Продавам Meizu M1 Note

Имате няколко балистични ракети и се чудите на кого да ги продадете - това е мястото! Танкове, гранатомети, fluffy dildos - we've got them all
Post Reply
User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Продавам Meizu M1 Note

Post by coldie » Thu Sep 24, 2015 5:48 pm

Не знам дали в сайта позволявате. Аз иначе не виждам нищо лошо.
Няколко телефона са, чисто нови, неразпечатани.
Телефона е може би с най-голямото КПД цена-качество във средновисокият до високият клас.
Характеристики:
42.500 точки на Антуту.
5.5 инча / защита - Corning Gorilla Glass 3 / Процесор - осемядрен на 1.7 GHz Cortex-A53 / вътрешна памет 32ГБ / РАМ - 2 ГБ / 13 МП камера с много висока резолюция - 4208 x 3120 pixels / селфи камера - 5 мп. / батерия - 3140 mAh.

Давам ги с по 30-40 лв по-ниско от най-ниската цена по сайтовете.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Продавам Meizu M1 Note

Post by Yan » Fri Sep 25, 2015 10:34 pm

coldie wrote:Не знам дали в сайта позволявате. Аз иначе не виждам нищо лошо.
Няколко телефона са, чисто нови, неразпечатани.
Да, позволяваме. Има си раздел :)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Продавам Meizu M1 Note

Post by coldie » Mon Oct 19, 2015 7:03 pm

Телефона си стои още в кутийката. намалям драстично цената до 380 лв, за определено време. Няма да ви лъжа, мога да го сравня от първа ръка със Z3 и G3, Превъзхожда G3 по всичко. Сравнене с Z3, няма такива ултимативни качества на камерата на Сони, но звука е по-добър, по останалото са долу горе едно и също. Може би Мейзи има малко по-добър дисплей.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Продавам Meizu M1 Note

Post by coldie » Tue Oct 20, 2015 7:14 am

Тук можете да прочетете обстойно безпристрастно ревю.
http://www.mobilebulgaria.com/tests/220/meizu-m1-note

От телефона аз особено съм впечатлен от звука и дисплея, а също и от производителността, но за 1.7 осемядрен процесор е нормално.Батерията също, наистина е корава, недостатъка е, че се зарежда по-бавно.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Продавам Meizu M1 Note

Post by coldie » Fri Oct 30, 2015 9:48 am

Предлагам го за 350 лв. Това ми е последната цена. Пращам по Еконт с преглед и тест за да се убедите, че телефона е точно това.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Продавам Meizu M1 Note

Post by coldie » Fri Nov 13, 2015 12:33 pm

Все още се продава, телефона стои в кутията и не се иползва. Купен от оператор, работи с всички карти, 2 години сервизна гаранция с опция за замяна.
Телефона е реплика на Айфон 6, със същата визия и опции, само че е 5.5 инча.
Малко повече неща, които трудно ще се открият по спецификации.
Звукът е отличен, по добър е дори от звука на HTC ONE - сериите, Meizu, преди е била производител на преносими мини аудио устройства, с това си обяснявам изключително чистият звук, дори на стилове като техно, се справя много добре.
Защитата е последната на Горила 3, разстоянието между защитното стъкло и дисплея по ревюта е даден 0%, което води до 100%-това сензитивност при допир.
Производитеслността е ясна - на нивото на модели и марки на почти двойни цени.
Явно Меизу са акцентирали на производителността. След сензацията, която иска да направи Сони З5, неизвестната у нас марка Мейзу, ще изскочи с Meizu M5 pro, който ще е със същата производителност като на новото Сони, ако не и повече.
Относно камерата няма как да кажа, че е на нивото на флагманите на Сони, там тях няма кой да ги бие, но качеството е достатъчно добро и за моя изненада, е добро и на лампа, а най-качествени са видеоклиповете.
Другото интересно е, че както Айфоните се отключва с плъзгане на пръст по дисплея, заключва се с задържане 1.5 сек на скрийн копчето. Също като Айфон, телефона не се отваря, има два слота, или за две сим карти, или за сим карта+ сд карта. Мини.
Това стана нещо като ревю, сериозно ви съветвам, ако не държите 100% на име, да си вземете нещо на Мейзу. В момента в Али телефона, може да се намери, за около 300 лв, проблема е, че там нямате гаранция при повреда а и изобщо никакви гаранции.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 54 guests