, ти противоречи... :mrgreen:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Jan 11, 2012 11:09 am

Явно в този форум няма смисъл да се търси истината - когато пет човека ти скочат на заяждане с обиди това е явен признак че не си желан.

Майндкрайме да прав си - 6300,6400, 6600 е излязло от фабриките на Интел есента 2006, което нищо не променя защото Хироус 5 излезе май месец.
Въпреки че бяха много редки - признавам си грешката. Да аз си признавам грешките. Не съм пускал инфото за видеото и процесора за да се заяждам а за да търсим истината - нещо за което човека си призна


Затова мога да ви кажа да си ебете си майката.

Върви спори с Майндкрайм че не си употребявал думата бинки - няма значение , ти нямаш сестра ама тя е курва.
Драгънчето и Сашко мълчаха при спора кое как върви но не пропусна да ужили като мерна там където излъгах.

За небюласчо съм тролче нищо че му се смеят 50-човека в геймърските форуми на тъпотии които някой е копирал там - защото колкото и да бях изненадан, оказа че има разни хора които следят форума и събират бисерите от него за да им се смеят.

Затова - яжте ми кура и довиждане.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Jan 11, 2012 11:28 am

Don't let the door hit you on the ass while you are exiting. Може би не сме се включили основно защото аз изобщо не съм играл петицата. За сашо не знам. Ако те е ударила някаква форма на мензис или имаш лични проблеми - кажи, няма да те вземем насериозно. И малко по спокойно.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Jan 11, 2012 11:48 am

Ни най-малко не ме интересува как върви или е вървял петия Heroes, при положение че ме зариби за няколко часа, а Heroes 3 - за цял живот. И определено нямам време да изследвам флеймовете ви в дълбочина. Също така нямам време да модерирам 3 страници булшит, така че ще тегля един временен лок.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Jan 12, 2012 5:44 am

Отварям темата. Да не съм видял повече безцелно флеймене и псуване тук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests