Уговорки за кино

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Apr 11, 2008 12:49 pm

Викам, за който не работи ^^.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Apr 11, 2008 12:57 pm

Еми лесно ти е на теб. :wink: Те ще го увеличат и за другите прожекции след време според мен.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Apr 11, 2008 12:59 pm

Бтв, много ученици също ходят на кино. Ако не са на училище по обяд, сигурно биха намазали и те.

Че ще го увеличават и за другите прожекции след време - да, сигурно, тогава ще ходим на кино веднъж на два месеца :/ или три, за някой особено впечатляващ филм...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Apr 11, 2008 1:01 pm

То не, че е голяма болка едното левче отгоре ама съм сигурен, че ако им мине номера след 6 месеца пак ще пробват гадовете. :evil:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Apr 11, 2008 1:03 pm

Болка е бтв :).
То по тоя логика където 1 левче, там и 2. А като бяха 6лв. бяха скъпи, едва свикнахме на 7 лв. и сега вече 8 и нагоре... не е като да е малко увеличението или изобщо приемливо.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Apr 11, 2008 1:04 pm

Абе ако и заплатите се покачваха със същите проценти щеше да е супер. :wink: Ама мойта си седи все същата. :evil:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Apr 11, 2008 1:09 pm

Сега и социална дискусия стана. Добре де, но понеделник до четвъртък цените (включително късните) стават с лев по-малко. Не виждам чак такъв проблем.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Apr 11, 2008 1:27 pm

То проблем няма никакъв, и филми дет си заслужават на кино повече от 3-4 пъти в годината още повече.
:ninja:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Apr 11, 2008 2:34 pm

Аз пък, както знаете, гледам филмите само на кино, ако изобщо са ги внесли дистрибутчиците. 60-70 подбрани филма всяка година, което означава, че ходя на кино поне 120 пъти.

Така че много се радвам, че НАЙ-СЕТНЕ тъпите глави на плексаджиите почнаха да увират. Не се лъжете по заглавието и четете внимателно. Новината е чудесна, както ви бях "подсказал" още в предишния пост.

Поскъпват само уикендните билети в Арена и Синеплекс след 18 часа. Останалите ПАДАТ!! В Мола остават същите, но и те ше се усетят. :roll:

Тва кво означава? Че просто ше ходим в ДЕЛНИЧНИ вечери или съботни следобеди в Арена - на цена не 8, не 7, а 6лв.!! :D А в Синеплекса даже и по 5лв. ше има, целия четвъртък - жалко, че е най-шитавият плекс. Така че кво мръхкате - скачайте! 8-)

Надявам се да е тенденция и да стане като в бяла държава. Уикенд вечер 8лв., делник вечер и уикенд ден 5лв., делник ден 3лв., определени сутрешни прожекции 2лв. Тва е истината. Като ходих понеделника на Спайдъруик в Арена от 17:00 и голямата зала беше ПРАЗНА. Баси КОЛКО време е нужно на българския бизнесидиот да схване елементарни положения. :roll:

П.П.: Сега естествено ше ходя на Мглата от 16:30 в Арена. Пепи (и Коце, макар че си на работа), ако ше идвате, потвърдете среща 4, 4 и нещо там.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Fri Apr 11, 2008 2:43 pm

@Алекс

Този път както никога имаш право за нещо, а именно за различните цени на билетите, в зависимост от деня и часа на прожекцията. Спомням си, че на времето в Мултиплекса беше така, въпреки че беше доста отдавна: цени през уикенда от късния следобед нататък - 5 лв., цени до ранния следобед през уикенда - 3 лв., а май имаше и още по-ниски цени за прожекции преди обяд по време на работната седмица.

Така че поне в това отношение нещата почват да се нормализират, въпреки че разликата в цените на билетите все още е малка. Ако билетът за prime time (позволявам си да пренеса термина от телевизията) ще е 8 лв., то тогава билетите извън това време щеще да е добре да струват 5 лв., но предполагам, че трябва да се радваме и на това, което се предлага ...
This signature is not yet rated

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Fri Apr 11, 2008 4:11 pm

Е нали беше за 8 в Мола?
То сега е 4:10 няма как да стигна дотам вече.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Apr 11, 2008 4:18 pm

Не бях видял че другите прожекции са поевтиняват. :oops: Така звучи доста прилично. 8-)
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Apr 22, 2008 3:56 pm

За да не спамим темата на филма, пускам отсега оферта за IRON MAN другия петък (втори май). Първият от двайсетината летни бъстъра и - както изглежда - достойно начало на киновакханалията.

Предполагам, че ше си е петък вечер в Мола (или дигитално в Арена) и че повечето ще отидем. Просто няма как групово ходене за по-малко от 8лв., а специално за такива филми си заслужава.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Apr 22, 2008 4:07 pm

Потвърждавам, за тоя филм си струва.


Аз обаче имам молба - нека го направим понеделника след уикенда. Едно, че си спестяваме по левче, второ, че ще скипнем огромните маси хора от уикенда, трето - че уикендът и петъка мое да са ми заети вечерите.


Не мисля, че три дни ще са драма на който и да е, тука големи гийкове на тема филми по комикси няма ениуей :) Имам тайното подозрение, че дори Алекс може да изтрае три дена и да не отиде сам...


А филмът си е за компания.
Last edited by Roland on Tue Apr 22, 2008 4:24 pm, edited 1 time in total.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Apr 22, 2008 4:21 pm

A тогава (в понеделник) имам реален шанс да се върна от Бургас навреме за едно ходене. Тоя филм точно и мен ме вдъхнови за групово гледане.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 104 guests